18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
o................c 2012-07-04, 20:23 1
przeciez to sa wlasnie ich fundusze na cos wiekszego....
Zgłoś
Avatar
Swirussss 2012-07-04, 20:32 1
szybka akcja, genialna gra aktorów, przeszywająca ścieżka dźwiękowa i zakończenie nie do przewidzenia, będzie czarny oscar
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-07-04, 21:19
international karate z commodore mi sie przypomniało
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-07-04, 21:33 17
beziko napisał/a:

Nie wiem co to, nie wiem po co, ale boje się pomyśleć co by wyszło, gdyby autor otrzymał fundusze na coś większego.



No się głupio zastanawiasz coby powstało... produkcja o niebo lepsza niż kolejna Polska Super Produkcja ze śmietanką polskiego aktorstwa poktoju Żmudy, Trzebiatowskiej, Mroczka, Mroczka... i rzygać mi się chce jak wymieniam te "gwiazdy"... także starczy
Zgłoś
Avatar
szejq 2012-07-04, 21:56
Co wy tam wiecie o kinie akcjii... Sprawdzcie prawdziwą superprodukcje "Tebatusaasula"
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-07-04, 22:04 6
Cytat:

Najlepszy film jaki stworzono w Ghanie i Afryce



Ghanie i Afryce

Przecież Ghana jest państwem, leżącym na kontynencie Afryka. Czytam ten tytuł któryś raz i albo nie mogę go zrozumieć, albo coś Ci się pojebało, bo logiką on nie grzeszy.
Zgłoś
Avatar
beziko 2012-07-04, 22:16
Janusz~ napisał/a:



Ghanie i Afryce

Przecież Ghana jest państwem, leżącym na kontynencie Afryka. Czytam ten tytuł któryś raz i albo nie mogę go zrozumieć, albo coś Ci się pojebało, bo logiką on nie grzeszy.



Tu chodzi o to, że pomimo bycia najlepszym filmem w Ghanie, to jest to również na całym kontynencie najlepszy film. Nic trudnego do pojęcia nie ma. A mnie się już nie czepiaj, taki tytuł nosił filmik jak go znalazłem
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-07-04, 22:24
beziko napisał/a:

Nic trudnego do pojęcia nie ma.



Niejaki Pulitzer mawiał "nie drukuj niczego, czego Twoja sługa nie jest w stanie zrozumieć". Ja się stosuję do tej zasady, bo biorę pod uwagę odbiorcę czytają taki tytuł i zastanawiają się co autor miał na myśli. Jakbyś napisał "najlepszy film stworzony w całej Afryce" to przecież znaczyłoby dokładnie to samo. Mała rada - nie tłumacz niczego dosłownie, tym bardziej, że wrzucili to jacyś murzyni, którzy angielski znają tylko z T-shirtów z nadrukiem typu "San Jose Disco Club"
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-07-04, 22:45 1
Jeden buchnął kamerę, a drugi komputer i jak się okazało na tym komputerze był zainstalowany Adobe After Effects CS6.
Później pozbierali chłopa z okolicznych wsi i skompletowali obsadę. I jest film
Zgłoś
Avatar
HOPzJAJEM 2012-07-05, 9:38 66
Twórca filmu, tuż przed jego stworzeniem.
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-07-05, 12:42
Jak nie wina murzyna to nie widzialnego czegos
Zgłoś
Avatar
WampirCS 2012-07-05, 12:48
Gówno w puszce :/
Zgłoś
Avatar
Bialy_Mis 2012-07-05, 12:54 1
dziwne, że nikt tam nie prowadzi hieny na smyczy.
Zgłoś
Avatar
pisuar 2012-07-05, 13:01
kto widział jedzenie na tym filmie ma u mnie piwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie