18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
WhyMe? 2012-03-04, 20:58 2
Jak sytych to dam wam przepis na chleb z masłem:
- Chleb
- Masło
Zgłoś
Avatar
parasolski 2012-03-04, 22:00 2
1:25 - wybił kolesiowi oko?
Zgłoś
Avatar
Rejtan 2012-03-05, 0:24 7
Cytat:

Jak sytych to dam wam przepis na chleb z masłem:
- Chleb
- Masło


To składniki już mamy. A gdzie przepis?
Zgłoś
Avatar
Szaler 2012-03-05, 0:27 1
Jak ktoś powie, że WWE jest bardziej emocjonujace od tego to niech przepadnie w czeluściach tartaru.
Zgłoś
Avatar
Marcin_92 2012-03-05, 0:27 1
@parasolski
osłona zębów mu wypadła od uderzenia
Zgłoś
Avatar
ziomes333 2012-03-05, 0:32
A teraz czekać na speców MMA, którzy wymienią nam wszystkich zawodników mma występujących w tej komplikacji
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-03-05, 0:57 1
2:26 typek bije się bez rękawic?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-05, 0:58
@2up to ja może zacznę: Kimbo Slice, Mirco Crocop, Fiedor Emalienko i tak dalej

Ładny temat, miły dla oka.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2012-03-05, 1:22 1
Brakuje mi tutaj tego momentu z walki Crocop'a z Wanderleiem Silva
Zgłoś
Avatar
klint0n 2012-03-05, 1:37
Może i nie jestem specem ale to nie tylko MMA bo UFC, K-1 i coś tam jeszcze by się znalazło
Zgłoś
Avatar
ramiltor 2012-03-05, 1:53
a mi brakuje tu Pudziana
Zgłoś
Avatar
Malolat1324 2012-03-05, 2:30
UFC to mma jest

A staredown Crocopa z Wandim to chyba najlepszy w historii... nie ma walenia po ryjach jak w boksie
Zgłoś
Avatar
OneTime 2012-03-05, 6:08 2
Do Szalera: Udajesz czy jesteś ? Jak można porównywać sport do reality show ? To porównanie jest jak Avatar do Na Wspólnej. Kiedy wy zajarzycie że WWE to jest show !!! Ma określony scenariusz a zawodnicy poza mega umiejętnościami muszą być dobrymi aktorami.

Oni nie biją się naprawdę , oni tworzą show dla ludzi żeby wzbudzać emocję !

Tak wiem dzieci EMU rozczarowałem was, wy ciągle myśleliście że oni się biją naprawdę, ale niestety.
Myśląc tak podkreślacie waszą gimbuzjalną inteligencję
Oczywiście zdarza się, że czasami krew się poleje, ale nie o to tu chodzi, tu ludzi nie rajcuje krew !

Natomiast wracając do emocji to gwarantuję ci że w WWE znajdzie się ich dużo, dużo więcej !

Zapewniam cie że ty ich nie znajdziesz, ze względu na swoje negatywne nastawienie do WWE, i poza tym trzeba śledzić wydarzenie na bieżąco żeby to poczuć. WWE ma swoje życie.

DLATEGO WWE JEST NAJDŁUŻEJ TRANSMITOWANYM SHOW W HISTORII !!!
Na każdą gale przybywa kilkadziesiąt tysięcy ludzi, tak więc sam sobie odpowiedz gdzie są większe emocje.

Teraz jeżeli chodzi o umiejętności, jestem w stanie się założyć, że około 80% wrestlerów mogła by z powodzeniem walczyć w UFC. Obecnie jest jeden zawodnik, który kiedyś walczył w Japonii w formule MMA, miał bodajże bilans 4:1 czy 5:1 w walkach. A gość jest jednym z niższych typów. Takich przypadków było sporo. Weź np. Brocka Lesnara, został mistrzem po zaledwie kilku walkach w UFC.

Ale po co mają napierdalać się po ryjach i mieć płaski mózg jak 98% fighterów (zobacz sobie pierwszą lepszą wypowiedź jakiegokolwiek fightera UFC, boksera czy huj wie co) !!! TĘPAK !!! W WWE tworząc sztukę mogą zarobić kilkadziesiąt razy więcej !!! Tak , tak kilkadziesiąt razy !!! Roczne zarobki przekraczają 7 cyfrowe kwoty.
Zgłoś
Avatar
corusci 2012-03-05, 9:50
Kurwa takie łupanie w tle, że aż się oglądać nie chce ><
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie