18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
ungubungu 2024-02-05, 17:41 18
Inżynierowie, bankierzy i elita z pontonów.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-02-05, 18:29 5
ungubungu napisał/a:

Inżynierowie, bankierzy i elita z pontonów.



Raczej nasi tam byli
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-02-05, 18:44
No i ? Jak to się skończyło?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-02-05, 18:46 10
djted napisał/a:

Nagranie z pierwszej reki od znajomego



Niech znajomy powie temu czereśniakowi co tak się zasrał, że może już wstać
Zgłoś
Avatar
L................2 2024-02-05, 19:14 1
Za dużo efektów specjalnych. Mało widać
Zgłoś
Avatar
Latissimus 2024-02-05, 19:31 1
Ciekawe, czy zdjął tę latarkę czołową jak uciekał
Zgłoś
Avatar
H................y 2024-02-05, 19:31 84
Gość prawdopodobnie wrzuca materiał unikalny w skali polskiego Internetu, a ludzie jadą po nim i po jego znajomym. Niezbyt to motywujące dla innych Sadoli, by coś od siebie wrzucali. A i ciekawy jestem jakbyście zareagowali, gdyby coś wam pierdolnęło z takim impetem i czy nie uznalibyście za stosowne się na chwilę ukryć aby - no nie wiem - odłamkiem czegoś tam nie dostać.

Ode mnie zimne, kraftowe piwko i o więcej oryginalnych materiałów tego typu poproszę.
Zgłoś
Avatar
Jarosławkaczyński 2024-02-05, 20:17
No i ? Jak to się skończyło?
Zgłoś
Avatar
turor 2024-02-05, 20:28
motylekwbrzuchu napisał/a:

Niech znajomy powie temu czereśniakowi co tak się zasrał, że może już wstać



On dalej śpi przy zapalonym świetle
Zgłoś
Avatar
dstnat 2024-02-05, 20:35 6
Zajebiste nagranie, wiadomo jakim wozem uciekali później?
Kiedyś było dużo spraw o tzw. "audi gang" gdzie Holendrzy napadali na bankomaty w Niemczech, blisko swojej granicy, a później na pełnej piździe spierdalali. Wiele z ich ucieczek kończyło się na latarniach, drzewach itd. zazwyczaj były to ciapaki.

Zajebiste nagranie, wiadomo jakim wozem uciekali później?
Kiedyś było dużo spraw o tzw. "audi gang" gdzie Holendrzy napadali na bankomaty w Niemczech, blisko swojej granicy, a później na pełnej piździe spierdalali. Wiele z ich ucieczek kończyło się na latarniach, drzewach itd. zazwyczaj były to ciapaki.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-02-05, 21:07 17
HardyTwardy napisał/a:

Gość prawdopodobnie wrzuca materiał unikalny w skali polskiego Internetu, a ludzie jadą po nim i po jego znajomym. Niezbyt to motywujące dla innych Sadoli, by coś od siebie wrzucali. A i ciekawy jestem jakbyście zareagowali, gdyby coś wam pierdolnęło z takim impetem i czy nie uznalibyście za stosowne się na chwilę ukryć aby - no nie wiem - odłamkiem czegoś tam nie dostać.
Ode mnie zimne, kraftowe piwko i o więcej oryginalnych materiałów tego typu poproszę.



Materiał z pierwszej ręki to cenna rzecz, ale na miejscu kolesia wyłączyłbym światło w pokoju, żeby nie dostać np. ze sztucera
Zgłoś
Avatar
smc 2024-02-05, 23:28 1
Co w tym wyjątkowego. Mając 12 lat napadałem na automaty telefoniczne wyciągając z nich monety.

Te ich drobniaki z bankomatu to podobna skala. Teraz kasę robi się na dotacjach, nic tego nie przebije.
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2024-02-06, 2:12 4
Dodam tylko jeszcze tyle że w Niderlandach karierę sobie paparuchy zrobiły z rozbijania bankomatów w rezultacie czego w niektórych dzielnicach pewnych miast zlikwidowali bankomaty a z innych można korzystać tylko za dnia.
Zgłoś
Avatar
SkąpyDziadyga 2024-02-06, 3:45 1
smc napisał/a:

Co w tym wyjątkowego. Mając 12 lat napadałem na automaty telefoniczne wyciągając z nich monety.
Te ich drobniaki z bankomatu to podobna skala. Teraz kasę robi się na dotacjach, nic tego nie przebije.



Coś ci się płcie pomyliły, nie wiedziałem że jesteś trans
Zgłoś