18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:14
Avatar
~Velture Dzisiaj 7:26 37
Ciekawostka turystyczna o której wielokrotnie pisałem ale lubię ją.

W Polsce romowie są oficjalną mniejszością i jako taka mogą legalnie brać ślub z 13 latkami i je ruchać. Znaczy ślub nie jest legalny ale prawo akceptuje ichniejsze rytuały bo to ich kultura i tradycja. Więc 50 letni dziad ze złotymi zębami i tombakiem na palcu sobie bierze taką 13tkę za żonę, robią imprezę na chacie w lokalu socjalnym za który płacimy z podatków, uznają to za ślub i sobie taki stary chujek rucha młodą cipę na legalu.

Dziękuję za uwagę. Idę zajebać klina.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
patmon Dzisiaj 8:11 7
Velture napisał/a:

...


Nie kłam Pan wyczuwam nutkę czystej zazdrości 😂
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut Dzisiaj 8:20 3
Velture napisał/a:

Ciekawostka turystyczna o której wielokrotnie pisałem ale lubię ją.
W Polsce romowie są oficjalną mniejszością i jako taka mogą legalnie brać ślub z 13 latkami i je ruchać. Znaczy ślub nie jest legalny ale prawo akceptuje ichniejsze rytuały bo to ich kultura i tradycja. Więc 50 letni dziad ze złotymi zębami i tombakiem na palcu sobie bierze taką 13tkę za żonę, robią imprezę na chacie w lokalu socjalnym za który płacimy z podatków, uznają to za ślub i sobie taki stary chujek rucha młodą cipę na legalu.
Dziękuję za uwagę. Idę zajebać klina.



Ciekawe ile dostaje socjalu rom bez nogi?
Zgłoś
Avatar
JanzDukli Dzisiaj 8:23 2
patmon napisał/a:

Nie kłam Pan wyczuwam nutkę czystej zazdrości 😂



Chyba chodzi o zasadę a nie o brudną, zawszawioną, pyskatą i śmierdzącą cygańską gówniarę w jego łóżku, która pierwsze co zrobi to opierdoli na bazarku jego nogę Terminatora za dwa piwa.
Ale mogę się mylić.
Zgłoś
Avatar
PePetto Dzisiaj 8:28 3
Granat byłby idealnym prezentem, choć prezerwatywa też by mogła zatrzymać rozmnażalnictwo.
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 8:30 9
CzerstWybut napisał/a:

Ciekawe ile dostaje socjalu rom bez nogi?



Na bank więcej niż Polak bo ja nie dostaję ani grosza.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
JestemNajlepszy Dzisiaj 9:17
Ja bym jej tego dzieciaka zayebał a ją skopał po brzuchu tak, żeby była bezpłodna.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 9:50 3
Velture napisał/a:

Ciekawostka turystyczna o której wielokrotnie pisałem ale lubię ją.
W Polsce romowie są oficjalną mniejszością i jako taka mogą legalnie brać ślub z 13 latkami i je ruchać. Znaczy ślub nie jest legalny ale prawo akceptuje ichniejsze rytuały bo to ich kultura i tradycja. Więc 50 letni dziad ze złotymi zębami i tombakiem na palcu sobie bierze taką 13tkę za żonę, robią imprezę na chacie w lokalu socjalnym za który płacimy z podatków, uznają to za ślub i sobie taki stary chujek rucha młodą cipę na legalu.
Dziękuję za uwagę. Idę zajebać klina.


Kurczę Velture. Mnie bardziej martwi klin z rana a dokładniej statystyka uzależnienia od alkoholu w Polsce:
W Polsce liczba osób uzależnionych od alkoholu i nadmiernie pijących sięga od 4 do 5 mln, a osób wymagających leczenia od 1 mln do 1,2 mln. Z tego leczeniem objętych jest około 15 proc. Osób żyjących w zasięgu społecznie negatywnych skutków alkoholizmu jest około 12 mln.
Zgłoś
Avatar
BękartProboszcza Dzisiaj 10:05
JestemNajlepszy napisał/a:

Ja bym jej tego dzieciaka zayebał a ją skopał po brzuchu tak, żeby była bezpłodna.



wstawaj zesrałeś się.
Zgłoś
Avatar
metyoo Dzisiaj 10:11
CzerstWybut napisał/a:

Ciekawe ile dostaje socjalu rom bez nogi?



zależy kto mu tę nogę podpierdolił
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo Dzisiaj 10:24
Co on jej dał w końcu, że ta oddała?
Zgłoś
Avatar
PanWladca Dzisiaj 10:27 1
Prezerwatywę
Zgłoś
Avatar
razak Dzisiaj 10:39 1
Velture napisał/a:

Ciekawostka turystyczna o której wielokrotnie pisałem ale lubię ją.
W Polsce romowie są oficjalną mniejszością i jako taka mogą legalnie brać ślub z 13 latkami i je ruchać. Znaczy ślub nie jest legalny ale prawo akceptuje ichniejsze rytuały bo to ich kultura i tradycja. Więc 50 letni dziad ze złotymi zębami i tombakiem na palcu sobie bierze taką 13tkę za żonę, robią imprezę na chacie w lokalu socjalnym za który płacimy z podatków, uznają to za ślub i sobie taki stary chujek rucha młodą cipę na legalu.
Dziękuję za uwagę. Idę zajebać klina.



a kto by chciał taką starą babe
Zgłoś
Avatar
100pa Dzisiaj 10:55
Uśmiechnęła się jak oddawała gumę i przeżegnała. Czyli nie używa gum ze względów religijnych. Jest dalszy CIĄG nagrania ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie