18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
stery_srh 2013-05-23, 21:01
Dżamal napisał/a:

...Też mam doświadczenia z "gośćmi za wschodniej granicy", zwłaszcza w interesach, ale widocznie celujemy w inne grupy społeczne w swoich kontaktach...


Zapewne tak, ja miewam czasami do czynienia z ichniejszą młodzieżą. Na pewno nie są typem ludzi biznesu.

Dżamal napisał/a:

...PS. Google zrozumie nawet takie coś:

Obrazek

Co nie znaczy że jest to poprawne.


Dobra, nie ma sensu toczyć już dalej o to boju - zapis, którego używam poprawny językowo nie jest. Ale za chuja mnie nie przekonasz, że to co wstawiłeś na tym obrazku, jest równie łatwe do skojarzenia jak to, czym posłużyłem się ja...
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-05-24, 15:57
stery_srh napisał/a:


Zapewne tak, ja miewam czasami do czynienia z ichniejszą młodzieżą. Na pewno nie są typem ludzi biznesu.

Dobra, nie ma sensu toczyć już dalej o to boju - zapis, którego używam poprawny językowo nie jest. Ale za chuja mnie nie przekonasz, że to co wstawiłeś na tym obrazku, jest równie łatwe do skojarzenia jak to, czym posłużyłem się ja...



Współczuję, rosyjska młodzież potrafi być bardzo trudna... Zwłaszcza synalki i córeczki typowegp noworuskiego...
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2013-05-24, 19:29
Dżamal napisał/a:

Współczuję, rosyjska młodzież potrafi być bardzo trudna... Zwłaszcza synalki i córeczki typowegp noworuskiego...


Żebyś wiedział - to jest pierdolona dzicz i bydło, rozbrykana swołocz. Na dodatek brudasy jak diabli. Dobrze, że mam z nimi do czynienia bardzo rzadko i na szczęście w żaden sposób zawodowo, bo bym w końcu przegonił tę hołotę w cholerę.
Zgłoś