18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Pawel007 2011-01-28, 20:27 2
Nie ma tu całości, Oglądając od końca to jest tak, że koleś się najebał w pubie i naraził się dla małolatów. Potem zrobił się dym i wyszedł do autobusu. Zaczął się żalić kierowcy jak to ma przejebane w życiu i ci z baru go dogonili i troche poturbowali. Autobus ruszył on próbował pójść na tył autobusu usiąść, ale był tak najebany, że ciągle padał i pasażerowie próbowali mu pomóc wstać. Jakoś się dotargał, po drodze troche przetrzeźwiał. Reszty nie napisze, bo będziecie wiedzieli co będzie w następnym odcinku.
Zgłoś
Avatar
daf098 2011-01-28, 20:44 11
exculibrus napisał/a:

Jeden polski (lub rosyjski) dres i z tych skurwysynów nic by nie zostało.



Jeden polski dres chodzi z głową opuszczoną i rękami w kieszeniach. żeby się bić musi ich być przynajmniej 5 na 2 przeciwników więc w tym autobusiku nie pomieściliby się na pewno.
Zgłoś
Avatar
M................f 2011-01-28, 21:04
@Pawel007

Weż wypierdalaj z tymi genialnymi pomysłami na odpowidnią strone dla neokidów bo tutaj ni hu ja nikogo to nie obchodzi.

Co do filmu, wniosek prosty, nie ubieraj się jak francuska pipa w płaszczyki i szaliki to się pisakowe ludki nie dopierdolą się
Zgłoś
Avatar
trauma 2011-01-28, 21:09 1
wubepe napisał/a:

wpuścili te piaskowe ścierwo do kraju to niech się teraz z nim użerają. My w Polsce tego bledu popełnić nie możemy.



W Gdańsku na Uniwersytecie Medycznym tych Ahmedów jest miliard...
Zgłoś
Avatar
crowbar666 2011-01-28, 21:09
Goly567 a na koniec wszyscy zaczęli bić brawo?
Zgłoś
Avatar
MOTYW 2011-01-28, 21:12 1
"wpierdala dabelblasta i mu bajceps rośnie" kurwa padłem haha
Zgłoś
Avatar
toxzz 2011-01-28, 21:18 8
Dialog przed bójką:
- Te, ilu nas jest?
- Trzech albo czterech.
- Ilu kurwa?
- Czterech!
- Dobra, to napierdalamy białasa.

Typowe kozaki X vs 1.
Żeby tak kiedyś dostali porządny wpierdol to autokarem w 30 zaczną jeździć.
Zgłoś
Avatar
debol 2011-01-28, 22:25
Kilka razy usłyszałem

,,Będziesz się kurwa sapał?" i ,,Szczymryj"
Zgłoś
Avatar
Schabik 2011-01-28, 22:26 4
I niech mi ktoś teraz powie, że czarni i arabowie są biedni, więzieni, bici, prześladowani, poniżani, zabijani, przetrzymywani czy huj wie co jeszcze.
Zgłoś
Avatar
kojocik 2011-01-28, 22:34 1
"Fils de pute" , "Arrêtez" , "Putain" , tak klnac w autobusie, kto to widzial

btw. to samo jest w brukseli, posrane czarnuchy nic nie robia, nie skoncza podstawowki i stoja na ulicach sprzedajac "hasz" i okradajac przechodniow bo tylko to potrafia i to na dodatek 15v1 bo inaczej ktos moze im morde obic...
Zgłoś
Avatar
repsol79 2011-01-28, 22:40 3
ku.wa ogladajac taki film nasuwa sie jedno! POLSKA DLA POLAKOW. chyba ze chcemy jak we francji.
Zgłoś
Avatar
Pyton (_) )==D 2011-01-28, 22:47 2
Nas też dopadnie ta zaraza.. w lato stojąc na większych skrzyżowaniach nie można szyby w samochodzie opuścić, zaraz te rumuńskie kurwy podchodzą pucować szyby z wyciągniętą łapą po złocisza. Ale sami na to przyzwalamy, jak by nikt nie dał ani grosza to by nie sępili.

Rok temu w wakacje byłem przelotem na Słowacji tam to jest dopiero hard core pod zwykłym sklepem typu tesco stoją rumuńskie kurewki.. a ulicami latają całe watahy małych rumunów jak w filmie z zombie, całe miasteczko puste, a tu ciach leci grupa 20 zombi-rumunów... to był i widział to wie o co be... szok.
Zgłoś
Avatar
vidar 2011-01-28, 22:51
ej czy tam nie słychać "kurwa pomocy" gdzies tak 2:53
Zgłoś
Avatar
l_witek 2011-01-28, 22:53 2
Dlatego nosze przy sobie zawsze śrubokręt. Jak by się kiedyś taka menda przepierdoliła to dostanie krzyżakiem w bebechy...obrona konieczna...
Zgłoś
Avatar
burżuj 2011-01-28, 22:57 2
coś podpieprzyli nieciapatemu i jak ten się zorientował to nagle czterech bohaterskich złodziei postanowiło z honorem walczyć o łup, bo przecież niesprawiedliwie mogła być im odebrana... wcale się nie dziwię ludziom, że jak widzą rumuna (nawet kurwa najporządniejszego na świecie) to odruchowo łapią się za kieszenie, aby sprawdzić czy coś im przypadkiem nie zginęło - taki to sobie wizerunek wypracowali.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie