18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
voodoo_16 2022-01-20, 17:12 1
panstwowe nie tuczy, wiec co się będzie chłop w liczenie bawił
Zgłoś
Avatar
jebać_w_dupę_pis 2022-01-20, 17:19 5
enriqe69 napisał/a:

Pralpunkt jesteś zjebanym debilem



ssij pęto ludzki karaluchu
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-01-20, 17:27 16
Najśmieśniejsze z tego wszystkiego jest to, ze najbardziej piszczą, nie wyborcy korwina, Konfederacji czy Kukiza którzy serio chcieli ukrócić podatki, rozdawnictwo i urzedników, ale CI od LEWICY, PLATFORMY, ZIELONYCH I PARTI POSKOMUNY, którzy jeszcze bardziej chcieli rozdawać kase i wprowadzac wieksze podatki dla normalnych ludzi szaraków, bo oni chcieli rozdac je pomiedzy SIEBIE dla postubeków, dla debili ktorzy przywiązują się do drzew dla euroentuzjastami a najbardziej to by chcieli wypierdalać kase na imigrantów, pamietajcie jebane luewusy że jak bedzie znowu PIS vs PO to jak tych kurew z Pisu nienawidze to pojde i na nich zagłosuje zebyście znowu piszczeli w internetach, chuj wam w dupsko, jebani HIPOKRYCI.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-01-20, 17:42 1
No i takich powinniśmy się pozbywać to jebane pasożyty co nic nie dają a tylko tlen złuzywaja utylizujmy takich albo ich aterylizujmy bo z tych dzieci i tak nic nie będzie
Zgłoś
Avatar
riki88 2022-01-20, 17:55 21
Mzimu napisał/a:

co to ma być? reklamówka rządów PIS? że niby jesteś bogaczem dzięki polityce socjalnej PIS, ale nie umiesz wydawać kasy i to nie wina rządu, że masz długi?
swoją drogą znam taką rodzinę, co ma podobną kasę z socjalu. nawet opał na zimę dostają z gminy. TV mają większy niż mój



Kurwa ! A myślałem że tylko u mnie wspiera sie tak Patologie . Jak mam kurwa nie wierzyć w te brednie TVNowie czy Polsatowe skoro we wsi w której mam działkę mieszkają ludzie z 4 dzieci ... jedno i drugie nie robi . auto jest nie stare nie nowe ok 5-8 letnie Renualt oczywiscie suv . opał tak jak mówisz na zasiłek i jeszcze ekipa do zrzucenia do piwnicy . dom po rodzicach matki . wymiana agd /rtv co 2 lata bo sprzet sie zużywa tv play komputery to wszystko z darownizn i przysluguje z zasiłku . miecio w sklepie nie jednemu sie chwalił co nie dostają . paczki zywnościowe co miesiąc ... jak jedno pojdzie robic tracą wszystko . jedynie gdzie można spotkać ojca to w sklepiku na wsi z piffkiem sie smieje że on wie że żyje i że robota nie dla niego . matka chodzi po szmatach ( nowych i to markowych dzieci chodzą dobrze ubrane i telefoniki tez z wyższej półki ) bo ją widze nie raz jak do roboty jadę pare razy w tygodniu . znajoma prowadzi sklep z odzieża (nowa) to przychodzi i bierze na faktury na ten gops czy jakos tak . nosz krew mnie zalewa jak ja musze za te jebane 3800 zapierdalać i fizycznie i umysłowo po 10 godzin dziennie z sobotnimi nadgodzinami :/
Żona nie może wrócić do pracy bo nie mam na niańke a jest na wychowawczym . młody do żłobka państwowego sie nie dostanie bo żona na wychowawczym kółko sie zamyka.

Jebane nierobi .... chcesz robić to sie nie da ! Jebać cały ten pis jeszcze teraz im dali po 12 tyś...... nosz kurwa mać i wyjdzie Ci morawiecki .. i bedzie móił ze nam niemcy zazdroszczą zarobków ... chyba socialu ......

Mam taką nerwe że jebać gramatyke musze sie napic ....
Zgłoś
Avatar
svenio 2022-01-20, 18:02

Mam taką nerwe że jebać gramatyke musze sie napic ....


no to jesteś na dobrej drodze ,pic płodzić podatników innymi słowy Pić.I.Smakować życie ja to muszę zapierdzielać na wolnym powietrzu pod chmurką wiosna lato jesień zima po 12 godzi i 8 tys wykrecić cięzko nie raz a tu proszę broway play station i siedzieć w domu a nie kamienicy chyba sie przestawić trzeba
Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-01-20, 18:04 4
riki88 napisał/a:

Kurwa ! A myślałem że tylko u mnie wspiera sie tak Patologie . Jak mam kurwa nie wierzyć w te brednie TVNowie czy Polsatowe skoro we wsi w której mam działkę mieszkają ludzie z 4 dzieci ... jedno i drugie nie robi . auto jest nie stare nie nowe ok 5-8 letnie Renualt oczywiscie suv . opał tak jak mówisz na zasiłek i jeszcze ekipa do zrzucenia do piwnicy . dom po rodzicach matki . wymiana agd /rtv co 2 lata bo sprzet sie zużywa tv play komputery to wszystko z darownizn i przysluguje z zasiłku . miecio w sklepie nie jednemu sie chwalił co nie dostają . paczki zywnościowe co miesiąc ... jak jedno pojdzie robic tracą wszystko . jedynie gdzie można spotkać ojca to w sklepiku na wsi z piffkiem sie smieje że on wie że żyje i że robota nie dla niego . matka chodzi po szmatach ( nowych i to markowych dzieci chodzą dobrze ubrane i telefoniki tez z wyższej półki ) bo ją widze nie raz jak do roboty jadę pare razy w tygodniu . znajoma prowadzi sklep z odzieża (nowa) to przychodzi i bierze na faktury na ten gops czy jakos tak . nosz krew mnie zalewa jak ja musze za te jebane 3800 zapierdalać i fizycznie i umysłowo po 10 godzin dziennie z sobotnimi nadgodzinami :/
Żona nie może wrócić do pracy bo nie mam na niańke a jest na wychowawczym . młody do żłobka państwowego sie nie dostanie bo żona na wychowawczym kółko sie zamyka.
Jebane nierobi .... chcesz robić to sie nie da ! Jebać cały ten pis jeszcze teraz im dali po 12 tyś...... nosz kurwa mać i wyjdzie Ci morawiecki .. i bedzie móił ze nam niemcy zazdroszczą zarobków ... chyba socialu ......
Mam taką nerwe że jebać gramatyke musze sie napic ....



No na umysłowego to się nie nadajesz, no chyba że na polityka.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2022-01-20, 18:05 2
enriqe69 napisał/a:

Pralpunkt jesteś zjebanym debilem



Uwierz wolę być debilem niż wyborca pisu
Zgłoś
Avatar
mungo86 2022-01-20, 18:18 4
Nie mierzcie wszystkich 1 miara. Nie wiem czy byście chcieli mieć te 10k zł i opiekować się dzieckiem niepełnosprawnym jak jest w tym przypadku oraz mieli tyle odwagi by wychować 2 dodatkowych jako rodzina zastępcza. Wyjątkowo nie trafiony przykład.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2022-01-20, 18:27 1
Muszę się przyznać, że nie wiem ile dokładnie zarabiam
Zgłoś
Avatar
jawolenerwysol 2022-01-20, 18:53 2
Zamknij się masz robić na mnie gościu a nie w internetach się wypłakiwać.
W moim sercu tylko PIS,
Zgłoś
Avatar
DoMESTOS 2022-01-20, 18:59 1
Jeszcze brakuje żeby mieli pato-streama i dzieciaków co wysyłają im pieniądze za to że są żałośni.
Zgłoś
Avatar
_arci 2022-01-20, 19:01 1
mungo86 napisał/a:

Nie mierzcie wszystkich 1 miara. Nie wiem czy byście chcieli mieć te 10k zł i opiekować się dzieckiem niepełnosprawnym jak jest w tym przypadku oraz mieli tyle odwagi by wychować 2 dodatkowych jako rodzina zastępcza. Wyjątkowo nie trafiony przykład.



odwagi czy głupoty?
Zgłoś
Avatar
Slovik13 2022-01-20, 19:04
Kobitka dostaje pieniądze bo jedno z dzieci musi być niepełnosprawne. Świadczenie pielęgnacyjne to się tak nazywa, gdy jedno z rodziców zrezygnuje z pracy. Mowa jest też o dodatek pielęgnacyjnym który też jest przyznawany rodzicom dziecka niepełnosprawnego.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2022-01-20, 19:09
mungo86 napisał/a:

Nie mierzcie wszystkich 1 miara. Nie wiem czy byście chcieli mieć te 10k zł i opiekować się dzieckiem niepełnosprawnym jak jest w tym przypadku oraz mieli tyle odwagi by wychować 2 dodatkowych jako rodzina zastępcza. Wyjątkowo nie trafiony przykład.



Tak przy okazji przecież ci ludzie o których mówisz z sadistica opiekują się tymi dziecimi ... płacą podatki, a podatki biorą się z ich pracy. Jednak jest jedna różnica ... nikt nie dał im wyboru czy chcą czy nie chcą sie opiekować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie