18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Nagła strata głosu
Besteher • 2020-02-17, 21:06
Podczas koncertu Elton John nagle stracił głos. No trochę taka smutna sprawa


2020-02-17, 22:38
Oho zaczyna się, robactwo dla których liczba piw na sadolu to osiągnięcie życiowe mają najwięcej do powiedzenia :lol:

2020-02-17, 22:57
zwierzak30 napisał/a:

Czy według ciebie stwierdzenie że pedał jest pedałem to oznaka idiotyzmu??
Może mało wysublimowane ale to fakt,on jest pedałem.
Sądząc po twoim niku jesteś jak tusk, czyli rudym ch*jkiem .Siedzisz gdzieś na obczyźnie i plujesz na swoich rodziców.
Jeśli jesteśmy robactwem i idiotami (twoja opinia )to co tu robisz na Polskim portalu z Polskimi użytkownikami i piszesz po Polsku?
Czyżbyś był jednym z Nas,Polakiem? ( Polskim robactwem i idiotą? )
Dla Lalala-li obciągnij na zmywaku,z pustą gębą bez jego ku*asa gówno ci wypływa z mordy.



Nie bierz tego tak osobiście, ale faktem jest że hasło "pedał" jest w naszym kraju podświadomie kojarzone z czymś porównywalnym z pedofilią.
A tutaj nie chodzi o to że Elton lubi się szturchać w dupala, tylko że jest ikoną muzyki pokolenia z kilku dziesiętnym stażem.

2020-02-17, 23:24
Sperma mu struny zjarała. Ot tajemnica...

2020-02-17, 23:31
a gdzie k***a bis

2020-02-18, 00:35
Za dużo penesów przyjął na gardziołko ?

2020-02-18, 01:01
Tyle co on wyćpał przez te lata to nie jednego by wyj***ło z kapci już z 3 razy ale też nie ćpał byle czego co my tylko czystą koke albo LSD ma 73 lata a jednak dalej chce żyć co go trzyma przy życiu

2020-02-18, 04:52
koras24 napisał/a:

A co ja złego napisałem, śmieciu.



To że twój stary za dużo ku*asow opie**olil

2020-02-18, 05:57
Gały nie oj***ł z rana i teraz ma...

2020-02-18, 06:02
Coś w tym jest, że ludzie widzą w kimś swoje fantazje, schizy itp. Ot stary kolo który już żyje na "kredyt" stracił głos. Ilu skrytych pedziów pierwsze co to pomyślało o ciąganiu pały? ;)


A reszta o ćpaniu :D Wy małe smerfety, oby wam nie szkodziło.

2020-02-18, 07:44
wilkoala napisał/a:

Nie bierz tego tak osobiście, ale faktem jest że hasło "pedał" jest w naszym kraju podświadomie kojarzone z czymś porównywalnym z pedofilią.
A tutaj nie chodzi o to że Elton lubi się szturchać w dupala, tylko że jest ikoną muzyki pokolenia z kilku dziesiętnym stażem.



W punkt. Robaki z postów wyżej jedyne co widzą patrząc na niego to, że jest homoseksualistą.

2020-02-18, 07:51
Gambi napisał/a:

Coś w tym jest, że ludzie widzą w kimś swoje fantazje, schizy itp. Ot stary kolo który już żyje na "kredyt" stracił głos. Ilu skrytych pedziów pierwsze co to pomyślało o ciąganiu pały?
A reszta o ćpaniu Wy małe smerfety, oby wam nie szkodziło.



W sumie to smutne że pierwsze o czym piszą tutaj to o tym z kim sypia i co brał a nie czego dokonał.

Ca...........on
2020-02-18, 07:51
Obudziłem się dziś i zastałem na biurku zleżały popcorn, który zostawiłem wczoraj po północy. Już nawet w kłótni w komentarzach nie trzymacie poziomu, tylko pie**olicie jak gęś z prosięciem. Kiedyś to było...

te...........di
2020-02-18, 07:54
luja27 napisał/a:

To że twój stary za dużo ku*asow opie**olil



Moze jego opie**olil i co z tego, wazne kim on jest
A Ty pokazujesz jakim jestes niedoj***nym lewackim nieszczesciem

:-o

2020-02-18, 07:58
wilkoala napisał/a:

Nie bierz tego tak osobiście, ale faktem jest że hasło "pedał" jest w naszym kraju podświadomie kojarzone z czymś porównywalnym z pedofilią.
A tutaj nie chodzi o to że Elton lubi się szturchać w dupala, tylko że jest ikoną muzyki pokolenia z kilku dziesiętnym stażem.



Nie chodzi o to z kim czym i gdzie się szturcha, chodzi o to że na tej stronie nikt nigdy nie ubolewał, że ktoś k***a zaśpiewać nie może, zasadniczo ch*j mnie to obchodzi. Ciekawe że portal na którym zawsze można było w niewybrednych żartach wyśmiać każdego za wszystko, nagle staje się polem obrony jedynego słusznego geja, poj***ło was już całkiem.

2020-02-18, 08:00
Nie lubię jego muzyki. Takie kawałki dla pedałów. Dobre do pedalskich, lwów Disneya, anie do słuchania.

Stary i chory, to zamiast drzeć japę, powinien odpoczywać w kurorcie, nie jest biedny jak polski emeryt, tylko zapasiony i zdziecinniały jak rozpuszczony gej.