18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Lancia Kappa



Kappa kojarzy się przede wszystkim z morzem weluru we wnętrzu, ostrym designem i małą popularnością. W ciągu sześciu lat produkcji Włosi sprzedali nieco ponad 117 tysięcy sztuk. Oczywiście nie można zapominać, że Kappa przez wiele lat pełniła rolę rządowej limuzyny w Polsce. Spotkanie granatowej Lancii na ulicach Warszawy dawało stuprocentową pewność, że na tylnej kanapie siedzi polityk znany z pierwszych stron gazet.

Reszta w komentarzach...


Żródłą:
www.autokrata.pl
www.autocentrum.pl
www.onet.pl
Zgłoś
Avatar
nimportequi 2012-11-03, 23:53
@up - Onet...
Zgłoś
Avatar
r................d 2012-11-03, 23:57 2
Co do modeli fiata 125 i 126 produkowanych w Polsce. Umowa licencyjna zawarta z włochami nie pozwalała na żadne zmiany w konstrukcji pojazdu przez cały okres jej trwania (produkowaliśmy przestarzałe auta od samego początku). Pomysłów natomiast było wiele, niektóre nawet innowacyjne jak na tamte czasy no ale cóż.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-03, 23:57
@ up x2 eureka, jest podana strona w źródłach, na sadistic w większości interesują mnie wypadki samochodowe i wsjo co z tym związane, a dleczego na głównej to demokracja... a samochodowe shity wstawiłem bo wkurwiało mnie krytykowanie golfa BMW(choc sam nie przepadam) i innych dobrych aut, więc przedstawiam listę najgorzej sprzedawanych aut wielkich marek
Zgłoś
Avatar
Ulvraith 2012-11-04, 0:00 1
Z tematu wynika, że jedyną wadą Kappy jest jej "mała popularność".
Którą z kolei można by śmiało przekuć w zaletę.
Nie każdy pragnie widzieć pod jednym blokiem siedem kolejnych egzemplarzy.
Nadto chyba jedynym zgrzytem w jej konstrukcji jako takiej były bunty elektryki, wyeliminowane zresztą po liftingu.
I to wystarczy, by kłaść ją do jednej szuflady z Multiplą (którą notabene cenię za przejaw odwagi designerów)?
Bitch, please.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-04, 0:08
Ulvraith napisał/a:

Z tematu wynika, że jedyną wadą Kappy jest jej "mała popularność".
Którą z kolei można by śmiało przekuć w zaletę.
Nie każdy pragnie widzieć pod jednym blokiem siedem kolejnych egzemplarzy.
Nadto chyba jedynym zgrzytem w jej konstrukcji jako takiej były bunty elektryki, wyeliminowane zresztą po liftingu.
I to wystarczy, by kłaść ją do jednej szuflady z Multiplą (którą notabene cenię za przejaw odwagi designerów)?
Bitch, please.



@up Lancia Kappa borykała sie z tym co Alfa Romeo, była ogólnie ładna choć zawodna, no i ogólnie Lancia miała słabą reklamę (oprócz rajdowej królowej), teraz jak GM ją przejął jest lepiej, nagle inni znają tę markę...
Zgłoś
Avatar
artiee 2012-11-04, 0:20 2
Kappa bardzo ładne auto, sąsiad ma 2l + T w standardzie. Zapierdala to to nieprzeciętnie. Lepiej niż prawie nowa trójka z 2.5 litrowym motorkiem. Tylko świst turbiny słychać.
Zgłoś
Avatar
nynek345 2012-11-04, 1:00 1
czerwo64, od kiedy GM przejęło Lancie? ;o
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-04, 1:05
@up poczytaj dobrze, lancia była martwa Gm ja przejęło
Zgłoś
Avatar
nynek345 2012-11-04, 1:06
A Lancia przypadkiem nie należy nadal do rodziny Fiata? O ile wiem to GM miało problemy, a nie fiat Nie żebym był jakimś znawcą, ale... Że Jeep w rodzinie Fiata, a Lancie sprzedali?

PS: Poczytałem drogi panie, a więc Lancia moim zdaniem nadal należy do rodziny Fiata, skoro widnieje we wspólnych markach Zapraszam na oficjalną stronę Fiata w celu sprawdzenia tych informacji
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-11-04, 1:09 18
BongMan napisał/a:


Widzę że czytanie ze zrozumieniem jest dla ciebie równie trudne co dla mnie wymiana żarówki...




Świetna riposta.
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-04, 1:16
nynek345 napisał/a:

A Lancia przypadkiem nie należy nadal do rodziny Fiata? O ile wiem to GM miało problemy, a nie fiat Nie żebym był jakimś znawcą, ale... Że Jeep w rodzinie Fiata, a Lancie sprzedali?

PS: Poczytałem drogi panie, a więc Lancia moim zdaniem nadal należy do rodziny Fiata, skoro widnieje we wspólnych markach Zapraszam na oficjalną stronę Fiata w celu sprawdzenia tych informacji



Wiem że Fiat dobrze sobie radził, wiem że Op la prawie kupił podczas kryzysu, nie potwierdzam danych ale z tego co pamietam to GM wykupil Lancie i ja ozywil bo byla martwa
Zgłoś
Avatar
nynek345 2012-11-04, 1:20
czerwo64 napisał/a:


Wiem że Fiat dobrze sobie radził, wiem że Op la prawie kupił podczas kryzysu, nie potwierdzam danych ale z tego co pamietam to GM wykupil Lancie i ja ozywil bo byla martwa


To z jakiej racji w rodzinie Fiata widnieje Lancia? Skoro należy do GM? Coś mi tu śmierdzi i tym razem to nie ja (chyba) Oj chyba tu nie ja powinienem sobie poczytać o historii Lancii
Zgłoś
Avatar
saf6 2012-11-04, 1:25 2
BongMan napisał/a:

Największa motoryzacyjna porażka?
Obrazek



BongMan <-- taka nazwe powinna nosić największa porażka i nie tylko motoryzacyjna
Zgłoś
Avatar
ReDD1791 2012-11-04, 1:40 2
Nosz kurwa mać. Idioci sie dorwali do kompów i albo są kretynami albo robią za trolli. Co wy kurwa chcecie od Poldka? Patrzycie na niego jakby przed chwilą wyszedł. A w 78' kiedy wychodził był jednym z lepszych wozideł i śmiało konkurował z większością ówczesnych samochodów. To że dzisiaj sie okazuje że spora część tego jest przegnita i do dupy nie znaczy że to było gówniane auto. Odpierdolić się proszę od niego.
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-11-04, 1:43
Po co napinać sie nad chujowizną jak można porozmawiać o czymś naprawdę przyjemnym dla oka?
facebook.com/CoolCarsOnYourWall
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie