18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maxs90 2012-03-05, 11:16
klint0n mma to jest yyy system walki polegający na wymieszaniu wielu sztuk walki dlatego mixed martial arts ,a ufc to organizacja taka jak masz np w boksie jakieś tam WBC . więc w UFC ,strikeforce itd walczysz mieszanymi sztukami walki takimi jak k-1 , bjj itd są zawodnicy jak np overeem ktorzy preferują walkę bardzikej w stojce bo są kick-boxerami i wtedy to wygląda jak k1
więc zapamiętaj mma- system ufc- organizacja/federacja
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-03-05, 11:17 1
@onetime,

sztukę, haha ;D dobre sobie.
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-03-05, 11:52
Porównywanie WWE do UFC jest jak porównywanie Rockiego Bolboa do Mike'a Tysona.
Zgłoś
Avatar
klint0n 2012-03-05, 12:20
@maxs90
przyjęte do wiadomości:)
pisałem ze szpecem to nie jestem...
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2012-03-05, 12:49 4
OneTime napisał/a:

Do Szalera: Udajesz czy jesteś ? Jak można porównywać sport do reality show ? To porównanie jest jak Avatar do Na Wspólnej. Kiedy wy zajarzycie że WWE to jest show !!! Ma określony scenariusz a zawodnicy poza mega umiejętnościami muszą być dobrymi aktorami.



Mega umiejętności i zajebiste aktorstwo Wystarczy z rok potrenować sporty walki, ogarnąć troche ruchy i wyrobić wytrzymałość. Aktorstwo? No też zajebiste, jak w naszych krajowych serialach. Nie ma kurwa co, może niedługo jakiś wrestler dostanie Oscara razem z braćmi Morczek.

OneTime napisał/a:

Natomiast wracając do emocji to gwarantuję ci że w WWE znajdzie się ich dużo, dużo więcej !



Nie u każdego udawanie wzbudza emocje. Niektórzy wolą sobie wyczynowo pojeździć na rowerze czy ponapierdalać się na macie, niż błaznować na scenie w ustawionym show. Jak szukam emocji niskich lotów to oglądam jakiś kiczowy film albo czytam SuperExpress


OneTime napisał/a:

Teraz jeżeli chodzi o umiejętności, jestem w stanie się założyć, że około 80% wrestlerów mogła by z powodzeniem walczyć w UFC.





OneTime napisał/a:

Ale po co mają napierdalać się po ryjach i mieć płaski mózg jak 98% fighterów (zobacz sobie pierwszą lepszą wypowiedź jakiegokolwiek fightera UFC, boksera czy huj wie co)



Nie każdy lubi gibać sie jak pierdolony pajac z lewa na prawo. Nie każdy też ma jak zacząc pajacować. Sporty walki pomagaja tez wyrwac sie z pato srodowiska, zeby nie zmarnowac sobie życia.

Czekam na hejt fanów zamaskowanych twardzieli i innych showmanów
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-03-05, 13:17
ok był taki jeden co z WWE przeszedł na ufc. Brock Lesnar przed wwe był jednak zapaśnikiem więc doświadczenie z prawdziwą rywalizacją miał. w UFC już w 4 walce walczył o mistrzostwo z Randym Couture'em i wygrał. tak typ (mało lubiany przez publiczność) przychodzący z WWE wygrał pas wagi cięzkiej UFC no ,ale Randy już wiekowy wtedy był to w sumie czego sie spodziewać. obronił pas 2 razy ,ale 3cią obronę już przegrał (bardzo ciekawa walka) z Cainem Velasquezem ,a Alistair Overeem pogonił go z UFC na zawsze przyznać mu trzeba ,że mimo ciężkiej choroby powracał na ring,ale panowie to jest JEDYNY przypadek gdy ktoś z WWE wygrywa na ringu UFC. nie oszukujmy się te 80% wrestlerów to nie mają czego tam szukać. to jest prawdziwa walka a nie jak już było napisane SHOW jakim jest wwe
Zgłoś
Avatar
Badluck13 2012-03-05, 13:45
1:54 Piękna akcja
Zgłoś
Avatar
viktorx 2012-03-05, 15:28 1
Nie rozumiem w ogóle hejtowania MMA vs. Wrestling. kurwa, jestem fanem i tego i tego i to od dobrych lat. Dla jasności oglądam Pro Wrestling od lat 7 (?), a MMA od 4. Nigdy, przenigdy nie przewyższam jednego ponad drugie, bo każdego kręci co innego. Co z tego, że MMA jest prawdziwe? Szachy też są prawdziwe, a emocji nie wywołują wielkich, choć znalezliby się też tacy co uważają, że jest to najbardziej żywy sport na świecie.

Przestańcie mi i innym fanom wrestlingu wmawiać, że to jest udawane, bo MY DOBRZE O TYM KURWA WIEMY. Nie musicie nam o tym przypominać jakbyście chcieli nas tym oświecić.
Nie mówcie, że wrestling jest słaby dlatego, że jest reżyserowany. Nie oglądaliście nawet tego, a chcecie to oceniać? Proszę, odpuście sobie. W WWE nie chodzi o 'walki' tylko o całe angle (scenariusze), które są rozpisywane. Feeling, który towarzyszy w czasie oglądania tego możecie zaobserwować dopiero po obejrzeniu całego feudu ('kłótni' pomiędzy zawodnikami), a nie pojedyńczej walki, bo rzadko można się szczycić 5 starowymi walkami.

I zapewniam was, pomimo, że powiedziałem wyżej iż każdego interesuje co innego, to ja NIGDY nie zaznałem emocji w MMA, pomimo, że jestem swego rodzaju fanem i oglądam UFC na bierząco to nie ma tam nic ciekawego poza walkami, gdzie w WWE jest na odwrót. To sceny poza ringiem są ciekawe i warte uwagi.

Jeśli chodzi o Lesnara... Lesnar to było gówno w UFC. Tyle powiem wszystkim markom wrestlingowym, którzy chcą się tak bardzo nim szczycić. @maxs90 powiedział dobrze co do Lesnara.

Tak btw.:



Serio, może i ejst to reżyserowane, ale to nadal boli. Dlatego nie mówcie mi, że dalibyście tam radę po podszkoleniu swoich umiejętności aktorskich....
Zgłoś
Avatar
Jarvis 2012-03-05, 15:34
"Jeden leży, ten go okłada...
Po co ta agresja?"

Najman
Zgłoś
Avatar
jaghernot 2012-03-05, 16:58
Mógłby ktoś podać tytuł piosenki bo początek jest z g-unit eye for an eye. Specjalnie po to zakładałem konto
Zgłoś
Avatar
~Griszon 2012-03-05, 17:37
jaghernot napisał/a:

Mógłby ktoś podać tytuł piosenki bo początek jest z g-unit eye for an eye. Specjalnie po to zakładałem konto


50 Cent - Ready For War
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-03-05, 17:50
a gdzie Najman ?
Zgłoś
Avatar
jaghernot 2012-03-05, 18:27
GriszaSnk napisał/a:


50 Cent - Ready For War



dziekuje ślicznie
Zgłoś
Avatar
OneTime 2012-03-07, 23:06
itemeczek napisał/a:



Mega umiejętności i zajebiste aktorstwo Wystarczy z rok potrenować sporty walki, ogarnąć troche ruchy i wyrobić wytrzymałość. Aktorstwo? No też zajebiste, jak w naszych krajowych serialach. Nie ma kurwa co, może niedługo jakiś wrestler dostanie Oscara razem z braćmi Morczek.

Nie u każdego udawanie wzbudza emocje. Niektórzy wolą sobie wyczynowo pojeździć na rowerze czy ponapierdalać się na macie, niż błaznować na scenie w ustawionym show. Jak szukam emocji niskich lotów to oglądam jakiś kiczowy film albo czytam SuperExpress


Nie każdy lubi gibać sie jak pierdolony pajac z lewa na prawo. Nie każdy też ma jak zacząc pajacować. Sporty walki pomagaja tez wyrwac sie z pato srodowiska, zeby nie zmarnowac sobie życia.

Czekam na hejt fanów zamaskowanych twardzieli i innych showmanów



Nie będę cię obrażał i twoich kolegów z gimnazjum, ale niestety jesteś kolejną osobą która wykazała się inteligencją gwoździa. Stary pokazujesz walkę z 2003 roku gdzie Mirko był u szczytu kariery z Del Rio który jeszcze był wtedy amatorem. Co on robił, był zapaśnikiem, czy kimś innym ? Do WWE przyszedł bodajże w 2007 roku. Tu masz swojego " Miszcza " w UFC , to była jego druga walka
(04/21/2007), z pierwszym lepszym przeciwnikiem (nie amatorem)



Aż się boje pomyśleć co by mu teraz Del Rio zrobił

A tak skończył były dwukrotny mistrz UFC Frank Mir w konfrontacji z byłym mistrzem WWE Brockiem Lesnarem

07/11/2009



Z tym rokiem treningów też wygrałeś zawody
Niech nasi piłkarze ogarną trochę ruchy, poćwiczą wytrzymałość przed Euro i pewnie pół finał najbidniej.

Nie kumam jak można gardzić gośćmi, którzy by was kurwa zabili jednym liściem !

End of Topic
Zgłoś
Avatar
gihth 2013-04-14, 0:19
OneTime

Nie wiem co ma porażka cro copa w ufc z Gonzagą wspólnego z walka z tym wrestlerem i to ze przegral to zadna siara kazdy w koncu sie wypala
A Frank Mir dostal wjebano od lesnara, ale były dwie walki i Mir też zwyciezyl.
Lesnar przed wystepami w wwe byl jakis tam mistrzem w zapasach , czyli mial juz jakies podloze pod mma i Lesnar to ewenement, jest jeszcze jeden wrestler w MMA Bobby Lashley
Zgłoś