18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:14
Avatar
PabloSkills Dzisiaj 11:03
A wiecie jak robi Rom?

Rom nie robi.
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 11:04
baronturbina napisał/a:

Kurczę Velture. Mnie bardziej martwi klin z rana a dokładniej statystyka uzależnienia od alkoholu w Polsce:
W Polsce liczba osób uzależnionych od alkoholu i nadmiernie pijących sięga od 4 do 5 mln, a osób wymagających leczenia od 1 mln do 1,2 mln. Z tego leczeniem objętych jest około 15 proc. Osób żyjących w zasięgu społecznie negatywnych skutków alkoholizmu jest około 12 mln.



Mnie martwią imigranci na których płacę podatki jako płatnik brutto.
Jeśli masz problem z tym, że płacąc za alkohol wspieram budżet skarbu państwa to bardzo mało patriotyczne z twojej strony ziomuś.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Uzi99 Dzisiaj 11:06 1
Velture napisał/a:

Ciekawostka turystyczna o której wielokrotnie pisałem ale lubię ją.
W Polsce romowie są oficjalną mniejszością i jako taka mogą legalnie brać ślub z 13 latkami i je ruchać. Znaczy ślub nie jest legalny ale prawo akceptuje ichniejsze rytuały bo to ich kultura i tradycja. Więc 50 letni dziad ze złotymi zębami i tombakiem na palcu sobie bierze taką 13tkę za żonę, robią imprezę na chacie w lokalu socjalnym za który płacimy z podatków, uznają to za ślub i sobie taki stary chujek rucha młodą cipę na legalu.
Dziękuję za uwagę. Idę zajebać klina.



Masz rację ...trzeba to przepić
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo Dzisiaj 11:23 1
baronturbina napisał/a:

Kurczę Velture. Mnie bardziej martwi klin z rana a dokładniej statystyka uzależnienia od alkoholu w Polsce:
W Polsce liczba osób uzależnionych od alkoholu i nadmiernie pijących sięga od 4 do 5 mln, a osób wymagających leczenia od 1 mln do 1,2 mln. Z tego leczeniem objętych jest około 15 proc. Osób żyjących w zasięgu społecznie negatywnych skutków alkoholizmu jest około 12 mln.



Pamiętaj, że liczba alkoholików jest znacznie większa bo tylko oficjalna statystyka.
To tak, jak z bezrobociem. Liczba bezrobotnych jest znacznie większa niż oficjalne dane bo nie wszyscy bezrobotni są zarejestrowani w urzędach pracy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 11:26
Velture napisał/a:

Mnie martwią imigranci na których płacę podatki jako płatnik brutto.
Jeśli masz problem z tym, że płacąc za alkohol wspieram budżet skarbu państwa to bardzo mało patriotyczne z twojej strony ziomuś.


Bardziej chodzono skalę problemu. Nietrzeźwo myślący kupując wspierają skarb państwa, mentalnie gubią spoleczenstwo
Zgłoś
Avatar
joti Dzisiaj 12:10
Uzi99 napisał/a:

Masz rację ...trzeba to przepić



Zajebisty pomysł chlać mają cukrzycę. Tak trzymaj. )

[ Dodano: 2024-10-19, 12:10 ]
Edit: to było do Veture
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 12:11
baronturbina napisał/a:

Bardziej chodzono skalę problemu. Nietrzeźwo myślący kupując wspierają skarb państwa, mentalnie gubią spoleczenstwo



Jak dasz mi jedną racjonalną rzecz którą ja osobiście "mentalnie gubię społeczeństwo" to przestanę pić całkowicie.
Czekam.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse Dzisiaj 12:28
Velture napisał/a:

Ciekawostka turystyczna o której wielokrotnie pisałem ale lubię ją.
W Polsce romowie są oficjalną mniejszością i jako taka mogą legalnie brać ślub z 13 latkami i je ruchać. Znaczy ślub nie jest legalny ale prawo akceptuje ichniejsze rytuały bo to ich kultura i tradycja. Więc 50 letni dziad ze złotymi zębami i tombakiem na palcu sobie bierze taką 13tkę za żonę, robią imprezę na chacie w lokalu socjalnym za który płacimy z podatków, uznają to za ślub i sobie taki stary chujek rucha młodą cipę na legalu.
Dziękuję za uwagę. Idę zajebać klina.



Dalej pijesz? Ujebana noga nic Cie nie nauczyła?
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 12:29
Velture napisał/a:

Jak dasz mi jedną racjonalną rzecz którą ja osobiście "mentalnie gubię społeczeństwo" to przestanę pić całkowicie.
Czekam.


Nieno tobie pisałem. Ale skoro identyfikujesz się z problemem to dobrze dla Ciebie. Możesz leczyc
Zgłoś
Avatar
~Velture Dzisiaj 12:32
baronturbina napisał/a:

Nieno tobie pisałem. Ale skoro identyfikujesz się z problemem to dobrze dla Ciebie. Możesz leczyc



Pisałeś do mnie o wszystkich więc odpisałem. Zmartwił ciebie mój klin z rana i się rozpisałeś.

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu Dzisiaj 13:07
Ciekawe jak z naszą populacją gruzojadów w Limanowej. Kilka lat temu jak tam byłem to zdziwiło mnie ilu tych brudasów się tam nalęgło. Miasto chyba ich tam za dobrze dokarmia
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 13:32
Velture napisał/a:

Ciekawostka turystyczna o której wielokrotnie pisałem ale lubię ją.
W Polsce romowie są oficjalną mniejszością i jako taka mogą legalnie brać ślub z 13 latkami i je ruchać. Znaczy ślub nie jest legalny ale prawo akceptuje ichniejsze rytuały bo to ich kultura i tradycja. Więc 50 letni dziad ze złotymi zębami i tombakiem na palcu sobie bierze taką 13tkę za żonę, robią imprezę na chacie w lokalu socjalnym za który płacimy z podatków, uznają to za ślub i sobie taki stary chujek rucha młodą cipę na legalu.
Dziękuję za uwagę. Idę zajebać klina.


Nie zawsze jest to 50-letni dziad, częściej oboje mają 13 lat. A jeśli tacy się ruchają, kto jest pedofilem? To dopiero dylemat.
Zgłoś
Avatar
Cruccu87 Dzisiaj 13:34
ja pierdole, mało sie nie rzuciła na ten portfel, gałe by mu zrobiła...
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 13:38
Velture napisał/a:

Pisałeś do mnie o wszystkich więc odpisałem. Zmartwił ciebie mój klin z rana i się rozpisałeś.


No no tak klin. Wiesz jak nietrzeźwi ludzie zubożają społeczeństwo? W sumie napiszę. Po pierwsze przez osąd oparty na braku pokory. Wszycy źli, ja biedny i pokrzywdzony, wieczne narzekanie. Wieczny problem i wrzucanie banderowców, lewakow, żydów lgbt itp. Nietrzeźwo myślący nie potrafią się przyznać do błędu. Nie trzeba być najebanym żeby myśleć nietrzeźwo. Niepijący też tak mają ale gorzej. Z pijącymi bo uzależnienie wypacza zdolność pojmowania uczuć i emocji i jest tylko chujowo albo tylko zajebiscie ale żeby tak było zwykle
Trzeba się najebac
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 13:39
Velture napisał/a:

Na bank więcej niż Polak bo ja nie dostaję ani grosza.

Velture napisał/a:

Mnie martwią imigranci na których płacę podatki jako płatnik brutto.


Aha, więc stąd twoje uprzedzenia. Oni dostają, a ty nie. Zwykła zawiść.
A nie do rządu i ZUSu powinieneś mieć pretensje?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie