18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Pater patriae 2012-05-18, 13:46
W sumie to państwo powinno zalegalizować wszystkie narkotyki, Twoja sprawa czy bierzesz, jednak leczenie czy to uzależnienia, czy leczenie ich zepsutego organizmu powinno być płatne przez nich, nie z podatków.
Aha i jeszcze porobić kilka reklam z prawdziwymi zdjęciami osób które są zniszczone np. przez heroinę i założę się, że mimo legalizacji popyt by zmalał...
Zgłoś
Avatar
qdel 2012-05-18, 13:56
toranaga7 napisał/a:

Dziwne,jaram zioło ok. 24 lata i jest dobrze.



Bo zioło to nie narkotyk.
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-05-18, 13:57
Że kobieta odejdzie to chyba jedyny plus tego wszystkiego.
Zgłoś
Avatar
ciunex 2012-05-18, 14:26
Według mnie marihuana jest narkotykiem. Tak samo jak alkohol, papierosy, czy kofeina.
Zgłoś
Avatar
frealaf 2012-05-19, 8:25
@niepoprawnymateo są ludzie co piją co jakiś czas alkohol od kilkudziesięciu lat i nie są uzależnieni. nie zachęcam do palenia, bo każdy robi co chce, ale przekonałem się na sobie, że nie jest to szkodliwe. a jeśli chodzi o moje zajęcie to właśnie ukończyłem studia w Finlandii i niedługo jadę do Belgii na staż w branży logistycznej, więc sry ale pudło.
PS skąd tylu hejterów się bierze?
Zgłoś
Avatar
Kondra 2012-05-19, 13:11
frealaf napisał/a:


PS skąd tylu hejterów się bierze?



Z internetu
Zgłoś
Avatar
Skurwysyn z natury 2012-05-20, 22:06
Az sie na nostalgie zbiera, jak pomysle o znajomym ktory mowil "A tam, co ty pierdolisz, pare razy sobie zajebie jak ide na balet, nic sie nie stanie, frajer jestes" i 21 w trumnie pod mostem znaleziony.

Narkotyki nie dla glupich i nie dla takich, ktorzy sa podatni na uzaleznienia, no ale... glupich nie brakuje, wiec interes sie kreci.
Zgłoś