18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
pusolka 2014-03-15, 13:36
Nie liczy sie jaka droga ale fakt czy uda ci sie osiagnac cel. A jemu sie udalo. Dostal milion dolcow? To naprawde w chuj. Milion wystarcza na fajne auto i niezly dom. Zrobic fortune z miliona to jest cos. Nie wazne jak!!!!

UBcjaPOLSKA napisał/a:

Ja pierdolę, czy wy wiecie skąd on ma kasę? Kulczyk to przykład robienia fortuny przez znajomości, układy, układziki.


Plecy w biznesie to rzecz normalna. Przykro mi jezeli twoje sa takie
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-03-15, 13:49 1
pusolka napisał/a:

Dostal milion dolcow? To naprawde w chuj. Milion wystarcza na fajne auto i niezly dom.



W latach 90 ubiegłego wieku milion dolców jest jak dziś 6-7 milionów dolarów .
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2014-03-15, 14:27 4
KlinikaAborcyjna napisał/a:

pomijając całą resztę to jestem ciekawy jak on płaci swoim pracownikom ?



Tyle ile musi.

Machol napisał/a:

Dobrze gada. Z punktu widzenia handlowca. Wpompować kasę, rozwinąć zamożność tak żeby myśleli o kupnie mercedesa a nie miski żarcia. Zapomina niestety o tym, że cała pomoc jest przeżerana przez wojskowe junty i gangi.



Gada jak stary komuszek, który jest przyzwyczajony do brania majątku za pół darmo.

Czy wy zastanowiliście się DLACZEGO on mówi to co mówi?

Gość robi interesy w afryce. Jeżeli np. UE wpompowałaby kasę, to spory kawałek tortu można byłoby ugryźć. Czyż nie? Zobaczcie jakimi branżami on się zajmuje.

Samo wpompowywanie kasy nie działa i można to zobaczyć nawet w polakistanie. No powiedzcie, już jesteśmy krajem mlekiem i miodem płynącym? Niebawem będziemy? Bez własnego przemysłu, bez własnych banków itd?

Zresztą prawda jest taka, że jeżeli świat chciałby afryce pomóc - to powinien ponownie skolonizować, albo się odpierdolić całkowicie, bo niestety w tych warunkach ekonomicznych tam nigdy nie będzie dobrze - bo nigdy nie wykształci się gospodarka, która mogłaby zarabiać (eksport).

Posłuchajcie co ma do powiedzenia prof. Kieżun (nawet na sadolu było). Człowieka który spędził tam wiele lat i wie co mówi.

A podniecanie się towarzyszem Kulczykiem to pedalstwo pierwszej wody i debilizm.
Zgłoś
Avatar
gregor87 2014-03-15, 16:23
jebać Afrykę
Zgłoś
Avatar
urteusz 2014-03-15, 17:49
A i zapomniałem, Kulczyk finansował powstanie centrum żydów w Polsce
Zgłoś
Avatar
E................2 2014-03-15, 18:09
I to jest czlowiek, ktoremu nie odpierdalają piniondze, chociaz sam tak pierdoli, a ma miliardy i nie przesle Afryce z pare milionów ;d @up gregor87 - Jebac Twoją matke.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2014-03-15, 19:06
Dziwne że nikt nie zwrócił uwagi na Panią w 0:22
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-03-15, 21:31
buahaha pierdoli o 400 miliardach ktore mozna by dac czarnichom zamiast grekom, "przeoczyl" ze ta kase rozdzielaja jego koledzy po fachu, i ma isc tam gdzie mozna zniej jak najwiecej zajebac przy jak najmniejszym wysilku
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2014-03-15, 21:34
voidinfinity napisał/a:



Tyle ile musi.



w chuj precyzyjnie to określiłeś
Zgłoś
Avatar
vlodar.dnb 2014-03-17, 2:38
W 22-ej sekundzie prawie był hard.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2014-03-17, 19:52
Policeman napisał/a:

@ćpan srarszałek ty chyba kurwa nie wiesz kim jest kulczyk kim był jego ojciec i jak "dorobił się" tej fortuny. Polecam poczytać jak to można było poprzez układy wyciągnąć z pieniędzy państwowych setki milionów złotych. Tak właśnie ustawił go tatuś SB'ek. Założyli kumoterskie koło polsko-polonijnej izby handlowej wraz z innymi cwaniakami i robili grube przekręty na setki milionów, choćby np. "przetarg" na samochody dla policji, złom sprzedawany po cenie nowych wozów. Zamrożenie przez Balcerowicza kursu dolara w Polsce, przedtym info dla kolesi i ich firmy mogły wydrenować niebywałe ilości gotówki z Polski. FOZZ...miliardy złotych po prostu zniknęły, a gość, który odkrył aferę - nie żyje, kolejny który ją badał,- nie żyje.

Ale do kogo ja to piszę, zwykły kretyn, jebany nieuk, jakieś pierdolone gówno, które wkleja obrazek, nie mając pojęcia o kim jest temat.



Gdybym nie miał konta, to pewnie założyłbym, żeby dać Ci piwo.
Szacunek dla ludzi świadomych i oczytanych.
Jebać ignorantów, prostaków i postępactwo.
Zgłoś