18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kod:
Wyrzeźbiony w porożu karibu penetrował przodkinie dzisiejszych Szwedek. Odkryto go w błotach kanału Göta, w rejonie Östergötland. Ma 11 cm długości






tak przynajmniej twierdzą, tam, gdzie to znalazłem. Chociaż ja sądzę że to po prostu jakiś symbol falliczny używany w jakichś obrzędach religijnych.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-11-03, 0:25
takim dildochem to się można dowartościować
Zgłoś
Avatar
wubepe 2010-11-03, 10:22
Cytat:

Odkryto go w błotach kanału Göta, w rejonie Östergötland.



Po błocie jeździł pewnie nie raz.. w błocie skończył :|
Zgłoś
Avatar
p................s 2010-11-03, 11:08
trochę chujowy post... ale tylko z jednej strony
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-11-03, 13:34 33
Najstarsze dildo ma mistrzu ok. 28 tys. lat (niektóre źródła podają 30 tys.)



1. Odkrycie ma około 20 cm długości i 3 cm średnicy. Znalezione w jaskini w pobliżu Ulm w Niemczech.
2. W starożytnym Egipcie kobiety wypełniały worki z papirusa mrówkami, pszczołomi i muchami. Zabawka ta służyła do stymulacji łechtaczki. Kleopatra posiadała również marmurowe dildo i skórzany woreczek, który kształtem przypominał penisa a wypełniony był oślim mlekiem.
3. W starożytnej Grecji najwięcej sztucznych penisów pochodziło z Miletu. Nazywano je olisbos i wykonywano z kamienia, drewna i wygarbowanej skóry. Zabawka ta służyła nie tylko rozczarowanym partnerami kobietom, ale również prostytutkom, które smarowały skórzanego penisa oliwą, posypywały pieprzem, a potem wkładały go klientowi od tyłu, aby wywołać erekcję. Chłostanie jąder pokrzywą, było jedną z metod leczenia męskiego zwisu.
4. Drewniany fallus z XI wieku z Ostrowia Tumskiego
5. Chińskie didlo z przed ponad dwunastu tysięcy lat z grobowców dynastii Chan. Ponoć używały ich pałacowe pokojówki by zaspokoić cesarskie konkubiny. Wykonane z brązu, drewna, kości słoniowej lub jadeitu.
6. Japońska harigata datowana jest na ponad tysiąc lat. Przywiązywana do pięty była wprawiana w ruch za pomocą sznurków. Dla ogółu penisy głównie rzeźbiono z rzodkwi i malowano. Bogatsze damy posiadały fallusy wykonane z szylkretu, kamienia oraz metalu a przed użyciem ogrzewały je.
Zgłoś
Avatar
m................m 2010-11-03, 19:06
Cytat:

Chociaż ja sądzę że to po prostu jakiś symbol falliczny używany w jakichś obrzędach religijnych.


co to się stało że użytkownik sadistica próbuje znaleźć jakiś naukowy powód zamiast bezmózgowo i kategorycznie stwierdzić, że to na bank dildo
Zgłoś
Avatar
J................f 2010-11-03, 19:10
@ up, dlatego rzadko piszę posty. Zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy. W każdej dziedzinie

@ Basika063 miało byc, następny koment pojawi l się w trakcie czytania i pisania mojego.
Zgłoś
Avatar
Talisker 2010-11-03, 21:16
JEff napisał/a:

@ up, dlatego rzadko piszę posty. Zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy. W każdej dziedzinie



Dużo nie trzeba, wystarczy wiedzieć jak edytować własnego posta i już jest się mądrzejszym od Ciebie
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2010-11-03, 21:16 3
Czy tylko ja przeczytałem "... wyrzeźbiony w prodiżu..."
Zgłoś
Avatar
Basika063 2010-11-04, 11:10
mkolom napisał/a:


co to się stało że użytkownik sadistica próbuje znaleźć jakiś naukowy powód zamiast bezmózgowo i kategorycznie stwierdzić, że to na bank dildo



Dilda używane były od wieków, ponieważ panowie, mimo swojego przekonania o seksualnym mistrzostwie w łóżku, kończą tylko na samym przekonaniu, a nie na porządnym bzykanku, aby jego kobieta nie musiała posiłkować się żadnymi zamiennikami.
Zgłoś
Avatar
zimny21 2010-11-04, 12:21
No niestety facet który potrafi w pełni zadowolić kobietę to rzadkość... Chodzi o takiego, który nie kończy pierwszy.
Zgłoś
Avatar
Gielu 2010-11-06, 19:31 1
Cytat:

1. Odkrycie ma około 20 cm długości i 3 cm średnicy. Znalezione w jaskini w pobliżu Ulm w Niemczech.

Niemki są od zawsze brzydkie jak już wtedy ich nikt nie chciał dymać
Zgłoś