18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
siwybis 2024-02-06, 16:40 2
dstnat napisał/a:

Kiedyś było dużo spraw o tzw. "audi gang" gdzie Holendrzy napadali na bankomaty w Niemczech, blisko swojej granicy, a później na pełnej piździe spierdalali. Wiele z ich ucieczek kończyło się na latarniach, drzewach itd. zazwyczaj były to ciapaki.



To sobie zobacz co w Rzeszy odpierdalali swojego czasu i skąd się wzięła zła passa BMW

Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-02-07, 0:09
We Włoszech u mnie też było sporo takich rabunków, policja stworzyła specjalne grupy i wyłapali ich. Okazało się że byli to Albańczycy i Bułgarzy. Mój kumpel pracował w firmie ochroniarskiej i podczas patrolu w Forli pojechał z interwencją pod centrum handlowe, wysadzili bankomat. Jak go zobaczyli że podjeżdża to z kałacha zaczęli do niego strzelać. Widać, że na Niemcy się przenieśli.
Zgłoś