18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kriski 2022-01-12, 15:08 3
Minionka słyszę od 0:12 sek?
Zgłoś
Avatar
ManBearPig 2022-01-12, 15:13 28
"Uderzył moją pierdoloną córkę"
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-01-12, 16:10 2
... I can not breathe ! ... powinni dodać xD Murzyni rozumieją TYLKO przemoc pieprzeniem słowami nic nie daje ;P
Zgłoś
Avatar
torbap 2022-01-12, 16:14 2
Dobrze ojciec zrobil, gdyby ten czarne gowno trafilo na mnie to bym mu polamal rece i nogi, zeby ziomale z pizdus-gangu podcierali mu dupe przez pol roku.
Zgłoś
Avatar
cola1111 2022-01-12, 16:30
Co za pierdoleni rasiści! Jak można tak czarnego bić! A nie czekaj, przecież jeden czarny bije drugiego czarnego. Co teraz o takim czymś powiedzą lewacy?
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2022-01-12, 16:43 29
Za taką akcje piwko leci.
Zgłoś
Avatar
DarioLee 2022-01-12, 16:54 2
i tak dalej pluje na czarnych
Zgłoś
Avatar
Silverface 2022-01-12, 17:03 10
I tak ma szczęście że dostał lekko po ryju. W Afryce już by go zjedli.
Zgłoś
Avatar
RadosnyRabarbar 2022-01-12, 17:38 4
Filmik ten prezentuje w dobry sposób pewien aspek, który nie każdy dostrzeże. Smoluch niżej nawet nie stawia oporu smoluchowi wyżej. Pozwala się ciągnąć bezwładnie tak jakby miał przetrącony kręgosłup, a przecież widać, że jest świadomy i sprawny bo jedynie głowę osłania przed ciosami. Serca tych ludzi pompują tę samą krew, która dała się złapać w siatkę na własnym podwórku i wywieźć za ocean. I dlatego u nich nigdy nie będzie dobrze
Zgłoś
Avatar
Quassar 2022-01-12, 18:18 9
RadosnyRabarbar napisał/a:

Filmik ten prezentuje w dobry sposób pewien aspek, który nie każdy dostrzeże. Smoluch niżej nawet nie stawia oporu smoluchowi wyżej. Pozwala się ciągnąć bezwładnie tak jakby miał przetrącony kręgosłup, a przecież widać, że jest świadomy i sprawny bo jedynie głowę osłania przed ciosami. Serca tych ludzi pompują tę samą krew, która dała się złapać w siatkę na własnym podwórku i wywieźć za ocean. I dlatego u nich nigdy nie będzie dobrze



Pierdolisz głupoty... W afryce ludzie też mają przestępczość jak w polsce tylko tam sie nie pierdolą że przyjdzie jakis sebix dresiaż odpierdoli coś a potem idzie na 1-2 dni na zawiasy a potem go wypuszczają i będzie pierdolić taki gówniak "ja znam swoje prawa"

W afryce jak coś ukradniesz to masz naprawdę przejebane.. afryka to dumny kraj i nie ważne jak by było biednie nie bedą sie zaniżać kulturowo i okradać siebie nawzajem ( mówię o tej pozytywnej warstwie normalnego społeczeństwa )
I jak tu sie pojawi ta niższa warstaw czyli jacyś złodzieje to ta normalna zaraz daje mu popalić.

I teraz co do tego łapania w siatkę o którym wspomniałeś wcześniej .. to są właśnie te patologiczne najniższe warstwy społeczeństwa które nie są akceptowanie w żadej grupie społecznej nie zależnie od kraju i pochodzenia i właśnie tacy więźniowie dokładniej mówiąc " ODPADY SPOŁECZNE" brytyjczycy kupowali od afrykańczyków za broń przyprawy, jedzenie.

Bo Afryka to trudny teren czasem brakuje jedzenia dla społeczeństwa a tu jeszcze odpady zaczynają kraść i prześladować ludzi.
W ten sposób szaman pozbył sie po części problemu bo nie musiał gówna utrzymywać i pozbył sie problemu to przy okazji miał straszak na recydywistów że jak nie będzie pracować tylko kraść to zostanie wywieziony po za ojczysty ląd...

I to całe ciągnięcie NIGGERA i inne kary właśnie Brytyjczycy (obecne amerykanie za czasów westernów podpatrzyli od lokalnych Afrykańczyków co robi się z niesfornymi kryminalistami i złodziejami ) Jak widać na sadolu w Afryce do dziś kultywuje sie stary system kar wobec takich ludzi.
Zgłoś
Avatar
jedrula1337 2022-01-12, 18:30
Zamiast spuścić porządny wpierdol i pójść do domu to te jebane zwierzęta zawsze muszą robić afere na całą dzielnice...
Zgłoś
Avatar
LoLO_ 2022-01-12, 19:12 7
Quassar napisał/a:


W afryce jak coś ukradniesz to masz naprawdę przejebane.. afryka to dumny kraj



Po pierwsze - nie kraj tylko kontynent (gówno kontynent)

Po drugie - nie zesraj się
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-01-12, 19:38 1
fajna reakcja tłumu jak pojawia się córka, od razu jakby mniej protestuje a więcej bierze się za klepanie czarnego mopa...
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-01-12, 19:46 1
Ja bym ćpuna zabił jak by mi tak córkę urządził.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie