18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
mygyry 2019-06-28, 20:25
Niektórym iloraz inteligencji nie przekracza ich wieku.
Zgłoś
Avatar
Nemesis 2019-06-28, 20:32 1
Mega słabe i mega przykre. Nie chciałabym znaleźć w necie zdjęć nagrobka mojego zmarłego dziecka.
Zgłoś
Avatar
Swirek86 2019-06-28, 20:39
Wakacje się zaczęły....
Autorze - masz szacun na ławce przed blokiem dzięki temu, że wstawiłeś to zdjęcie na sadola?
Pewnie tak, zbijacie piony, klepiecie się po plecach, i wszystko gra,...
Szkoda dzieciaka, i obyś Ty się w piekle smażył, o ile istnieje.
Zgłoś
Avatar
ksirion 2019-06-28, 20:59 9
Ale pierdolicie. Szatan powiększył grono aniołków - dla mnie to strasznie głupawy dobór komentarza na nagrobku. Można było dać "zawsze będziemy o tobie pamiętać" ale nie, szatan powiększył grono aniołków, no kurwa, chyba ci rodzice mieli poczucie humoru większe od was.
Zgłoś
Avatar
pve11 2019-06-28, 21:14
ksirion napisał/a:

Ale pierdolicie. Szatan powiększył grono aniołków - dla mnie to strasznie głupawy dobór komentarza na nagrobku. Można było dać "zawsze będziemy o tobie pamiętać" ale nie, szatan powiększył grono aniołków, no kurwa, chyba ci rodzice mieli poczucie humoru większe od was.



No bo nazwisko tutaj odgrywa kluczową rolę. Rodzice którym umarło dziecko na pewno pierwsze o czym pomyśleli to czy napis na nagrobku nie wywoła konsternacji u jakiegoś śmiecia socjopaty którego to będzie bawiło, bo "hehe szatan, rozumiecie SZATAN, a tam o aniołkach, hehe".
Zgłoś
Avatar
lucilla 2019-06-28, 22:14
Dałem piwo przez przypadek. Nalegam; usuńcie temat...
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-06-29, 0:17
Jak widzę, że temat zaczyna się od "gdy/ kiedy" to już tak nadziei zbyt wielkich nie ma jakościowy materiał.

Tak sam nic nie wrzucam. Może z tego powodu, że nie umiem tytułować

Jak widzę, że temat zaczyna się od "gdy/ kiedy" to już tak nadziei zbyt wielkich nie ma jakościowy materiał.

Tak sam nic nie wrzucam. Może z tego powodu, że nie umiem tytułować
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-06-29, 0:29
nie chce mi się modlić, ale za tego dzieciaka dzisiaj
odmówię ,,zdrowaśkę,,
Zgłoś
Avatar
pedauzToronto 2019-06-29, 1:36
zapewne nie wiecie, ale Ignaś był nieślubnym synem ciapatego od kebsów
Zgłoś
Avatar
Dudu 2019-06-29, 11:49
Abraxus napisał/a:

Ani to zabawne ani sadystyczne.
Po prostu szczyt żenady wstawić zdjęcie nagrobka dziecka i próbować z tego kręcić bekę.



Zamknij dupę
Ja tam się uśmiechnąłem...
Pozdrawiam AVE
Zgłoś
Avatar
YebaneDigidongi 2019-06-29, 11:54 1
Jest tu pewien paradoks, z nagrobka dziecka śmiać się nie wolno, a przez ostatnie parę dni śmiano się z "kaszaków" wypadających z okna.
Zgłoś
Avatar
dun 2019-06-29, 13:02
shewush, dudu i podobni
twardziele i napinacze z neta, pizdy w kazdym calu, zenujace wyzwyska i deklaracje
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2019-06-30, 20:18 1
obyś ty pierdolony śmieciu zaznał w swoim życiu śmierci dziecka jeśli kiedykolwiek bedziesz miał bo od walenia gruchy w skarpete pewnie nic z tego nie bedzie .piwniczaku pierdolony
Zgłoś
Avatar
Hexia 2019-07-01, 16:50
nie jest to ani trochę śmieszne
Zgłoś