18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Witam

Prezentuje test dwóch samochodów z napędem 4x4 topowych niemieckich marek ( brakuje tylko Mercedesa ) Powstał po tym jak BMW twierdziło, że ich napęd (xdrive) jest lepszy od napędu stosowanego w Audi ( słynne quattro ).

Sosowane są te same opony na obu samochodach, a same samochody są swoimi odpowiednikami w danej marce.

Pierwszy przejazd w włączonym system kontroli trakcji ESP etc., drugi przejazd bez tych systemów.

Oceńcie sami

Zgłoś
Avatar
Tradyt 2012-11-05, 19:10 23
Lada niva by ich rozj.... i pokazała klasę napędu x4
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-05, 19:19 1
szto on pizdzi ?
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-11-05, 19:29 1
Może gdyby nie sosowali opon, to by im lepiej poszło.
Ps. zajebałeś literówką.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-11-05, 19:29 8
Ta, poprzednio BMW zmiażdżyło audi a teraz nagle taka różnica i bmw nie potrafi wjechać. Wszystko takie wiarygodne
Zgłoś
Avatar
ripman 2012-11-05, 19:35 1
widzisz gdzies tutaj wałek SQT ? i niby gdzie poprzednio zmieżdżyło Audi ?

Up@ kudlaty

Sosowali fakt, ale kurwa moge
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-11-05, 19:36 1
Ja bym ich Cordobą śmignął ze ino by zobaczyli popełnioną rzeźbę w tylnej wycieraczce... ale działa
Zgłoś
Avatar
T................r 2012-11-05, 19:38 4
bo audi najlepsze... i przynajmniej nei jezdza nimi takie jebane buraki jak BMW...

ostatnio kupowalem auto... BMW 320d pieknie szlo ladne wykonanie... ale jezdzac duzo po drogach tylko ci ludzie jezdza jak chuje wiec wybor padl na a4 2.0 tdi i jestem mega zadowolony...

i jeden plus dla audi... do mojej audicy moge wsadzac czesci ze skody VW seata i czesci sa taniutkie:D wiec pierdole BMW i buractwo w niej jezdzace ( BMW bryka młodzieży wiejskiej)
Zgłoś
Avatar
Haters gonna hate. 2012-11-05, 19:49 65
@matasusek
Jeżeli uwazasz, że jeżdżąc BMW jestes definiowany przez stereotypowych kierowców bmki to gratuluje Darwin się z pewnością niedługo o Ciebie upomni.

A jezeli nie kupujesz jakiegoś samochodu tylko dlatego ze jeżdżą nim idioci to oswiece Cie - audicami, mercami, ikarusami, a nawet polonezami jeżdzą idioci. Nie ma większego znaczenia jaki znaczek masz na masce, bo to nie on określa czy jestes debilem czy nie. W Twoim przypadku określają to na przykład posty.
Zgłoś
Avatar
macleod 2012-11-05, 19:55 77
Napęd 4x4 JEEP Grand Cherokee

Zgłoś
Avatar
ripman 2012-11-05, 20:36 14
macleod napisał/a:

Napęd 4x4 JEEP Grand Cherokee



zobacz to zanim wrzucisz to gówno jeepowe tutaj

sadistic.pl/jeep-test-losia-vt130811.htm1315784
Zgłoś
Avatar
Sołtys 2012-11-05, 21:13 9
Tylko Subaru od zawsze miało SYMETRYCZNY napęd 4x4, gdzie konkurencja DOŁĄCZA tylko tył lub przód w zależności od nawierzchni.
Zgłoś
Avatar
j................� 2012-11-05, 21:14 2
ruscy dociążyli audi trotylem który im został po zabawie w smoleńsku dlatego tak dobrze jej idzie.
Zgłoś
Avatar
Petikk 2012-11-05, 21:25 4
Napęd quattro a Audi jest zajebisty ? Miałem okazję jezdzić A4 quattro i po polu czy w górach sprawował się elegancko !!

Tu taka zabawa od ruskich
Zgłoś
Avatar
ripman 2012-11-05, 21:30 1
Sołtys napisał/a:

Tylko Subaru od zawsze miało SYMETRYCZNY napęd 4x4, gdzie konkurencja DOŁĄCZA tylko tył lub przód w zależności od nawierzchni.



ładnie, ale fajnie by było zobaczyć tutaj quattro i xdrive, bo passat z AWD to nie jest godny reprezentant niemieckiej marki

Petikk napisał/a:

Napęd quattro a Audi jest zajebisty ? Miałem okazję jezdzić A4 quattro i po polu czy w górach sprawował się elegancko !!

Tu taka zabawa od ruskich



wyjebana muzyka xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie