18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
o................e 2013-12-08, 21:59
Balrog,
ty żeś chyba w robicie żadnej nie był , że smenty takie pierdolisz
Zgłoś
Avatar
J................o 2013-12-08, 22:00
ale ekspresja tego ryja jest zupełnie niepotrzebna. polecam odpalić po prostu sam dzwięk i nie patrzeć na tego przychlasta, kimkolwiek on jest.
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2013-12-08, 22:21
A tam gadanie. Biorąc pod uwagę ten jeden... monolog, którego nawet nie trzeba słuchać i można iść dalej, nie wydaje się to aż takie straszne.

Dubbing chociażby w assassins creed jest równie gówniany, a trzeba go słuchać przez całą grę, do tego nie da się go wyłączyć jeżeli ma się polską wersję (przynajmniej ja tak miałem), pominąwszy fakt, że gra jest gówniana, to dubbing rozpierdala jeszcze bardziej
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2013-12-08, 22:22
opusative

Typowy polaczek cebulaczek który zazdrości każdemu kto ma lepiej od niego.
(uprzedzając kolejny ból dupy, nie mylić polaczka z Polakiem)
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-12-08, 22:26 1
Ktoś by pomyślał ze po ponad dekadzie dubingowania gier w Polsce wytworzy się grupa ludzi profesjonalnie dubingujących gry... Poza tym zamiast brać kogoś z łapanki nie lepiej wziąć kilku miejscowych aktorów z teatru?
Zgłoś
Avatar
B................g 2013-12-08, 22:46
korinogaro,
To samo myślę. Aktorzy z teatrów nie życzyliby sobie gigantycznych kwot a ich umiejętności operowania głosem są - bo być muszą- rewelacyjne.
Zgłoś
Avatar
Yogii26 2013-12-08, 22:46 2
Pierwszym aktorem w Polsce, który w 1994 r otrzymał licencję na dubbingowanie gier był Jarosław Boberek. Według mnie najlepszy dubbing był w Baldur's Gate (nie w re-make'u) i w paru innych klasykach (takich jak chociażby Gothic, Wiedźmin itd.). Może ktoś uzna ten komentarz za głupi, ale gówno mnie to obchodzi...
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2013-12-08, 23:01 1
aitec napisał/a:

growego? co to takiego?



Może słowo to pochodzi od słowa "gra"? Nie jestem pewna...
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-08, 23:04
Catacombe napisał/a:

opusative

Typowy polaczek cebulaczek który zazdrości każdemu kto ma lepiej od niego.
(uprzedzając kolejny ból dupy, nie mylić polaczka z Polakiem)



pójdziesz leszczu do roboty to zrozumiesz, łatwo pierdolić jak mamusia na wszystko daje z tatusiem nie ?
Zgłoś
Avatar
V3ase 2013-12-08, 23:09
CO za ciotą trzeba być żeby grać w strzelanke na konsoli ....
Zgłoś
Avatar
B................g 2013-12-08, 23:26 2
opusative napisał/a:



pójdziesz leszczu do roboty to zrozumiesz, łatwo pierdolić jak mamusia na wszystko daje z tatusiem nie ?



Rok dorosły jesteś i już uważasz się za eksperta w kwestiach pracy... Wyluzuj.

1. Jesteś młody i jeszcze się uczysz (lub niedawno przestałeś).
2. Pracujesz fizycznie, bo nikt Ci roboty umysłowej nie da.
3. Musiałeś mieć w życiu pod górę bo masz pretensje do osób, którym wiodło się lepiej. Swoją drogą, czyż to nie typowe zachowanie obywateli naszego kraju?
4. Męczy cię praca fizyczna bo robisz od niedawna. Za dziesięć lat zniesiesz wysiłek lepiej i nie będziesz wracał na chatę połamany.
5. Umysłowa robota wykańcza bardziej aniżeli fizyczna*. Trudno w to uwierzyć, ale tak właśnie jest. Robiąc fizycznie możesz się wyłączyć i być myślami gdzie indziej, a w biurze ni chuja.

* Sytuacji ekstremalnych tylu: praca w afrykańskich kopalniach kruszcu nie biorę pod uwagę.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-08, 23:39
Balrog napisał/a:



Rok dorosły jesteś i już uważasz się za eksperta w kwestiach pracy... Wyluzuj.

1. Jesteś młody i jeszcze się uczysz (lub niedawno przestałeś).
2. Pracujesz fizycznie, bo nikt Ci roboty umysłowej nie da.
3. Musiałeś mieć w życiu pod górę bo masz pretensje do osób, którym wiodło się lepiej. Swoją drogą, czyż to nie typowe zachowanie obywateli naszego kraju?
4. Męczy cię praca fizyczna bo robisz od niedawna. Za dziesięć lat zniesiesz wysiłek lepiej i nie będziesz wracał na chatę połamany.
5. Umysłowa robota wykańcza bardziej aniżeli fizyczna*. Trudno w to uwierzyć, ale tak właśnie jest. Robiąc fizycznie możesz się wyłączyć i być myślami gdzie indziej, a w biurze ni chuja.

* Sytuacji ekstremalnych tylu: praca w afrykańskich kopalniach kruszcu nie biorę pod uwagę.


1. Po ogólniaku niestety nigdzie sensownej roboty nie dostaniesz ot takie realia w naszym kraju
2. Nie nie robię fizycznie aczkolwiek praca w terenie
3. Wolał bym siedzieć w biurze przy komputerze i pić kawkę niż kurwa siedzieć w polu z termosem gdzie mi kurwa ręce odpadają i nanosić dane na mapy z gps
4. W życiu mi nikt nigdy nie dał nic za darmo i mamusia z tatusiem nie szastali pieniędzmi na moje "zachcianki"

Połowa tutaj ma ból dupy bo matka z ojcem dają pieniądze i nawet mało płatna praca nie przeszkadza bo jedyne wydatki to własne zachcianki...a bladego pojęcia nie ma jak to jest zapierdalać przy maszynie przez 8h i z doświadczenia wiem, że długo nie trzeba żeby poglądy życiowe zmieniły się o 180% przy takiej pracy, niestety wiem bo robiłem...

i wkurwia mnie pierdolenie leszczy na temat polaczków i cebulaków...banda zjebanych idiotów co od łepka wszystko mieli bo starzy kasę mieli....
Zgłoś
Avatar
kusturica 2013-12-08, 23:39 1
Tragedia to ten koles ;] i nie, nie bol dupy ale wkurwiaja mnie te zjebane mordy znajce sie na wszystkim psia mac internetowi celebryci.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-12-09, 0:47
To jest nextgen? Wygląda jak Q4 przy dobrym configu
Zgłoś
Avatar
Kriss de Valnor 2013-12-09, 10:05
"o to jak prezentuję się"

Skiter18, w którym momencie się prezentujesz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie