18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
Avatar
Dziadek 2012-08-05, 23:27 1
Pies najwierniejszy przyjaciel człowieka , bez jaj poruszyło mnie to . Zawsze zostanie do ostatniej sekundy
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-08-05, 23:31
twojamatkajestgruba napisał/a:

@up
To Twoja jest gruba. Naucz się czytać ze zrozumieniem


Taka gruba ze juz nie zmiesci krytyki ?
Zgłoś
Avatar
Voooda 2012-08-05, 23:33
Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka ?! A rodzina ? Aha kumam. Ja mam Ładę 24 letnią ( samochód ) i jest wierniejsza dla mnie niż pies. Pies ciebie dowiezie ?! Miałem sytuację gdy myślałem, że będę stał parę dni bo nie chciała odpalić telefon padł itp. Powiedziałem "No dawaj maleńka dasz radę !" Od razu odpaliła nawet lepiej niż zazwyczaj ! Pies kupi tobie żywność ? Pies dowiezie ciebie gdzie tylko chcesz? Pies zarobi dla ciebie pieniądze ?! Ludzie to tylko zwierzęta. Czasami widzę, że przez jedno zwierze ludzie porzucają rodzinę itp. Jak to się kończyło ? X letni mężczyzna / kobieta nie żyję -,-
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2012-08-06, 0:50 1
Voooda napisał/a:

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka ?! A rodzina ? Aha kumam. Ja mam Ładę 24 letnią ( samochód ) i jest wierniejsza dla mnie niż pies. Pies ciebie dowiezie ?! Miałem sytuację gdy myślałem, że będę stał parę dni bo nie chciała odpalić telefon padł itp. Powiedziałem "No dawaj maleńka dasz radę !" Od razu odpaliła nawet lepiej niż zazwyczaj ! Pies kupi tobie żywność ? Pies dowiezie ciebie gdzie tylko chcesz? Pies zarobi dla ciebie pieniądze ?! Ludzie to tylko zwierzęta. Czasami widzę, że przez jedno zwierze ludzie porzucają rodzinę itp. Jak to się kończyło ? X letni mężczyzna / kobieta nie żyję -,-



Jesteś tak kurwa żenujący, że nie będe tego komentował.

Tylko zobacze, że ktoś bije zwierze to mu łeb rozjebie...
Zgłoś
Avatar
thoms0n 2012-08-06, 1:10 1
Ponad 150 osób zajarzyło mój koment. Admin nie był jedną z nich
Zgłoś
Avatar
quattroxx 2012-08-06, 1:36
Az mi sie smutno zrobilo.. dlatego nie dostaniesz piwa
Ja tu wchodze by sie posmiac a nie poplakac.
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-08-06, 4:31
Kurwa mac smutne? Gdyby był inny podkład muzyczny komentarze by brzmiały "Pewnie piesek rzucil patyk a pan pobieg " albo "przynajmniej piesek pomerdał ogonkiem pan mógł sie rozgladnac"
Nie wierzysz ;_;? Eksperyment wyłacz dzwiek, i pusc ponizsza piosenke.
Zgłoś
Avatar
Dżoker 2012-08-06, 17:57
@up
fakt, przez podkład dźwiękowy niektórzy pierdolą jakie to smutne. Ale gdyby nie było żadnego podkładu czy też oryginalne dźwięki to i tak pewnie wzruszyłby się osoby które zawsze miały psa i wiedzą jaka to "więź"... Dla mnie filmik w chuj smutny i jednak muzyka dodaje mu czegoś.

I co to do kurwy jest " ;_; "?
Zgłoś
Avatar
~Creaters 2012-08-06, 17:59 2
No_Nick
Zgłoś
Avatar
rosiaktnt 2012-08-07, 21:42
Voooda napisał/a:

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka ?! A rodzina ? Aha kumam. Ja mam Ładę 24 letnią ( samochód ) i jest wierniejsza dla mnie niż pies. Pies ciebie dowiezie ?! Miałem sytuację gdy myślałem, że będę stał parę dni bo nie chciała odpalić telefon padł itp. Powiedziałem "No dawaj maleńka dasz radę !" Od razu odpaliła nawet lepiej niż zazwyczaj ! Pies kupi tobie żywność ? Pies dowiezie ciebie gdzie tylko chcesz? Pies zarobi dla ciebie pieniądze ?! Ludzie to tylko zwierzęta. Czasami widzę, że przez jedno zwierze ludzie porzucają rodzinę itp. Jak to się kończyło ? X letni mężczyzna / kobieta nie żyję -,-


Twoja głupota będzie mnie razić do rana... 18 lat a jebie gimbusem na kilometr.
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-08-10, 23:04
Już 2. wzruszającą rzecz oglądam dziś na sadisticu. To znak, że użyszkodnicy mają dobre serca .
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-08-11, 18:24
Haha film poruszył serce także u osobnika płci męskiej
Zgłoś
Avatar
Kubo 2012-08-15, 11:08 1
Nie mogę oglądać takich filmów bo od razu łzy same cisną sie do oka... Pamiętacie książke o psie który jeździł koleją ? ehhh
Zgłoś