18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Naiwny twardziel
killcore • 2015-01-31, 13:14
Parę lat temu w trakcie zakupów w galerii handlowej mnie przyparło i musiałem iść do ubikacji. Wszedłem do kabiny, usiadłem na klopie - kurde, zatwardzenie. Po chwili usłyszałem, że ktoś wchodzi do kabiny koło mnie, po lewej. Minęło parę minut i nagle gość puka w ściankę i pyta, czy mógłbym pożyczyć mu na moment telefon, bo mu się wyładował, a musi pilnie zadzwonić do żony. Ona też jest w galerii i musi jej dać znać, że mu tu zejdzie jeszcze parę minut. Nie myśląc o tym wiele zgodziłem się i podałem mu dołem telefon. Ledwie go chwycił, a usłyszałem trzaśnięcie drzwiami - ciul uciekł z moim telefonem! Zanim się podtarłem, ubrałem spodnie i wybiegłem to nie było po nim śladu.
Kretyn w życiu nie ma łatwo. Nikomu się nie przyznałem, żonie powiedziałem, że telefon zgubiłem.
Zgłoś
Avatar
sernik0001 2015-01-31, 13:17 97
Po tym co napisałeś myślę, że równie dobrze mógłby poprosić Cię o zrobienie mu loda i pewnie też opędzlował...
Zgłoś
Avatar
t................r 2015-01-31, 13:28 8
Dobry zwyczaj, nie pożyczaj
A na podstawie drugiej twojej historyjki o skype, może lepiej dla ciebie, żebyś nie miał telefonu
Zgłoś
Avatar
klapek89 2015-01-31, 13:45 28
I bądź tu człowieku dobry i uczynny dla innych, kurwa aż mi Cię szkoda kolego...
Zgłoś
Avatar
Johny212 2015-01-31, 14:16 57
Mam dla Ciebie pocieszenie. Jesteś głupim, ale dobrym człowiekiem.
Zgłoś
Avatar
mieszambeton 2015-01-31, 14:17 3
po chuj sie podcierac jak siedzisz z zatwardzeniem?
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2015-01-31, 14:19 11
zajebales to z fb/anonimowe wyznania i jeszcze skrociles historyjke ale wiara i tak bedzie pisac do Ciebie jako do osoby ktora opowiedziala ta historie... pozdro smieciu.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-01-31, 14:24 3
Szkoda że nie powiedziałeś żonie. Powinna wiedzieć z kim ma do czynienia..
Zgłoś
Avatar
N................y 2015-01-31, 16:42 22
wracając z pracy spotkałem kiedyś takiego potrzebującego
odwrócił się typ który dłuższa już chwilę wkurwiał się na telefon
i mówi
Te pożycz telefon bo mi padła, z pierdla wyszedłem i muszę zadzwonić żeby mnie ktoś odebrał
z autobusu mi nie spierdoli więc dałem mu telefon dodając że mam nadzieje że nie siedzi za kradzież telefonów
odpowiedział "nie, nie, człowieka zabiłem"
odetchnąłem z ulgą że nie złodziej

zadzwonił, oddał komórkę i grzecznie podziękował
resztę drogi się żalił że se życie zmarnował bo pierdolnął pieszego prowadząc po pijaku

Pozdrawiam jak to czyta chociaż nie wyglądał na takiego co umie czytać
Zgłoś
Avatar
ogotu 2015-01-31, 16:57 1
Dziś telefony są do namierzenia. Jak sam tel. nie zapierdolił to spisać IMEI z pudełka i na psiarnię!
Zgłoś
Avatar
freaky 2015-01-31, 17:07 2
@up, Sorry ale to pierdolenie. Wiem, bo sam padłem ofiarą "dziesiony" i moje perypetia z policją ciągnęły się miesiącami, sprawę zamknęli mimo, że miałem wpływowego ojca. Dlatego śmiać mi się chce kiedy słyszę o rzekomej inwigilacji na każdym kroku, a najlepszym przykładem jest tajemnicze zaginięcie samolotu kilka miesięcy temu.
Zgłoś
Avatar
kyu 2015-01-31, 17:50
Piękna historia. Mówisz po telefonie nie było śladu. Ja bym wolał już mieć ślad na majtach a dogonić skurwysynka!
Zgłoś
Avatar
q................4 2015-01-31, 18:42
nie wiem co jest bardziej żałosne, twoja naiwna wiara w ludzką dobroć, czy to że bałeś się przyznać żonie
Zgłoś
Avatar
Jagang 2015-02-01, 1:57
@freaky gówno prawda, mi zajebali to policja odzyskała po 5-6 tygodniach nieuszkodzony.
Zgłoś
Avatar
Acho 2015-02-01, 11:04 1
pff "to podyktuj numer, napiszę jej smsa". No, ale kto oprócz mnie by na to wpadł.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie