18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
k................1 2017-11-08, 12:47 1
jrobocat nue rozplacz sie. wyprzedAnie sie tirow nawzajem to nie jest zabawa jak jazda osobowka 200 na godzine czy jazda bokiem w zimie.jest to cos co jest konieczne i twoje jeki nic temu nie pomoga. nie bede oczywiscie tego tlumaczyl bo po co.
Zgłoś
Avatar
A................t 2017-11-08, 12:50
Nawet wśród pracowników innych branż jest sporo takich, że jeżdżą duże dystanse i nawet im za to nie płacą - zwrot za benzynę i cześć. Chyba że sam masz działalność - to nawet nie, możesz wtedy benzynę wliczyć w cenę i koszty.

I ba, pojeździć. Jeszcze się okazuje, że na miejscu jest robota do zrobienia, samo przyturlanie na czas niczego nie załatwia, żadnych oklasków i gratulacji za to nie ma, bo pan Józiu po raz pierwszy od podstawówki coś skończył.
Zgłoś
Avatar
J................8 2017-11-08, 13:14
dobry film akcji będzie
Zgłoś
Avatar
a................5 2017-11-08, 13:20 3
Pierdolenie. Bezmózgi z ciężarówek chcą żeby ich szanowano za to że wykonują pracę? Jak nie będą wykonywać, to zdechną z głodu i tyle. Jest wiele zawodów gdzie ludzie maja gorzej, a tu jakieś zjeby będą żalić jak to im źle.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2017-11-08, 13:20 8
Zapraszam popracować trochę w lesie jako pilarz.
Zgłoś
Avatar
WizarD90 2017-11-08, 14:44
kasa w biedrze za 1200 czeka skoro im tak źle
Zgłoś
Avatar
eaz 2017-11-08, 14:52
gabriel0 napisał/a:



Sytuację rozumiem i szanuję, ale niestety tu masz pecha. Bo włączasz się do ruchu i dostał byś mandat za wjebanie się na ulicę, a on tylko za wyprzedzanie na ciągłej.



O czym ty mówisz? Jaki mandat? Wjeżdżałem na swój pas zgodnie z przepisami. Tak dla jasności to była droga krajowa a nie jakaś osiedlówka. Koleś zapierdalał. Wiec nie mandat, a raczej wąchanie kwiatków by mnie czekało. A on zapewne po relacjach świadków dostał by kilka latek w pierdlu.
Zgłoś
Avatar
Psychosocial1989 2017-11-08, 14:52
Cholera dałem piwo można je jakoś usunąć?
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2017-11-08, 14:58 3
Navi007 napisał/a:

Oczywiście wszyscy komentujący mają na co dzień styczność z tym zawodem zróbcie oszołomy prawko na ciężkie, zacznijcie jeździć i wtedy się wypowiadajcie



Wracaj do budy. Czy kabiny.
Zgłoś
Avatar
Navi007 2017-11-08, 16:11
WeedLover

Jakiś Ty kurwa elokwentny Ty wyjdź w końcu z domu i zobacz jak wygląda świat po drugiej stronie okna
Zgłoś
Avatar
necrofallus8 2017-11-08, 16:13 1
Nawet małpę można nauczyć jeździć autem...
Zgłoś
Avatar
Navi007 2017-11-08, 16:14
WeedLover napisał/a:



Wracaj do budy. Czy kabiny.



Jakiś Ty kurwa elokwentny Ty wyjdź w końcu z domu i zobacz jak wygląda świat po drugiej stronie okna
Zgłoś
Avatar
Kosa92 2017-11-08, 17:13
Najcięższa praca to moim zdaniem platforma wiertnicza. Spania 2h/dobę i zapierdol cały miesiąc...
A tiry są fajne na start... Kilka lat pojeździsz w dobrej firmie i unikniesz kredytu mieszkaniowego na 30lat
... a i kasa na własny biznes też szybciej wpada.

I niejednokrotnie operatorzy maszyn typu ciężarówka/dźwig/koparko-ładowarka/statki/samoloty zarabiają więcej niż ludzie z wyższym wykształceniem. W naszym kraju to chyba najlepiej płatna gałąź gospodarki (biorąc pod uwagę wynagrodzenie pracowników, a nie rentowność całego przedsięwzięcia dla prezesów... poprawcie mnie proszę jeśli się mylę)
Zgłoś
Avatar
piotrFr 2017-11-08, 18:52 4
eaz napisał/a:



O czym ty mówisz? Jaki mandat? Wjeżdżałem na swój pas zgodnie z przepisami. Tak dla jasności to była droga krajowa a nie jakaś osiedlówka. Koleś zapierdalał. Wiec nie mandat, a raczej wąchanie kwiatków by mnie czekało. A on zapewne po relacjach świadków dostał by kilka latek w pierdlu.



Weź lepiej zanieść prawo jazdy do WK jeśli posiadasz. Wiesz co to znaczy "ustąpić pierwszeństwa"? Włączając się do ruchu masz ustąpić Wszystkim, którzy znajdują się na drodze głównej. W kodeksie nie jest nic napisane, że nie trzeba ustępować, gdy ktoś jedzie za szybko czy coś. Wiesz skąd cały problem? Jak masa ludzi nie patrzysz w obie strony. Skręcasz w prawo to patrzysz tylko w lewo. Skoro nie masz takiego nawyku to znaczy, że zawsze tak robisz, bo nie myślisz, że może ktoś wyprzedzać niezależnie od tego czy jest zakaz czy nie
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2017-11-08, 18:58
nie no z tym wyjściem do złodzieji to wygrali , a który kierowca będzie ryzykować zdrowie i życie jak towar nie jest jego i do tego ubezpieczony
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie