18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
exculibrus 2011-01-28, 1:38 12
Jeden polski (lub rosyjski) dres i z tych skurwysynów nic by nie zostało.
Zgłoś
Avatar
trolzxcvbnm 2011-01-28, 1:46
polski? Podszedl by kurwa i co? "telefonik??" wystarczyłą by broń, gaz, nóż, wpierdol ;D
Zgłoś
Avatar
vass 2011-01-28, 6:52 27
Więcej ciapatych w Europie i się nie da wyjść na ulicę bez broni, gazu i noża.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-01-28, 8:48 3
co za kurwa paranoja społeczna , zawsze dobrze jest mieć przy sobie jakiś nóż czy cokolwiek
Zgłoś
Avatar
wubepe 2011-01-28, 9:10 138
wpuścili te piaskowe ścierwo do kraju to niech się teraz z nim użerają. My w Polsce tego bledu popełnić nie możemy.
Zgłoś
Avatar
N................k 2011-01-28, 9:20 8
Up@ chyba już popełniliśmy budując w Polsce obozy dla czeczeńskich uchodźców i innych ciapatych
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-01-28, 9:23
Się przyczepili do niego. Generalnie jak już nosić szalik to faktycznie czarny lepiej, pewnie zapamięta.
Zgłoś
Avatar
kozak241 2011-01-28, 9:33 1
Żeli papą aselwi
Zgłoś
Avatar
wubepe 2011-01-28, 9:34 1
@KULTYWATOR ale u nas sie zabardzo nie wychylają i nie modlą do Allaha na ulicach. We Francji to ulicą nie przejdziesz w porze modlenia :/
Zgłoś
Avatar
gracz 2011-01-28, 9:48 4
@up
poczekaj jeszcze trochę.. pewnego dnia wyjdziesz z domu i będziesz miał meczet przed oczami..
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-01-28, 11:39 3
Stara Polska była wielo wyznaniowa a porządek był bo wszyscy jednoczyli się pod Orłem Białym. Nie mam nic do uchodźców dopóki są wierni Polsce. A nie potrzebujemy tych co jej wierni nie są
Tak myślę
Zgłoś
Avatar
Goly567 2011-01-28, 19:50 36
Co do uchodźców w Polsce to powiem tyle że jeśli uczciwie pracują i płacą podatki to huj z nimi. Są tacy i nie mam nic do nich. Lepiej i dla nich ze względu że uczciwie zarabiają na życie bo w swoim kraju nie mogą bo niestety jest wojna domowa i lepiej dla nas bo płacą podatki. Ale nienawidzę tych jebanych Rumunów, Czeczenów i różnej innej maści gówna które zatruwa nam powietrze. Powinni zrobić dla nich obozy pracy przymusowej i jak taki do nas przyjedzie to musiałby zapierdalać w kamieniołomach 20 alt a dopiero potem puszczać do społeczeństwa (maiłbym wtedy nadzieje że i tak nikt tyle nie przerobi). Czeczeni to bardzo bitni i patriotyczny naród, z tym że ci z nich co są (lub byli) bitni lub patriotyczni zostali w Czeczeni i walczą o niepodległość. Reszta żebrze w krajach europy zachodniej. Kiedyś kilka razy widziałem u mnie w mieście jak rumuński DonVito rozstawia stare kobiety i dzieci co skrzyżowanie w centrum żeby żebrały, a na koniec zmiany w taksówkę i do domu. Chodzą niby kulawi, nogi powykrzywiane a jak widzą policje to biegiem spierdalają. Ostatecznym rozwiązanie kwestii rumuńskiej powinno być postawienie pod ścianę i rozstrzelanie, a rachunek za nabój wysłać rodzinie.

Co do sytuacji w autobusie to trzeba przede wszystkim powiedzieć że kolo z szalikiem poddał się od razu. To że jest cipą widać po jego postawi wobec ciapatych oraz po tym jak płakał w rękaw kierowcy autobusu. Dlatego też jestem zwolennikiem aby młodzież od najmłodszych lat uczyła się sportów walki i że by wychowywać ich w duchu patriotycznym (z tym patriotyzmem chodzi o to żeby nie wykorzystywali umiejętności w niecny sposób). Inni pasażerowie autobusu nie reagują. Kierowca patrzy się na pasażerów a pasażerowie na kierowce. A wszyscy mają to w głębokim poważaniu, czytaj "we dupie". Jak jest przyzwolenie społeczne żeby się chujnia działa to się tak dzieje. Nawet jak dostają w mordę to tylko płaczą. Takie jednostki też eliminować ze społeczeństwa. Po huj mają przesyłać chujowy materiał genetyczny.

A na koniec krótka historyjka z miejskiego autobusu. Późny wieczór. Na końcu siedzi kolo posturą i wyglądem przypominający tego co te filmiki były z nim co wpierdala dabelblasta i mu bajceps rośnie + kilka starych babek itp. Na przystanku wchodzi dres z papierosem, pali normalnie w autobusie. Starsza pani zwraca mu uwagę żeby nie palił bo jest mała kobieta z dzieckiem. Dres na to: spierdalaj. No to ten na końcu wstaje, łapie typa, mówi do kierowcy żeby drzwi otworzył (co robi) i rzuca dresa z autobusu tak mocno że poturlał się poza chodnik.

Dziękuje, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-01-28, 20:15 10
gracz napisał/a:

@up
poczekaj jeszcze trochę.. pewnego dnia wyjdziesz z domu i będziesz miał meczet przed oczami..



z okna widzę zachodni, a vis a vis zachodniego budują meczet, to nie jest kurwa śmieszne!
Zgłoś
Avatar
MrokoxD 2011-01-28, 20:25
A gdzie jakiś kierowca-bohater? Bo ten to się opierdala i ciska kolorowe guziczki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie