18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Nagła strata głosu
Besteher • 2020-02-17, 21:06
Podczas koncertu Elton John nagle stracił głos. No trochę taka smutna sprawa


2020-02-18, 08:29
Po co tutaj puszczacie starego pedała?

2020-02-18, 08:33
Wiewór napisał/a:

W punkt. Robaki z postów wyżej jedyne co widzą patrząc na niego to, że jest homoseksualistą.



widać, że jesteś bardzo biedną, zagubioną owieczkom na tym portalu, chyba przyszedłeś tu z pudelka, czy kozaczka dziewczynko? Elton Jon niestety jest chory na homoseksualizm, nie wiem, czy wiesz do niedawna WHO uważało, że to choroba... niestety pod naciskiem musieli zmienić decyzję hehe... ciekawe dlaczego? może wiewiór spamował ich forum? widzisz, ja jestem europejczykiem, a mimo to uważam, że osoby takie jak Elton powinny zyć odseparowane od społeczenstwa jak chorzy na koronawirus... homoseksualiści to w wiekszej mierze pedofile aniżeli księża niestety musisz sie z tym pogodzic. adoptuja dzieci tylko po to zeby je gwalcic

2020-02-18, 08:39
Pedał to pedał na ch*j drążyć temat. Pedały mają jeden plus nie dotykają kobiet=więcej dla nas :mrgreen:

2020-02-18, 09:04
skandal napisał/a:

W sumie to smutne że pierwsze o czym piszą tutaj to o tym z kim sypia i co brał a nie czego dokonał.



A czego dokonał ? Napisał kilka piosenek i je zaśpiewał ? O to w ch*j dał cywilizacji no naprawdę bard,pieśniarz ,zwykły grajek jakich w historii ludzkości było miliony .
Dokonał to Mozart ,Chopin czy paderewski
A ten tu ,żadnego wrażenia nie robi na mnie stary schorowany - a jakże bym nie wspomniał - pedał,gej,zboczeniec.
Zapewne tak jak wielu jemu podobnych lubi dzieci.
Jaranie się pedalstwem to prdalstwo

2020-02-18, 09:21
Mógłby przestać pajacować z tą stylówką i zacząć się ubierać adekwatnie do swojego wieku

2020-02-18, 09:32
luja27 napisał/a:

To że twój stary za dużo ku*asow opie**olil



Nigdzie nie napisałem że mój stary za dużo ku*asów opie**olił, może ci sie z wlasna histoią rodzinną coś poj***ło. Idz że twój idol chrype złapał, siądz z chłopakiem pomacajcie sie po jajkach i badz smutnym h*jem gdzieś indziej.

2020-02-18, 10:10

2020-02-18, 11:58
mygyry napisał/a:

Nie chodzi o to z kim czym i gdzie się szturcha, chodzi o to że na tej stronie nikt nigdy nie ubolewał, że ktoś k***a zaśpiewać nie może, zasadniczo ch*j mnie to obchodzi. Ciekawe że portal na którym zawsze można było w niewybrednych żartach wyśmiać każdego za wszystko, nagle staje się polem obrony jedynego słusznego geja, poj***ło was już całkiem.



Gdyby to był filmik o dwóch tłukących się tajlandzkich transwestytach i jednemu w wyniku bójki wypadło oko, to bym się śmiał i nabijał.
To nieistotne jakąś ktoś ma orientacje, tylko co sobą reprezentuje i nie bronie Eltona ponieważ jest gejem, tylko dlatego że jest światowej sławy artystą.
To po prostu smutne kiedy ktoś komentuje jego utratę głosu: dobrze tak pedałowi.

2020-02-18, 12:14
zwierzak30 napisał/a:

Czy według ciebie stwierdzenie że pedał jest pedałem to oznaka idiotyzmu??
Może mało wysublimowane ale to fakt,on jest pedałem.
Sądząc po twoim niku jesteś jak tusk, czyli rudym ch*jkiem .Siedzisz gdzieś na obczyźnie i plujesz na swoich rodziców.
Jeśli jesteśmy robactwem i idiotami (twoja opinia )to co tu robisz na Polskim portalu z Polskimi użytkownikami i piszesz po Polsku?
Czyżbyś był jednym z Nas,Polakiem? ( Polskim robactwem i idiotą? )
Dla Lalala-li obciągnij na zmywaku,z pustą gębą bez jego ku*asa gówno ci wypływa z mordy.



O ja pie**olę jaki rak. Za tekst z Tuskiem proszę o usunięcie wpisu tego gamonia.
Pkt. 22 netykiety

2020-02-18, 13:53
Wiewór napisał/a:

Oczywiście jedyne co potrafi napisać polskie robactwo to że facet jest pedałem...
Jprdl co za narod idiotów.



Zastanawiam się, co robisz z czasem zaoszczędzonym na pisaniu bezmózgich skrótów.

Wiewór napisał/a:

W punkt. Robaki z postów wyżej jedyne co widzą patrząc na niego to, że jest homoseksualistą.



'W sedno' jeśli już. Te zwrot jest nielogiczny.

2020-02-18, 14:45
Kolega lizał się z nim po koncercie w 2012

2020-02-18, 14:52
zerwikaptur napisał/a:

Dokonał to Mozart ,Chopin czy paderewski



Oni pisali i śpiewali piosenki?
Naprawdę jesteś aż takim idiotą czy trolujesz?

2020-02-18, 14:59
Nooo sadol jak ch*j.

te...........di
2020-02-18, 15:48
dwakilo napisał/a:

O ja pie**olę jaki rak. Za tekst z Tuskiem proszę o usunięcie wpisu tego gamonia.
Pkt. 22 netykiety



Ty jestes jeszcze bardziej niedoj***ny i musimy to czytac

:mrgreen:

2020-02-18, 17:15
Jego mina bezcenna...na ch*j brałem dwa na raz?