18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Najlepsze ziółka od 1988.
ksio • 2012-12-15, 16:12
Pora nakarmić przepitych hejterków ;) Wygrywa ten który najmocniej się zepnie.



Później wrzucę więcej tego typu rzeczy. Dużo więcej ;)

2012-12-15, 16:17
Wojnę w komentarzach czas zacząć :->

2012-12-15, 16:24
zajarałbym wszystkie te roczniki :P

2012-12-15, 16:30
Marihuana uzależnia! :D

Ma...........18
2012-12-15, 16:31
Piwo <ok> , marycha <sp***alaj j***ny cpunie>

2012-12-15, 16:33
@up Marycha <ok> , Piwo <sp***alaj j***ny alkoholiku napie**alać matke>

2012-12-15, 16:47

2012-12-15, 17:17
dla mnie spoko. nie rozumiem tylko debili którzy hejtują takie rzeczy. w necie jest w ch*j filmików z naj***nymi ludźmi a nikt nie pisze "j***ny alkoholik, mógłby sobie zapalić - na zdrowie by mu to wyszło". nie chcesz, nie jaraj, nikt Cię do tego nie zmusza.
tylko się nie wpie**alaj w to co robią i myślą inni.


P.S. masz więcej takich filmików?

2012-12-15, 17:29
karollapucha napisał/a:

dla mnie spoko. nie rozumiem tylko debili którzy hejtują takie rzeczy. w necie jest w ch*j filmików z naj***nymi ludźmi a nikt nie pisze "j***ny alkoholik, mógłby sobie zapalić - na zdrowie by mu to wyszło". nie chcesz, nie jaraj, nikt Cię do tego nie zmusza.
tylko się nie wpie**alaj w to co robią i myślą inni.


P.S. masz więcej takich filmików?



Nikt mnie nie zmusza, ale zalewa informacjami jakie to palenie jest zajebiste, zdrowe, modne, super. Nie widziałem nigdy filmików pokazujących np. stojącą butelkę z gorzałą czy zmiany wódy przez lata. Ewidentnie namawiacie i propagujecie palenie i mi to nie pasuje.

2012-12-15, 17:34
"Wygrywa ten który najmocniej się zepnie" - brzmi jak zapowiedź jakiegoś gangbang contest w klubie dla gejów :-) "Marichuana jest zua" to już wiemy a teraz doszło kolejne stwierdzenie: "marichuana jest dla gejów którzy się zapinają w pupę!" :-P

2012-12-15, 17:39

2012-12-15, 18:09
Na sadolu widzę też wielu użytkowników o mentalności słuchaczy radia Maryja. Pijecie wóde bo tak nauczyły was pokolenia i wpoiły wam ten daremny "szósty zmysł". 2 mld zł rocznie idzie miedzy innymi z moich podatków na walkę z alkoholizmem. I wypowiedzi tych zj***nych ryjów. Najpierw zapal jointa z dobrego niczym nie kropionego materiału a potem się wypowiadaj!

2012-12-15, 18:24
I dobrze, że PROPAGUJEMY palenie, bo jak dalej to będzie w pie**olonym undergroundzie, to dalej będziemy popylać do mamra za grama. Gimbusy i hipsterzy jarają, bo to jest modne i zakazane, a bardziej kumaci widzą w tym coś innego i każdy ma powód. Ja jaram, bo nie chce pić. Dość się napatrzyłem na pijackie mordy, pijackie awantury, pijackie bójki i pijacki rozpie**ol w umyśle. Nie znam nikogo kogo by poryło po zielsku i nie znam nikogo kto by odpie**alał jakieś lewe manewry po zapaleniu. Ludzie ciągle żyją stereotypowo, bo alkohol w tej kulturze był od zawsze, a zioło uznawane jest za narkotyk, bo jakiś hamburger sobie ok. 100 lat temu tak wymyślił.

2012-12-15, 18:39
a wszystko modyfikowane genetycznie GMO ale to ćpunom nie przeszkadza

2012-12-15, 18:41
Wszystko jest dla ludzi, którzy potrafią korzystać z takich dobrodziejstw. Jak ktoś nie umie, to i po piwie czy marihuanie zacznie mu odpie**alać.