18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
żmij 2024-09-05, 18:53 1
wojtekpwse napisał/a:

Danke!



Zośke!
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-09-05, 18:55 7
Proximite napisał/a:

nie zesrajcie się z tym jebaniem rapu, jest i dobry, wystarczy poszukać.



Nie ma dobrego rapu, nie cierpię tej murzyńskiej muzyki.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2024-09-05, 20:11 1
przecież to dzieci wychowane na ekranach, infulencerach, instagramach, donejach i patologii
Zgłoś
Avatar
Kandal 2024-09-05, 20:25
Typ u brany na bialo zadal najwiecej ciosów i nikogo nawet raz nie trafil. Kozak.
Zgłoś
Avatar
Reichsmarschall 2024-09-05, 20:26 4
IQ małp słuchających rapu jest niższe niż liczba lat na ich karkach, więc nie dziwne, że się napierdalają jak podludzie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-05, 20:29
Probl3em.

Tak się właściwie nazywa zespół.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-09-05, 20:49 1
A zmywarki jak zwykle drą mordy.
Zgłoś
Avatar
Paprykarz88 2024-09-05, 21:19 4
Jebaniuutki napisał/a:

Wciąż lepsze to niż disco polo dla bezmózgich wsioków.



Granica między hip hopem a disco polo jest cienka zobacz cwelastego albo kiza
Zgłoś
Avatar
eliveruss 2024-09-05, 21:31 1
Jebane frajery, w kilku do jednego typa.
Zgłoś
Avatar
aniajon 2024-09-05, 21:48 1
Pobili się o to kto jest większym fanem Taylor Swift
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-09-05, 21:53
Chuj wie kto z kim i chuj wie o co się napierdala.
Zgłoś
Avatar
kamilm268 2024-09-05, 21:56
XDDDDDDD ??
Cholera gimbaza odkryła sadistica to jest nasz koniec.
Zgłoś
Avatar
Mad_Max 2024-09-05, 22:13 1
Ogólnie tak oddziaływuje kultura rapu na ludzi,szczególnie młodych gdy psychika i umysł nadal są z plasteliny.Na to alko i być może dragi co już całkowicie zmienia sposób postrzegania rzeczywistości i wystarczy iskra aby rozpalić pożar Kiedyś słuchałem tylko rapu i juz dosyc dawno dotarlo do mnie ze jestem agresywny i pozuje na kogos kim nie jestem.Nie odkrylem tego nagle po piątkowym melanżu,tylko dorosłem.Ciesze sie ze te wszystkie bitki i przypaly nie zmienily mojego zycia w bagno,bo wystarczyloby ze typ zamiast na trawnik padlby glowa na krawężnik? Dzisiaj nadal slucham ale, już to jest jakieś 20% ogólnego repertuaru i to raczej relaksacyjne kawalki.Trzeba właśnie dorosnąć, wyrobić (lub wypracować) sposób postrzegania tego co nas otacza aby móc odróżnić, to co nam się wydaje od tego co jest rzeczywistością. Jednym się udaje,innym nie i nadal męczą peje "zycie kur**skie" - dobry kawałek ale słuchany latami jak mantra może Ci przełączyć coś w głowie i ciężko to odblokować (jak setki innych tracków).Rap to mocna muza która od lat już jest najpopularniejszym gatunkiem w większości krajow. U nas się leją,w USA się o to strzelają żeby być fajnymi.

Sory za tak długi komentarz.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-09-05, 22:52 1
Mad_Max napisał/a:

Ogólnie tak oddziaływuje kultura rapu na ludzi,szczególnie młodych gdy psychika i umysł nadal są z plasteliny.Na to alko i być może dragi co już całkowicie zmienia sposób postrzegania rzeczywistości i wystarczy iskra aby rozpalić pożar Kiedyś słuchałem tylko rapu i juz dosyc dawno dotarlo do mnie ze jestem agresywny i pozuje na kogos kim nie jestem.Nie odkrylem tego nagle po piątkowym melanżu,tylko dorosłem.Ciesze sie ze te wszystkie bitki i przypaly nie zmienily mojego zycia w bagno,bo wystarczyloby ze typ zamiast na trawnik padlby glowa na krawężnik? Dzisiaj nadal slucham ale, już to jest jakieś 20% ogólnego repertuaru i to raczej relaksacyjne kawalki.Trzeba właśnie dorosnąć, wyrobić (lub wypracować) sposób postrzegania tego co nas otacza aby móc odróżnić, to co nam się wydaje od tego co jest rzeczywistością. Jednym się udaje,innym nie i nadal męczą peje "zycie kur**skie" - dobry kawałek ale słuchany latami jak mantra może Ci przełączyć coś w głowie i ciężko to odblokować (jak setki innych tracków).Rap to mocna muza która od lat już jest najpopularniejszym gatunkiem w większości krajow. U nas się leją,w USA się o to strzelają żeby być fajnymi.
Sory za tak długi komentarz.



Dobra to ona była w latach 90 Nawet Rychu Peja dorósł.....
Zgłoś
Avatar
suchy1987 2024-09-05, 23:48 2
Najgorsze są te piszczące kurwiszcza... siłowo zamknąć japę kutasem a faceci niech sie napierdalają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie