18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:14
🔥 Sumienie nie pozwala - teraz popularne
Napalona nauczycielka.
Kóba • 2010-02-11, 0:47
Nauczycielka, która miała obsesję na punkcie 15-letniego chłopca przyznała się przed sądem, do obnażenia się przed nim – podaje serwis dailymail.co.uk.
Anne Poli-Page, 47-letnia nauczycielka, powiedziała jednemu z uczniów pobliskiej szkoły, że źle działa na jej hormony i nie może czekać, aż skończy 16 lat.

Samotna matka poznała chłopca, kiedy zaprzyjaźnił się z jednym z trojga jej dzieci. Często dzwoniła do szkoły podając się za jego matkę i usprawiedliwiając jego nieobecność, aby móc spędzić z nim dzień.

Poli-Page przywiązywała do siebie chłopca dając mu prezenty i płacąc jego rachunek telefoniczny.

Kiedy chłopiec powiedział nauczycielowi w swojej szkole o związku z 47-letnią kobietą, Poli-Page została zawieszona w pracy.

Podczas dzisiejszego procesu oskarżona przyznała się do dotykania kolana chłopca i zdjęcia przed nim koszulki. Powiedziała również, że męczyła go SMS-ami i telefonami. Nie przyznała się do molestowania seksualnego.

Chcielibyście żeby jakaś wasza nauczycielka się tak zachowywała?
Zgłoś
Avatar
Dee_Loc 2010-02-11, 1:31
zależy która, jak ta młoda w-fistka to tak ^^
Zgłoś
Avatar
Issander 2010-02-11, 1:34
nawiązując do innego tematu, zaraz ktoś powie, że to pedofilia ^^
Zgłoś
Avatar
t................j 2010-02-11, 1:48
Zawsze marzyłem, aby któraś młoda nauczycielka mnie chciała poderwać. Ta ma 47 lat, ale jeśli dobrze się trzyma to czemu nie...
Zgłoś
Avatar
g................n 2010-02-11, 3:18 5
47 lat i 3 dzieci. zależy gdzie się ma dobrze trzymać
Zgłoś
Avatar
Big Foot 2010-02-11, 8:36 3
@up
W portfelu
Zgłoś
Avatar
axtxn 2010-02-11, 11:32
grienden napisał/a:

47 lat i 3 dzieci. zależy gdzie się ma dobrze trzymać



Zdziwiła byś się.
Zreszta podniesienie biustu itp zabiegi można już wykonywać.
Zgłoś
Avatar
Grace 2010-02-11, 14:00 2
Przypomina mi się kolejna anegdota. Szkolna.

Gdy na początku roku wszyscy się dowiedzieli, że 3 nauczycielki zaszły w ciążę, mój kumpel z satysfakcją i spełnieniem na twarzy rzecze:

-Wiecie komu to zawdzięczacie
Zgłoś
Avatar
Mati 2010-02-11, 16:00 1
2.bp.blogspot.com/_j7nO4iNpcsM/S3KiStFvUNI/AAAAAAAAHhI/3X7OmpgEVgE/s32...

Podziękuję
Zgłoś
Avatar
c................n 2010-02-11, 20:29
oj chcialbym ; d
Zgłoś
Avatar
dulo 2010-02-12, 16:28
47 lat i 3 troje dzieci... pipa jak wiadro a spółkowanie z nią to prawie nekrofilia, ale młodemu i tak się nic lepszego nie przytrafi
Zgłoś