18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne


Cytat:

“Dear subscriber, you are registered as a participant in a mass disturbance.”



"Drogi Czytelniku, jesteś zarejestrowany jako uczestnik masowych zakłóceń ."

To jest tekst wiadomości, którą tysiące ukraińskich demonstrantów spontanicznie otrzymało na telefony komórkowe dziś, jak nowe prawo zakazujące demonstracji publicznych weszła w życie.

Cały artykuł
Zgłoś
Avatar
furak151 2014-01-22, 20:11 90
Mam nadzieję, że Ukraińcy rozpierdolą ten swój rząd i wprowadzą porządek. Może wtedy Polacy zobaczą, że da się i zrobią to samo.
Zgłoś
Avatar
MRseqel 2014-01-22, 20:13 42
George Orwell, Rok 1984
Ładowanie - 99%
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-22, 20:15 19
Te demonstracje są za dołączeniem do UE, czyli największym błędem jaki kraj może popełnić. Widać to po nas i innych krajach UE, które zostały zniszczone gospodarczo, wydojone i ubezwłasnowolnione przez niemców.
Zgłoś
Avatar
smok01 2014-01-22, 20:20 18
BongMan napisał/a:

Te demonstracje są za dołączeniem do UE, czyli największym błędem jaki kraj może popełnić. Widać to po nas i innych krajach UE, które zostały zniszczone gospodarczo, wydojone i ubezwłasnowolnione przez niemców.



UE spełnia sen Hitlera.

Niemcy dominują.

youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y9fLsWL4Sgo

Zgłoś
Avatar
preliator 2014-01-22, 20:40 13
tak naprawdę cała Europa środkowa to strefa, w której spotykają się wpływy Rosji i tzw. Zachodu... nigdy tu nie powstanie nic "swojego", taki kawałek mięsa szarpany raz w jedną, raz w drugą stronę...
Zgłoś
Avatar
buszta2 2014-01-22, 20:41 2
Jebie mnie ta ukraina kurwa dzieci nam umierają bo nie ma lekarzy, emeryci skrobią szron bo nie ma co wpierdalać gdzie nie spojrzę machloje, układziki, umowy śmieciowe, bieda, żydzi, pedały i mam się przejmować kolejną kolorową rewolucją? bo chcą z komuny do eukomny? Ich sprawa, ich walka jak coś ugrają tyle ich. Nie mój cyrk nie moje małpy (chociaż niektóre nasze tam jeżdzą).
Zgłoś
Avatar
clean_east_wood 2014-01-22, 20:45 1
dobra ,a teraz oglądajcie na żywo http://www.ustream.tv/channel/euromajdan bo co chwile nowy temat o Ukrainie ktoś dodaje ,że zaczyna to już wkurwiać.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2014-01-22, 21:03
największym problemem polaczków od kilku dni jest jakaś ukraińska hołota...
Zgłoś
Avatar
n................e 2014-01-22, 21:11 2
UE zła, UE zła. Ja pierdole, skąd takie debile ja większość tu zaglądających się biorą.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-01-22, 21:49 15
@up a co geniuszu może jest zajebiście dobra? UE już dawno nie jest tym czym miałobyć w założeniu. Więc prosze Cie nie pierdol mi tu głupot.
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2014-01-22, 22:06 4
Ostatnio przechodząc obok jednego z punktów T-Mobile dostałem SMS, w którym napisali mi, że mają dla mnie nową ofertę i chcą żebym do niego wstąpił. W SMSie podali ulicę, na której jestem. Te chuje wiedzą wszystko. W dużych miastach, to cie wyśledzą jak z GPSem.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-01-22, 22:17 13
Dzisiejszy świat to koszmar - połączenie wizji Orwella i Huxleya. Ale nie, przecież to tylko teorie spiskowe dla ciemnoty, przecież wiadomości mówią prawdę, politycy robią wszystko aby dogodzić ludziom a nie zarobić jak najwięcej
Zgłoś
Avatar
F................m 2014-01-22, 22:20 7
BongMan napisał/a:

Te demonstracje są za dołączeniem do UE, czyli największym błędem jaki kraj może popełnić. Widać to po nas i innych krajach UE, które zostały zniszczone gospodarczo, wydojone i ubezwłasnowolnione przez niemców.



Hehe ... I mówi to ktoś kto właśnie dzięki tej unii może zapierdalać jako biały murzyn u Johna. I jeszcze ze swojego murzyństwa jest dumny, a na unię pluje.

Istne combo głupoty, zakłamania i obłudy.
Zgłoś
Avatar
ks.Zenon 2014-01-22, 23:35 1
tymczasem w Polsce task.gda.pl/uslugi/stream/kamera_sopot_molo
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie