18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:11
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-11, 4:25
Avatar
C0C0JUMBO 2022-01-21, 15:43 20
Kolega pyta gdzie ona wysiadła
Zgłoś
Avatar
janlew 2022-01-21, 16:19 54
One wszystkie zawsze bardzo żałują, gdy się okaże że są zwykłymi kurewkami.
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-01-21, 16:54 7
janlew napisał/a:

One wszystkie zawsze bardzo żałują, gdy się okaże że są zwykłymi kurewkami.



najgorsze że pizdy szmacą się a potem nagle chcą się wyżyć i pozywają typa i są niewinne to nie ich wina że pod wpływem chwili, alkoholu, itp... Każda chce być zeszmacona potraktowana jak rzecz... a większość już była ...
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-01-21, 17:15 4
Po czasie dotrze do niej, że zrobiła z siebie zwykłą kurwę.
Zgłoś
Avatar
DoMESTOS 2022-01-21, 17:30 18
Pajan napisał/a:

Po czasie dotrze do niej, że zrobiła z siebie zwykłą kurwę.



I bardzo się tym przejmie... a potem wpierdoli płatki i zapomni.

Swoją drogą nie widzę dlaczego miałaby sobie młoda kobieta żałować przyjemności, młodość szybko przemija.

Kurwą można by nazwać taką co robi w chuja swojego faceta choć formalnie musiałaby jeszcze pobierać za to opłatę ale jak jest "singielką" to co tam, chyba że jesteś jednym z tych co się brzydzą albo co są wychowani że kobieta musi się szanować ale to jest głupie pierdolenie, każdy lubi się jebać - nawet księża, ale oni to tylko między sobą i z dziećmi.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2022-01-21, 17:42 27
Wszyscy piszą że kurwa a pewnie cały czas liczycie że taka poznacie na imprezie i wam obciągnie
Zgłoś
Avatar
magda.tyll 2022-01-21, 18:14 26
DoMESTOS napisał/a:

nie widzę dlaczego miałaby sobie młoda kobieta żałować przyjemności, młodość szybko przemija.



Chciałbyś potem taka za żone, nie żałowała sobie na kazdej imprezie,
a przed tobą zgrywa swieta i miesiac czekasz chodząc za ręke po parku, bo juz jej czas kogoś se znaleść znaleść bo sie "wyszalała póki co"
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2022-01-21, 21:32 15
W każdej kobiecie kurwy 2/3.
Zgłoś
Avatar
okotdi 2022-01-22, 0:17 12
DoMESTOS napisał/a:

I bardzo się tym przejmie... a potem wpierdoli płatki i zapomni.
Swoją drogą nie widzę dlaczego miałaby sobie młoda kobieta żałować przyjemności, młodość szybko przemija.
Kurwą można by nazwać taką co robi w chuja swojego faceta choć formalnie musiałaby jeszcze pobierać za to opłatę ale jak jest "singielką" to co tam, chyba że jesteś jednym z tych co się brzydzą albo co są wychowani że kobieta musi się szanować ale to jest głupie pierdolenie, każdy lubi się jebać - nawet księża, ale oni to tylko między sobą i z dziećmi.



A dlaczego nie znalezc sobie tego "jedynego" i z nim szalec?
Dlaczego , laska musi sie na 20 kutasow nadziac, zeby stwierdzic, ze ten ostatni, co przygarnie cud w postaci dziecka jest tym wysnionym?
Baby sa popierdolone. Z natury pojebane.
Jak juz cos upolujesz, to zacznij od szkolenia jej!
Bo inaczej masz, chlopie przejebane.
Wiem to z autopsji.
Moja teraz jest "doksztalcana" i nie jest to taka prosta sprawa.
A ile sie trzeba nagimnastykowac, zeby byla szkolona
i o tym nie wiedziala.
Po tylu latach bycia ksiezniczka musi nagle, przestac nia byc!

Bo takie jest zycie.

Bo nie zawsze, dostaniesz to co chcesz!
I tego ksiezniczke najtrudniej nauczyc.

Bycia czlowiekiem!

Ps.
Jak chcesz ja miec, to daj jej do zrozumienia, ze nie ona trzyma Cie za kutasa.
To Ty jej pozwalasz go potrzymac!

Inaczej przepadles.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2022-01-22, 0:43 3
Moja była ma taką psiapsiółkę. Imprezki, nocne igraszki, a później płacz. I tak w kółko. Spróbuj tylko takiej powiedzieć, że jej ukochana przyjaciółka jest zdzirą to zaraz kłótnia i obraza. Omijać obie takie pizdy szerokim łukiem
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2022-01-22, 2:24 11
Nie rozumiem, to laska nie może się ruchać z kim chce bo wtedy jest kurewką? Co wy tu za jakieś ciapackie ideologie wypisujecie
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2022-01-22, 3:00 1
Mam dla was test, jak uważacie że dawanie dupy byle komu to jest OKi, i nie ma się czego wstydzić to zastanówcie się czy powiedzielibyscie o tym matce, ojcu albo oglosili w mediach społecznosciowych.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2022-01-22, 4:38 1
Wsiadała na Ligocie przy szkole policji w Katowicach, jakby co to szona wykurwić za wszarz
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2022-01-22, 7:14 2
To wina faceta, pewnie nie zaspokajał jej potrzeb bycia szmatą. I tak mnie się skojarzyło

Zgłoś