18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
N................y 2017-11-07, 23:46 159
Karpiu94 napisał/a:

Może po tym filmiku część z was nabierze trochę szacunku do tej pracy


Nie
Zgłoś
Avatar
-................- 2017-11-07, 23:47 83
Ani to trudna branża, ani trudny zawód. Kolejne budowanie szamańskich totemów wokół jakiejś zwykłej fizycznej roboty, a niech ktoś spróbuje powiedzieć, jak trudny zawód mają intelektualiści, to go każdy sebix wyśmieje... bo przecież taki "chumanista" to dostaje kasę za siedzenie na dupie i nicnierobienie.
Zgłoś
Avatar
biala20 2017-11-07, 23:51 1
Popierdala ciężarowym po jakiejś osiedlowej uliczce! To jakiś pojeb! A serio, cóż, każdyma jakis pomysł na życie! A hydraulik to dopiero ma gównianą robotę!
Zgłoś
Avatar
Sinus 2017-11-08, 0:35 16
Wiadomo, że moja racja jest najmojsza, a u sąsiada trawa zawsze bardziej zielona. Pracuję chwilę jako agent ubezpieczeniowy. Po roku powiem, że jak się zepnę to wyciągnę brutto 8k na miesiąc. Ale jakoś przez ten rok przez oddział przewinęło się kilkanaście osób, które nie dały radę tak pracować albo myślały, że kokosy zarobią za siedzenie na dupie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.
Zgłoś
Avatar
wilku222 2017-11-08, 0:58 9
tiry na tory i z głowy. sorry ale taki film mnie nie przekonuje - działa zachęcająco do hasła - tiry na Tory.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-11-08, 1:02 12
Niezwyciężony napisał/a:


Nie



Nie pierdol...
Zgłoś
Avatar
Siljorfag 2017-11-08, 1:30 5
Nie no kurwa gratulacje. W końcu widzę jakiś porządnie wykonany spot! Brawa dla ekipy.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2017-11-08, 1:40 67
"branża" weź włącz sobie kurwa cb-radio i posłuchaj tej "branży". Mnie najbardziej rozjebało to obejście systemu, spaniem na pace. Większość z tej branży to typowy kurwa plebs, chłopi oderwani od konia, zdolni ryzykować swoim i cudzym życiem w zależności od tego jak głośno strzelą im z bicza w bazie.
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2017-11-08, 2:47 8
Już kibole wybielali się propagandowymi akcjami, motopizdy też. Teraz przyszedł czas na tych co leją na koło

Bez obrazy oczywiście.
Zgłoś
Avatar
Navi007 2017-11-08, 3:00 7
Oczywiście wszyscy komentujący mają na co dzień styczność z tym zawodem zróbcie oszołomy prawko na ciężkie, zacznijcie jeździć i wtedy się wypowiadajcie
Zgłoś
Avatar
rozyk 2017-11-08, 5:38 19
Sklamalbym jezeli bym napisal ze czytam wasze komentarze bo nie czytalem bo z gory zakladam ze chuja mozecie wiedziece o tym biznesie. jestem dyspozytorem w stanach i to chyba jeden z wiekszych rynkow transportowych na swiecie. Ta praca to straszna chujnia. musze kurwa klamac non stop np. pyta sie mnie klient: dojechal? no pewnie ze dojechal! chuj w to ze nawet nie mam zalozonego GPS w jego ciezarowce, ale mam zakaz odpowiadania nie albo nie wiem, wiec zawsze wszystko jest git. Jezeli ktos probuje wam wmowic ze kierowcy to wspaniali ludzie dzieki ktorym macie obok siebie 99% rzeczy, to wam wciska kit. Kierowcy ciezko pracuja ale to tez kawal chujow i burakow.
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2017-11-08, 6:47 37
Mogli umiescic w spocie kawalek pokazujacy jak sie tiry na wzajem wyprzedzaja i blokuja 2 pasy przez 20 km... tak jak taksiarzy nienawidze tirowcow
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2017-11-08, 8:21 35
Po chuju trudna. Cała robota ogranicza się do prowadzenia pojazdu. Kolejne pierdolenie o jakże się ciężkim życiu fizycznych. Szkoda, że na filmie nie ma ujęcia jak burak blokuje lewy pas lub celowo jedzie środkiem, wymusza i pozdrawia innych środkowym palcem. Tylu ciuli to chyba jeszcze tylko w polityce można znaleźć.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-11-08, 8:44 8
ciekawe co ludzi z najtrudniejszej branży etc zrobią jak za kilka lat zostaną zastąpieni google-tirami czy jak to się będzie nazywać? Zaczną nagrywać spoty o ciężkim losie myjących kible?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie