18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Włosi z Pagani jarają się, że ich Zonda skończyła kółko na Nurburgringu w 6:47. Dwóch anglików w BMW pokazało, że można zrobić to dużo szybciej
Zgłoś
Avatar
malin71 2013-03-28, 1:05 1
JezusToŻyd napisał/a:

@malin: W 0:06 za automatem widać napis: "General Terms and Conditions for driving on the Nurburg Ring", więc nie wyszło ci kozaczenie o znajomości toru.



nie kozacze że znam tor,bo byłem na nim tylko raz, a poniżej dam Ci zdjęcie z tym jak wyglądał JEDYNY wjazd na tor, przynajmniej w 2012 roku, jak było kilka lat wstecz tego nie wiem, od dłuższego czasu wjazd wygląda tak:



@aksal, wiem, że matiz to szczyt twoich marzeń,to nie oznacza, że inni tym padłem jeżdżą 
Zgłoś
Avatar
zbyla999 2013-03-28, 1:06
hmmm, opis powinien brzmieć, portki i kawałek siedzenia, operator kamery to lamus, po co w ogóle umieszcza coś takiego na necie, jest po prostu kretynem.
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-28, 1:18 2
50.377237,6.950631 tutaj macie ten wjazd na google maps.

Malin71 pierdolisz, w dupie byłeś gówno widziałeś
Zgłoś
Avatar
marcik1 2013-03-28, 1:44
To wjazd w Adenau, mniej więcej połowa toru. Można tam wjeżdżać, choć sam z tego wjazdu nie korzystałem.
Zgłoś
Avatar
kuczaj 2013-03-28, 2:02 1
Jebani jak sie Malina uczepili... Żal wam dupe ściska czy co?
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-03-28, 7:11
@malin71
Loo patrzcie kurwa... burzuazja zawitala na sadola...
Zgłoś
Avatar
malin71 2013-03-28, 9:55 3
ok zwracam honor co do wjazdu, w lipcu był tylko jeden wjazd, zresztą znajomy z którym byłem na torze był 2 lata z rzędu i mówił, że jest tylko ten jeden wjazd. Ja byłem na Open Track Day, ze względów bezpieczeństwa pewnie jest tylko ten jeden wjazd, bo tłoczno było jak w niedziele na bazarze.

@babycow - co ból dupy masz, że musisz zapierdalać w tesco na kasie?

ps.wrzuciłbym tutaj filmik z naszego wypadu na ring'a, ale ból dupy sięgnie zenitu, więc załóżmy, że tam nie byłem, a tor widziałem jedynie w grze na xboxa, może takie cioty jak babycow poczują się dowartościowani i lepsi.
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-03-28, 13:43
ten temat powinien uzyskać status (a w najgorszym wypadku nominację) do najgorszego tematu tego miesiąca.
Zgłoś
Avatar
dedli10 2013-03-29, 0:39
Wszystko fajnie ale po chuja anglik prowadzi niemiecki auto na niemieckiej trasie ?
Zgłoś