18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Luqas95 2015-01-22, 1:20 1
no pytanie nie powiem się zastanawialem tak przez chwilkę ależ oczywiscie australia .... nawet niezłe pytanie moje ulubione są z np fundusze unijne albo inne tego sprawy co byś kurwa się nawet nie spodiewał że coś takiego jest albo puszczą jakąs muzyke i zgadnis co jeszcze ten ktoś napisał albo skondto jest ale za 1z10 to piwo musi byc ostatni kaganek światła w tym gównie , jedyna latarnia pokazująca jasność po możu gówna zwanym telewizja publiczna
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2015-01-22, 1:57 117
Luqas95 napisał/a:

no pytanie nie powiem się zastanawialem tak przez chwilkę ależ oczywiscie australia .... nawet niezłe pytanie moje ulubione są z np fundusze unijne albo inne tego sprawy co byś kurwa się nawet nie spodiewał że coś takiego jest albo puszczą jakąs muzyke i zgadnis co jeszcze ten ktoś napisał albo skondto jest ale za 1z10 to piwo musi byc ostatni kaganek światła w tym gównie , jedyna latarnia pokazująca jasność po możu gówna zwanym telewizja publiczna


Ciebie by wyjebali z tego programu zaraz po tym jakbyś się przedstawił.
Zgłoś
Avatar
Luqas95 2015-01-22, 2:05 2
a jak bym się nie przedstawił ?
Zgłoś
Avatar
~Vuko 2015-01-22, 2:42 47
Luqas95 napisał/a:

a jak bym się nie przedstawił ?


I tak byś tego nie zrobił bo to wstyd powiedzieć na wizji "Cześć, z tej strony Adrian, jestem niepiśmiennym żydem z bidula".

Z taką pisownią jak Twoja dają grupę inwalidzką. Przynajmniej będziesz "ochroniarzem", więc spełnisz swoje marzenia o byciu kimś.
Zgłoś
Avatar
Luqas95 2015-01-22, 2:55
@up komu wstyd temu wstyd
niech się wstydzi ten co widzi
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2015-01-22, 3:33 12
Ale Luqas95. On ma rację. Gdybyś to tak napisał w czasach kiedy ja chodziłem do szkoły, to byś dostał mokrą ścierą w pysk od nauczyciela...

Luqas95. Jeszcze ci kurwa piwo dałem, żebyś chyba był od tego głupszy...
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-01-22, 17:29
Lepsze to niż słyszeć, że Rosja, USA albo Chiny to kontynent, jak to zwykle idioci mówią.
Zgłoś
Avatar
ninji 2015-01-22, 18:09
ma sie tam Tadek z tymi zjebami
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2015-01-22, 18:40 4
Luqas95 napisał/a:

no pytanie nie powiem się zastanawialem tak przez chwilkę ależ oczywiscie australia .... nawet niezłe pytanie moje ulubione są z np fundusze unijne albo inne tego sprawy co byś kurwa się nawet nie spodiewał że coś takiego jest albo puszczą jakąs muzyke i zgadnis co jeszcze ten ktoś napisał albo skondto jest ale za 1z10 to piwo musi byc ostatni kaganek światła w tym gównie , jedyna latarnia pokazująca jasność po możu gówna zwanym telewizja publiczna



I ty kurwa baranie jesteś z 95 roku, chyba że tylko wpisałeś tyle żeby harda przeglądać kretynie. Wypierdalaj w chuj po słownik, pierdolnij się nim w łeb. Pozdrawiam ozięble.
Zgłoś
Avatar
damni 2015-01-22, 19:42 2
Najlepszy teleturniej w Polsce bez dwóch zdań. Szkoda tylko że wrzucili pytania na temat FU, na które w 90% nikt z uczestników nie zna odpowiedzi. Moim zdaniem jest to w pewien sposób sprzeczne z formułą programu, w której to pytania zawierają się w "naturalnych" grupach typu: fizyka, matematyka, wiedza o kulturze a nawet wiedza muzyczna, kiedy to uczestnik musi wysłuchać pewien fragment piosenki i odgadnąć odpowiedź na pytanie dot. jej, autora itp. Ale po co ja to piszę, na pewno każdy oglądał ten znakomity program który ratuje polską ramówkę w TVP. Swoją drogą gdy byłem młodszy to moim marzeniem było wystąpić w "1 z 10". Pozdrawiam i polecam gorąco.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-22, 20:03 1
@Luqas95

Ja pierdolę. Nie wiem jak ludzie mogą być aż tak głupi.
Zgłoś
Avatar
Luqas95 2015-01-22, 20:56
@up witam oto ja i o zdrowie pytam
Zgłoś
Avatar
Pr0xYsad 2015-01-22, 21:02
Więcej kurwa pokoleń jp gimbusów, pierdolone gimnazjum, nie wiadomo jacy dorośli w są w nim współcześni nastolatkowie. Szkoda, że jeszcze mama daje obiadek i kasę na kanapki w szkole, a zapewne przepuszcza na fajki czy coś innego. No do kurwy takim dorosłym, co nie wyrośli z gimnazjum, kulka w łeb to łaska ;_;
Zgłoś
Avatar
Luqas95 2015-01-22, 23:40
Maderfakermen napisał/a:

Ale Luqas95. On ma rację. Gdybyś to tak napisał w czasach kiedy ja chodziłem do szkoły, to byś dostał mokrą ścierą w pysk od nauczyciela...

Luqas95. Jeszcze ci kurwa piwo dałem, żebyś chyba był od tego głupszy...



Wiem może by to coś poskutkowało , ale wątpie choć czasem przydała by się w szkole taka kara , jak chodziłem to mialen nauczyciela co na hitori jak ktoś się zle zachowywał a był to najczęsciej gruby to podchodzil i dawal mu w ucho z liścia więc grubu czerwone uszy często miał i to miało sens bo po pierwsze
fizyczne argumenty trzeba umiec zastosowac to jest najwazniejsze nie chodzi o to abyś za byle gowno lał tylko umiejętnie i nie napierdalał stolkiem takiego delikwenta tylko aby zapamiętał
Zgłoś