18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
_................e 2019-06-19, 9:06
Ciąg dalszy nastąpi. ..
To dostał tą kulką w łeb czy nie dostał?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-06-19, 10:02 16
Przejebane w sumie być takim kozozjebem z kolejnego pokolenia kazirodczego gdzie od małego są uczeni do zabijania za pedofila i w sumie sami nie wiedzą o co walczą i z kim ale trzeba zabijać bo tak robił ojciec, szwagier, teść i wujek. I poza nim jeszcze reszta wioski tak robiła.

Cieszę się, że moim jedynym problemem w tym zaściankowym kraju jest użeranie się z debilami i wkurwianie się na nieoczekiwane wydatki a nie myślenie czy jak wyjdę z jaskini na pustynię aby zabić kogoś w imię allaha to usłyszę jak ktoś drze ryja za allaha i mnie zapierdoli pierwszy.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-06-19, 10:56 7
Ruszy to na 8 GB ramu?
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-06-19, 11:26 7
~Velture napisał/a:

Przejebane w sumie być takim kozozjebem z kolejnego pokolenia kazirodczego gdzie od małego są uczeni do zabijania za pedofila i w sumie sami nie wiedzą o co walczą i z kim ale trzeba zabijać bo tak robił ojciec, szwagier, teść i wujek. I poza nim jeszcze reszta wioski tak robiła.
Cieszę się, że moim jedynym problemem w tym zaściankowym kraju jest użeranie się z debilami i wkurwianie się na nieoczekiwane wydatki a nie myślenie czy jak wyjdę z jaskini na pustynię aby zabić kogoś w imię allaha to usłyszę jak ktoś drze ryja za allaha i mnie zapierdoli pierwszy.



Jak brakuje ci wrażeń to przeprowadź się w określone miejsca, są miasta w Polsce gdzie jak wyjdziesz po 20:00 na ulicę to z pewnością obskoczysz wpierdol i to ostry a i możliwe że patusy będą skakały ci po głowie aż umrzesz. Tak jak są miejsca "Gdzie Diabeł mówi "Dobranoc"" tak są miejsca "Gdzie Seba mówi "Zajebać ci gonga, lamusie, konfidencie jebany, co się, kurwa, patrzysz, psem jesteś zjebany jebańcu?!!!""
Zgłoś
Avatar
r061071 2019-06-19, 14:14 2
up rudemu szkodza upały bredzi od tygodni
Zgłoś
Avatar
mewfrix 2019-06-19, 15:40 1
Jestem pod wrazeniem!

Budrys2000 napisał/a:

Ruszy to na 8 GB ramu?



na 16 tez kiepsko ;/
Zgłoś
Avatar
yebut 2019-06-19, 16:00
mewfrix napisał/a:

Jestem pod wrazeniem!
na 16 tez kiepsko ;/



ogólnie najlepiej 16 gb ramu, a gra to squad, polecam, sam filmik wygląda jak żywcem z gry wyjęty xd
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2019-06-20, 14:47
yebut napisał/a:

ogólnie najlepiej 16 gb ramu, a gra to squad, polecam, sam filmik wygląda jak żywcem z gry wyjęty xd



Ta, w szczególności ci, co grę kupili, komputer mają zajebisty, ale o najtańszym i najpotrzebniejszym przedmiocie do tej gry - mikrofonie już zapomnieli...
Zgłoś