18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ElektrycznyMordulec 2022-01-20, 19:13
Kurwa toż to życie prawie jak w Niemczech z tym Polskim socjalem... w dupach się przewraca.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2022-01-20, 19:24
10 tysi dla rodziców z 6 dzieci z czego jedno niepelnosprawne to żaden szał. Znam bezdzietne pary którym tyle nie wystarczy .
Zgłoś
Avatar
serenity 2022-01-20, 19:30
Siedźmy grzecznie na dupach dalej! Niech rozdają nasze pieniądze! Zapierdalajmy na to gówno! Cichutko licząc na zmianę która nie nastąpi! Piszmy posty na Sadisticu, róbmy memy! Na pewno nam się poprawi!
A takie qrwy będą wkrótce pluły na nas na chodnikach!
Jebane szmaty!
JEBAĆ PIS i KONFEDERACJE i KUKIZA!
I pozostałych jebanych posłów!
Zgłoś
Avatar
Leesniczy 2022-01-20, 20:13 4
skywalker75 napisał/a:

10 tysi dla rodziców z 6 dzieci z czego jedno niepelnosprawne to żaden szał. Znam bezdzietne pary którym tyle nie wystarczy .



Nikt im nie kazał robić sobie 6 dzieciaków, a za twierdzenie, że 10k to nie jest dużo, to powinieneś dostać w tej swój socjalistyczno-komunistyczny pysk. 8.5k za nic i to z naszych podatków to jest dużo.
Zgłoś
Avatar
support3 2022-01-20, 20:16 3
Socjalistyczno-komunistyczna partia PIS - jak przystało na każde populistyczne ścierwo , zabiera ciężko pracującym żeby dać nierobom. Jebać PIS
Zgłoś
Avatar
Nattttsjel 2022-01-20, 20:26 1
mungo86 napisał/a:

Nie mierzcie wszystkich 1 miara. Nie wiem czy byście chcieli mieć te 10k zł i opiekować się dzieckiem niepełnosprawnym jak jest w tym przypadku oraz mieli tyle odwagi by wychować 2 dodatkowych jako rodzina zastępcza. Wyjątkowo nie trafiony przykład.



Bo oni juz planowali co będą robić. Ja jeszcze nie spotkalam na swojej drodze takich, którzy jadą na zasiłkach sami nie pracują i są NORMALNI. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu...
Zgłoś
Avatar
MementoMori321 2022-01-20, 21:43 2
serenity napisał/a:

Siedźmy grzecznie na dupach dalej! Niech rozdają nasze pieniądze! Zapierdalajmy na to gówno! Cichutko licząc na zmianę która nie nastąpi! Piszmy posty na Sadisticu, róbmy memy! Na pewno nam się poprawi!
A takie qrwy będą wkrótce pluły na nas na chodnikach!
Jebane szmaty!
JEBAĆ PIS i KONFEDERACJE i KUKIZA!
I pozostałych jebanych posłów!



Akurat Konfederacja chce ukrócić rozdawnictwo. Ale ty zapewne spod znaku pioruna i tęczy, wiec boli cię cipka.
Zgłoś
Avatar
More_results 2022-01-20, 21:53
Jebane pasożyty społeczne wykastrować typa i odebrać prawa społeczne obojgu.
Zgłoś
Avatar
Halo 2022-01-20, 22:24
Jasiu gada z Babcią przez telefon.
Babciu weź wejdź na interneta, wysyłam Ci linka i wyślij mi pisiont groszy. Babcia na to hmm ale ja nie mam wnuków...Na to Jasiu- Nie szkodzi
Zgłoś
Avatar
essek 2022-01-20, 22:32 2
..."W osiem osób mieszkają w 40-metrowym, jednopokojowym mieszkaniu w Warszawie. Czekają na przydział lokalu socjalnego. Dopóki mają długi, nie będą mogli przeprowadzić się do nowego mieszkania, które wymaga remontu." ...

Także oni te długi generalnie pierdolą, tylko muszą je spłacić, żeby mieszkanie większe dostać kurwa wasza pisowska mać!
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2022-01-20, 23:14
a ja za połowę tego zapierdalam jak kuna w agreście - i jak tu nie dostać kurwicy.
Zgłoś
Avatar
support3 2022-01-21, 0:27 3
MementoMori321 napisał/a:

Akurat Konfederacja chce ukrócić rozdawnictwo. Ale ty zapewne spod znaku pioruna i tęczy, wiec boli cię cipka.



Konfederacja to zbiór dzbanów pokroju godek, różne rzeczy można było mówić o Januszu ale chłop pomimo niewyparzonej gęby bardzo inteligentny a teraz otoczył się idiotami i dzbanami tak głupimi, jak wyborcy PISu
Zgłoś
Avatar
Leesniczy 2022-01-21, 8:13 1
support3 napisał/a:

Konfederacja to zbiór dzbanów pokroju godek, różne rzeczy można było mówić o Januszu ale chłop pomimo niewyparzonej gęby bardzo inteligentny a teraz otoczył się idiotami i dzbanami tak głupimi, jak wyborcy PISu



Ciężko nie przyznać Ci racji... Korwin to chyba celowo nie chciał przekroczyć 5%, jak było blisko to wychodził, powiedział coś głupiego i miał dalej spokój. Konfederacja jest względnie najlepsza jeśli chodzi o ekonomie, jeśli chodzi o światopogląd, to szkoda strzępić ryja. Przydałaby się centrowa partia, liberalno-kapitalistyczna. Z obu stron zamordyzm, prawica zakazuje Ci aborcji, lewica zakazuje Ci wolności słowa.... pojebana akcja
Zgłoś
Avatar
buszujacy 2022-01-21, 12:15
Pralpunkt napisał/a:

Do utylizacji się tylko nadają nieroby pie**olone
Wyborcy PIS ...ścierwa...noz k***a nie mogę



Ty to spokojnie możesz usiąść razem z tymi gamoniami na kanapie, bystrzaku idealnie tam pasujesz.
Zgłoś
Avatar
Nagar1 2022-01-21, 14:53
nosz kurwaaaa 10 tysn zarabiaja i zadlurzajas ie kurwaaaaaa tepe chuje
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie