18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pantilion 2018-06-15, 6:34 13
Nie chciało mu się tyle złazić na dół
Zgłoś
Avatar
utylizator666 2018-06-15, 6:54 12
No i to rozumiem, przyszedł zdecydowany na base jumpa i poleciał, a nie kurwa podpalają się i potem biegają drąc ryja - odrobina godności!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-06-15, 7:27 26
Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu. W sensie na bank pierwotny instynkt przetrwania mu podpowiada, że chyba spierdolił i może nie powinien.
Jakież to musiałoby być chujowe uczucie przez te kilka sekund jak taki by się w trakcie rozmyślił...
Zgłoś
Avatar
MiszkaZubow 2018-06-15, 7:45 2
Można by rzec, poszedł jak dzik w pokrzywy.
Zgłoś
Avatar
weryfikator4 2018-06-15, 8:21 3
Erutlev napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu. W sensie na bank pierwotny instynkt przetrwania mu podpowiada, że chyba spierdolił i może nie powinien.
Jakież to musiałoby być chujowe uczucie przez te kilka sekund jak taki by się w trakcie rozmyślił...


Właśnie też nie wiem co nimi dyktuje. Różnie w życiu bywało ale jak cię życie jebnie to się kurwa podnosisz i idziesz dalej.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-06-15, 8:50 10
Erutlev napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu. W sensie na bank pierwotny instynkt przetrwania mu podpowiada, że chyba spierdolił i może nie powinien.
Jakież to musiałoby być chujowe uczucie przez te kilka sekund jak taki by się w trakcie rozmyślił...



"O ja pierdoleeeeeeeeeeeee!"
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-06-15, 9:07 10
Erutlev napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu.



"Kurwa żelazka nie wyłączyłem" albo "Jasny gwint dzisiaj dziesiąty miałem zus zapłacić"
Zgłoś
Avatar
longlong7 2018-06-15, 9:31
Kiedyś selekcja naturalna eliminowała słabych osobników w innych sposób, przyroda dziś wykonuje świetną robotę że te słabe jednostki same się eliminują, dzisiaj już nie trzeba latać za mięsem i ginąć jeśli się coś spierdoliło, dzisiaj trzeba myśleć, mieć silną psychikę, zajebiście silną
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2018-06-15, 10:27 1
Erutlev napisał/a:

Zawsze mnie zastanawiało co taki samobójca myśli w trakcie lotu. W sensie na bank pierwotny instynkt przetrwania mu podpowiada, że chyba spierdolił i może nie powinien.
Jakież to musiałoby być chujowe uczucie przez te kilka sekund jak taki by się w trakcie rozmyślił...



Jeśli nie wiesz co myśli w trakcie lotu to zwyczajnie podejdź i zapytaj jak już wyląduje
Zgłoś
Avatar
pudel82x 2018-06-15, 11:04 5
Co do konwersacji na temat tego co się myśli w trakcie lotu, to kiedyś gdzieś wyczytałem że jakiś koleś zrobił sekcje zwłok paru takich rozchlapańców i ku zdumieniu okazało się że zeszli z tego świata na skutek zawału. Podobno jak zaczynasz lot i zdajesz sobie sprawę z tego że się rozpaćkasz to dostajesz zawał. Może jak znajdę chwile to po szukam czegoś konkretnego, teraz nie mam czasu.
Zgłoś
Avatar
Hazio 2018-06-15, 11:20 22
Nie mógł znieść, że w Polsce łamana jest Konstytucja
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-06-15, 11:25
Zrobione profesjonalnie. Nie skoczył z parteru tylko znalazł pewnie miejsce na dobry rozpęd.
Zgłoś
Avatar
jessjess 2018-06-15, 11:41
Ja tam się nie znam, ale chyba do Base Jumpingu to jednak potrzeba spadochronu.
Zgłoś
Avatar
Bartorek 2018-06-15, 11:53
Ciekawe czy któryś z nich myślał o tym, żeby skacząc zajebać jakiś tekst w stylu
Kto nie skacze ten z policji
Bazizzzzzinga
Ostatni na dole sprząta
Jak kamień w wodę itd.

Ma swoją drogą ktoś pomysł na taki tekst?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie