18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Natalia Siwiec, bo tak nazywa się ta piękna pani jest najseksowniejszą fanką na Euro 2012. Piszą o niej nie tylko na Starym Kontynencie, ale również w Azji i Ameryce Południowej! Jej fanpage zyskuje błyskawicznie nowych użytkowników. Piękna Natalia podczas meczu z Rosją!











Zgłoś
Avatar
yeloneck 2012-06-15, 1:38 1
Najseksowniejsza bo cyce wywaliła ? Żenada jak dla mnie.
Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-06-15, 1:42 1
szer.Lucjan napisał/a:

kwadratowy łeb, wychudzone nogi i asymetryczność... to co się podoba w tym wieku wszystkim tylko nie mi zawsze wiedziałem, że byłem inny, żeby było jasne, nie podobają mi się też grube panny... ale good God MUSZĄ MIEĆ BOSKIE NOGI a nie jakieś patyczki z przymocowanymi dwoma arbuzami na górze i kwadraciakiem zamiast głowy


poprawnie się mówi: "... się podoba wszystkim, tylko nie mnie..." ale spoko koko. Szczerze powiedziawszy laseczka nie należy do gro naszych najurodziwszych polek, widuję lepsze na co dzień. Niemniej jeśli okazało by się iż nie posiada ona prącia w gaciach, chętnie bym poruchał
Zgłoś
Avatar
pomaranczowy4 2012-06-15, 8:48
napewno w swoich komputerach macie piękniejsze więc macie racje:)
Zgłoś
Avatar
xblazex 2012-06-15, 9:30
cos nie tak ma z tymi "cyckoma"
Zgłoś
Avatar
Szydlo 2012-06-15, 9:53 2
szer.Lucjan napisał/a:

kwadratowy łeb, wychudzone nogi i asymetryczność... to co się podoba w tym wieku wszystkim tylko nie mi zawsze wiedziałem, że byłem inny, żeby było jasne, nie podobają mi się też grube panny... ale good God MUSZĄ MIEĆ BOSKIE NOGI a nie jakieś patyczki z przymocowanymi dwoma arbuzami na górze i kwadraciakiem zamiast głowy



opisales ja tak jak by byla z minecrafta
Zgłoś
Avatar
ZiomZaZiomem 2012-06-15, 9:58 1
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Kurwa jaka tutaj jest zawiść To nie wasza wina że jesteście mali, grubi, rudzi i brzydcy, do rodziców miejcie pretensje

P.S Swoją drogą ziom za ziomem to trochę pedalski nick



Opisałeś samego siebie ? Nie musiałeś aż z taką dokładnością . Po prostu takich dziewczyn jest teraz pełno więc dla mnie żadna rewelacja . Jak już mówiłem na każdej głupiej wiejskiej bibie spotkasz takich na pęczki . Ruska z wczoraj > ta czarna bladź .
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-06-15, 11:41
Lucjan Ty już chyba bardziej kochasz redtube i photoshop niż kobiete
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-06-15, 12:18 1
Gienek2 napisał/a:

Lucjan Ty już chyba bardziej kochasz redtube i photoshop niż kobiete

nie, ja wolę z kobietami spotykać się na żywo, ale za to Ty bardzo lubisz zdjęcia skoro tak bardzo się rzucasz ja uzasadniłem swoją wypowiedź czemu ona mnie się ona NIE podoba, natomiast każdy z osobna który ze mną się nie zgadza, zbeształ mnie od gejów i redtubowiczów zamiast wysunąć jakiś konkretny argument czemu jemu się podoba, nie jestem desperat i jej bym nie ruchał bo to mi do życia, aż tak nie potrzebne, prawda jest taka, że jest w ciul piekniejszych niż ona ale co tam FLAME FLAME FLAME nie?
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-06-15, 12:37
troche nie w moim typie ale dziwka jest 8/10
Zgłoś
Avatar
masshacker 2012-06-15, 12:50
w tytule napisane jest, że fanpage się rozrasta... ja widzę, że fappage też się rozrasta
Zgłoś
Avatar
helter 2012-06-15, 13:59
o kurde kajdanki
Zgłoś
Avatar
Lipton92 2012-06-15, 16:22 1
Jak nią się zachwyca cały świat to ja nie wiem co by się stało, gdyby tam kilka moich koleżanek się pokazało. Myślę z resztą, że reszta sadoli też ma na swoich osiedlach, w sąsiedztwach i nie tylko ładniejsze dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-06-16, 12:28
Mężczyzna napisał/a:



Lepiej zaruchać własną rękę na śmierć niż takie szmaty. No, ale twój ojciec nie wybrzydzał i mamy to co mamy : /



Nie znasz mnie, mojego ojca i mojej matki, więc mogę ci napluć co najwyżej do ryja Swoją drogą przydałoby ci się 6 ostrzeżenie do kolekcji, wyyyrwać chwasssta
Zgłoś
Avatar
superfosfat 2012-06-16, 16:20 1
Ciężko nie zostać najseksowniejszą fanką, mając własnego fotografa na meczu i fotoszopistę. Ta Rosjanka i Dunka miały foty z zaskoczenia i nie robiły zjebanych ryjków i dziubków, nie odsłoniły przesadnie cycków. Taką to ino wyruchać, bo sama się prosi. Inne można kochać
Zgłoś
Avatar
MArcin911 2012-06-18, 13:12
Dziewczyna sadola
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie