18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2019-06-28, 11:45 28
Śmieszne w chuj.
Zgłoś
Avatar
shewush 2019-06-28, 12:28 23
Abraxus napisał/a:

Śmieszne w chuj.



chcesz kawałów w swoim klimacie to przełącz kartę w przeglądarce na pudelka. Tu jest sadistic - miejsce na taki kontent.
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-06-28, 12:41 1
Jest taka jedna w tv i reklamach, która też ma takie nazwisko.
Zgłoś
Avatar
TwójMartwyBliźniak 2019-06-28, 12:51 16
shewush napisał/a:

chcesz kawałów w swoim klimacie to przełącz kartę w przeglądarce na pudelka. Tu jest sadistic - miejsce na taki kontent.



A to niby jest śmieszne czy sadystyczne ? Bo dla mnie jest nudne .
PS: Szatan kiedyś był aniołem .
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-06-28, 13:04 75
shewush napisał/a:

chcesz kawałów w swoim klimacie to przełącz kartę w przeglądarce na pudelka. Tu jest sadistic - miejsce na taki kontent.


Ani to zabawne ani sadystyczne.
Po prostu szczyt żenady wstawić zdjęcie nagrobka dziecka i próbować z tego kręcić bekę.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-06-28, 13:33 5
shewush napisał/a:

chcesz kawałów w swoim klimacie to przełącz kartę w przeglądarce na pudelka. Tu jest sadistic - miejsce na taki kontent.


ale nie chodzi o to ze to nie jest śmieszne nawet w starosadolowym (uknułem kurwa nowe pojęcie? ) pojęcia znaczeniu tylko to jest zwyczajnie suche .... w chuj...
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-06-28, 13:58 18
shewush napisał/a:

chcesz kawałów w swoim klimacie to przełącz kartę w przeglądarce na pudelka. Tu jest sadistic - miejsce na taki kontent.



Taki z ciebie sadol żeby się ze śmierci dziecka nabijać? Jebnij się w pusty cymbał.
Zgłoś
Avatar
Taz 2019-06-28, 16:28 10
Zasadniczo rzecz biorąc kiedyś bym sie z tego śmiał. Teraz, gdy sam mam takiego małego „aniołka” a raczej szatana, nie potrafie.
Nie dziwie sie wiec, ze tak wielu tutaj sie śmieje z takich rzeczy, bo jedyne co mogą zapłodnić, to skarpeta, a przecież nikt nie bedzie płakał jak mała skarpetę wciągnie pralka.
Zgłoś
Avatar
banana12462541 2019-06-28, 16:46 1
TwójMartwyBliźniak napisał/a:

A to niby jest śmieszne czy sadystyczne ? Bo dla mnie jest nudne .
PS: Szatan kiedyś był aniołem .


kolega juz napisal
shewush napisał/a:

chcesz kawałów w swoim klimacie to przełącz kartę w przeglądarce na pudelka. Tu jest sadistic - miejsce na taki kontent.


Zgłoś
Avatar
stefanwtiorturiowanyprzez 2019-06-28, 17:11 18
pierdolniete sa takie komentarze zjebanego typa typu kiedyss bym sie z tego smiał,ale dzisiaj zrobiłem brzydkie dziecko to to mi nie do śmiechu,ale wy sie będziecie śmiać,bo nie potraficie zrobić dziecka,bo to ja jestem gość.Jak nie masz jakiegos tam dystansu,poczucia ironii i chcesz nam powiedzieć,że będziesz darł łacha,tylko kontrowersyjnych rzeczy,czarnego humoru,ale tylko takiego który może ciebie nie dotyczyć,to weż swoje dziecko wypierdalaj najlepiej z Polski z tego portalu i nie pisz swoich gównianych złotych myśli,bo jebanych hipokrytów,którzy nawet nie zdają sobie z tego sprawy w Polsce jest na pęczki.Ja kiedys coś robiłem,ale sytuacja się zmieniła,to juz nikt nigdy tego nie powinien robić,bo jestem pierdolonym pępkiem świata,który kreci sie wokól mnie. W Uzbekistanie był taki dyktator,który palił dużo papierosów i musiał rzucić,więc powiedział narodowi,że jak on nie będzie palił to nikt i zdelegalizował tytoń buhhahha
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-06-28, 17:41 2
krasnal_hałabała napisał/a:

Taki z ciebie sadol żeby się ze śmierci dziecka nabijać? Jebnij się w pusty cymbał.


A kto tu się nabija ze śmierci dziecka? To tylko kamień. Na dodatek sądząc po stanie nagrobka pewnie już przynajmniej kilkanaście lat minęło od jego postawienia. A że żart nie jest śmieszny to zupełnie inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
bungo11 2019-06-28, 17:53
Mam kolegę nazywa się Wozignoj. Ale aniolkiem nie był nie jest i nie będzie. Gnoju też nie wozi. Skurwisin ż niego i tyle. Hahaha
Zgłoś
Avatar
P................a 2019-06-28, 18:55
Dobrze że przeżył.
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2019-06-28, 19:26
Zabij sie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie