18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
g................t 2014-03-15, 8:58 11
Macie, bando zazdrosnych, małych skurwieli.



A co do tych pajaców pierdolących trzy po trzy "kulczyk i bizmesmemi kradno" - gość i kilku mu podobnych trafiło w dobre miejsce w dobrym czasie. Mieli kontakty? To kurwa co z tego? Biznes to kontakty przede wszystkim, nie dbasz o to - przegrywasz.
Chuj wam w dupę, nienawistnicy, po wielkiej części Polska wygląda jak wygląda przez was.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-03-15, 9:43 44
gordonviet napisał/a:

Macie, bando zazdrosnych, małych skurwieli.



Kulczyk akurat zaczynał od 1mln dolców podarowanych przez tatę, więc raczej ciężko go uważać za autorytet Szczególnie kiedy mówi o biedzie itd.

A skąd tato miał ten 1mln dolców dla synka? Historia ciekawa, aczkolwiek wystarczy powiedzieć, że ojciec był od 1961 r. tajnym współpracownikiem SB, a w okresie transformacji ustrojowej uczestniczył aktywnie w uwłaszczeniu nomenklatury.

Zatem nie wyjątkowy talent itd. a odpowiednio duże plecy

Ale debilom byle co imponuje
Zgłoś
Avatar
takija 2014-03-15, 10:24 7
Daj człowiekowi milion i każ go mądrze zainwestowac wykorzystując kontakty uzyskująć w ten sposób miliardy. Ilu jest takich ludzi którzy potrafiliby to zrobić? Garstka. To że dostał to fajnie, też bym z chęcią przyjął. Ale to co zrobił w tym milionem to na prawdę zajebista sprawa. Jest jednym z najbogatszych ludzi świata...a do tego nie wystarczy trzymac tego miliona na koncie. Trzeba kombinować, walczyć, starać się każdego dnia. Ale co ja tam wiem...ja od taty dostałem rower.
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2014-03-15, 10:25 19
Policeman napisał/a:

@ćpan srarszałek ty chyba kurwa nie wiesz kim jest kulczyk kim był jego ojciec i jak "dorobił się" tej fortuny.



Ależ oczywiście, że wiem kim jest Kulczyk oraz znam historię zdobycia fortuny przez jego ojca. Wstawiłem ten obrazek, żeby przedstawić zachowanie typowego Polaka, który zobaczy kogoś bogatszego od siebie.

Policeman napisał/a:

Ale do kogo ja to piszę, zwykły kretyn, jebany nieuk, jakieś pierdolone gówno, które wkleja obrazek, nie mając pojęcia o kim jest temat.



Nie ma to jak obrażać kogoś, jak nic się o nim nie wie
Zgłoś
Avatar
kamaclan2 2014-03-15, 11:08 1
ale ryj przepity xD
Zgłoś
Avatar
LICH0 2014-03-15, 11:12 1
Chłop ma miliardy a pierdoli o głodujących..... ale Wy jesteście naiwni. Myślicie, że on uczciwe do tego doszedł? NASZYM KURWA KOSZTEM!!!!!
Zgłoś
Avatar
leegoldman 2014-03-15, 11:12 2
Koleś od tej kasy stracił kompletnie rachubę czasu... Przecież jest już 2014 rok.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2014-03-15, 11:13 2
On najebany kurwa jest?
Jeśli by dać czarnuchom 18 mld euro to za 10 lat się rozmnożą i znów będą żebrać o kasę ale wtedy o 180 mld. Kulczyk niby taki biznesmen a kurwa myśli jak jebany lewak. Widać, że dorobił się na przekrętach.
Zgłoś
Avatar
wrobel102 2014-03-15, 11:14 44
Kulczyk stary komuch i tyle, który dorobił się nieuczciwie podczas transformacji z pomocą ojca.
I to nie jest zazdrość czy jakieś inne polskie cebulactwo tylko prawda i nie co z tym polemizować.
Z resztą w tym wywiadzie tak pierdoli, że szkoda słuchać.

Zgłoś
Avatar
kapral 2014-03-15, 11:30
Afryka jest krajem?
Zgłoś
Avatar
ptrson 2014-03-15, 11:37 1
super, mądre słowa wspaniałego autorytetu...
to przez takich ludzi jak on ten kraj wygląda tak jak wygląda i połowa moich znajomych siedzi za granicą.

Idźcie w chuj z takimi mądrymi słowami od takich ludzi
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-03-15, 11:48 7
takija napisał/a:

Daj człowiekowi milion i każ go mądrze zainwestowac wykorzystując kontakty uzyskująć w ten sposób miliardy. Ilu jest takich ludzi którzy potrafiliby to zrobić? Garstka. To że dostał to fajnie, też bym z chęcią przyjął. Ale to co zrobił w tym milionem to na prawdę zajebista sprawa. Jest jednym z najbogatszych ludzi świata...a do tego nie wystarczy trzymac tego miliona na koncie. Trzeba kombinować, walczyć, starać się każdego dnia. Ale co ja tam wiem...ja od taty dostałem rower.



Pozwól, że zacytuję wiki:

Cytat:

W 1988 Jan Kulczyk został oficjalnym dealerem Volkswagena w Polsce. Pierwszym wielkim interesem Kulczyka w III RP była w 1991 roku dostawa samochodów dla policji i UOP. Kierowane przez Andrzeja Milczanowskiego MSW zamówiło bez otwartego przetargu w firmie Kulczyka 3 tysiące samochodów za 150 milionów złotych.



Przypadek? Że pojadę klasyką....

To jeden z przykładów dealów, które towarzysz Kulczyk zrobił, nie dlatego że był genialnym przedsiębiorcą, który sobie żyły wypruwał latami rozkręcając biznes...a dlatego że był towarzyszem Kulczykiem (a raczej tata był - ale to prawie to samo, chodzi o to żeby posmarować komu trzeba).

Ja zawsze wszystkim powtarzam takie coś:

Nie tak ważne do czego w życiu doszedłeś, a od czego zaczynałeś.

Bo jeżeli zaczynasz o 1mln dolców, i masz pancerne plecy bo jesteś resortowym dzieckiem (dzieckiem zasłużonego wicie rozumicie towarzysza), to nie ma się co dziwić, że mając prawie 65 lat masz kilka miliardów na koncie.

No ludzie. To są kwestie elementarne

Tylko tu się nie ma co podniecać. Gość zrobił kasę, bo miał wszelkie atuty oraz nie był totalnym debilem.

Mnie razi tylko - że te atuty nie wynikały z pracy przez pokolenia i gromadzenia kapitału, wiedzy etc. - tylko przez bycie towarzyszem. Zwykłą szują.

I ja mam tego człowieka szanować? Wzorować się na nim? Dla dziecka też mam nakraść? Plzzzz.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-03-15, 11:49
Dobrze gada. Z punktu widzenia handlowca. Wpompować kasę, rozwinąć zamożność tak żeby myśleli o kupnie mercedesa a nie miski żarcia. Zapomina niestety o tym, że cała pomoc jest przeżerana przez wojskowe junty i gangi.
Zgłoś
Avatar
stery_srh 2014-03-15, 12:08 3
gordonviet napisał/a:

Macie, bando zazdrosnych, małych skurwieli.

Obrazek...


Pewnie to ze swoich domowych zapasów.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-03-15, 12:31 1
pomijając całą resztę to jestem ciekawy jak on płaci swoim pracownikom ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie