18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 35 minut temu
Avatar
grubytroll 2011-01-28, 23:13 1
Białych flag Francuzikom brakowało
Zgłoś
Avatar
czaki126pl 2011-01-28, 23:18 1
Kurwa i jak tu nie byc Rasistą , Faszystą czy jak kto tam woli
Zgłoś
Avatar
Frostbourn 2011-01-28, 23:30
l_witek napisał/a:

Dlatego nosze przy sobie zawsze śrubokręt. Jak by się kiedyś taka menda przepierdoliła to dostanie krzyżakiem w bebechy...obrona konieczna...



Witaj w klubie. Jakby trafili na mnie to mam nadzieje bylby material na harda z nimi w roli glownej.
Zgłoś
Avatar
Gwynbleidd142 2011-01-28, 23:32 2
Może i jestem gówniarzem, który chuja mógłby zrobić, ale jak na to patrze, to mnie szlag trafia. Jak można tak bezczynnie siedzieć i patrzeć, jak tłuką kogoś za nic. Z tego co słyszałem od swojego ojca , to za jego czasów coś takiego by nie przeszło, zawsze się znalazło "kilku chłopa" do pomocy:D A teraz mogą w sześciu bić kobietę w ciąży i żaden nie pomoże. Ocipieć można.
Sorry za przytoczenie rodzinnej opowieści, ale się wkurwiłem:D
Uprzedzając komentarze: Nie, nie jestem hipokrytą.
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2011-01-29, 0:12 3
Ciapaki ciapakami, ale w Polsce ma miejsce podobne zjawisko w wykonaniu pokolenia "Jestem Pedałem na 100%".
Zgłoś
Avatar
czarlie_89 2011-01-29, 0:21 1
Wychodzi POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA psia jego mać..
Z nimi nikt nie zrobi porządku, bo to niepoprawne politycznie = strata głosów wyborców. Krew mnie zalewa jak brudasy robią w każdym kraju co chcą, bo władza się boi stanowczo odpowiedzieć... tak samo z pedałami,pedofilami,brudasami i brudasami (wiem, że brudasów dwukrotnie wymieniłem - od nich trzeba zacząć)

Mieszkam jakieś 5 km od takiego ośrodka uchodźców.
Znajduje się na szlaku rowerowym i Polacy boją się tamtędy jeździć bo jednego starszego typa kamieniami obrzucili, bez opierdalania się... była nawet grubsza afera, społeczeństwo chciało ich wypierdolić w kartofle, ale nie było chętnego radnego, żeby zacząć
Żeby Polak w Polsce się bał obcych...
Zgłoś
Avatar
aryan 2011-01-29, 1:15
znowu kundle mieszańcy w głównej roli
Zgłoś
Avatar
sramdozlewu 2011-01-29, 1:51
nie jestem rasistą ale jak widze takie coś to mnie krew zalewa i chujom by się przyjebać chciało ale od razu będzie afera że rasizm itp itd
Zgłoś
Avatar
szopenus 2011-01-29, 10:26 2
A u mnie w mieście nie ma czarnych i białych biją biali, z orłem na plecach i swastyką na piersi. Wracając z kościoła, bądź z urzędu pracy, wyskakując niekiedy z nowego BMW, które kupili pewnie za pieniądze zarobione za granicą na zapierdalaniu u jakiegoś Żyda albo Murzyna. Gdzie kurwa filmy, na których Polak napierdala Polaka, biały białego!? Nie ma takich? To się nie zdarza? taa

A co do tych czarnuchów, ciapatych, ścierw, rumunów itp. to odnoszę wrażenie, że na sadisticu zbiera się chmara 14 latków i jeden wrzuca fotę murzyna, a w komentarzach zaczyna się konkurs. I tak, nazwanie go czarnuchem - 5 piw, brudasem - 15 piw, ścierwem - 25 piw. Wymyślenie jakiegoś nowego, ciekawego określenia > 50 piw.

Śmieszą mnie komentarze w stylu "Nie jestem rasistą, ale po obejrzeniu tego filmu, zajebałbym wszystkich ciapatych". A jak obejrzysz film, na którym trzech polaczków maltretuje kolesia na ulicy, to pierdolniesz sobie w łeb?

A na koniec wpadnijcie na niemieckiego, francuskiego, włoskiego czy amerykańskiego Sadtistica, obejrzeć "brudasów polaczków" i poczytać komentarze
Zgłoś
Avatar
aryan 2011-01-29, 11:46 1
szopenus

zapodaj te filmy najpierw a nie piszesz bzdury jak w GÓWNIE Wyborczym....murzyn ,żyd i arabus są tu tylko gośćmi wiec muszą się zachowywać jak trzeba zobacz rasizm czarnuchów,szowinizm arabów i apartheid żydów ,dopiero wtedy pluj na Polaków ze są tacy źli.Odnoszę wrażenie ,ze siedzisz w sowim zaścianku i mordy za granice nie wystawiłeś a wszystkie "postępowe poglądy" tłoczy ci do makówki w/w gayzeta
Zgłoś
Avatar
Krzyśq69160 2011-01-29, 12:20
Mieszkam już 3 lata we francji i prawda jest taka, że Francuzi to ciotowaty naród, a zwłaszcza młodzież...licealiści z wyglądu przypominaja dziewczyny,noszą obcisłę spodnie i pudrują noski. Istnieje pokolenie dresiarzy, lecz oni mają skórę koloru brązowego i ich rodzice pochodzą głownie z Algierii,Maroka czy Tunezji. Niestety rząd francuski nie radzi sobie z tym problemem i te smotruchy sie panoszą
P.S. osobiście nie miałem z nimi żadnych problemów, ale Polacy za granicą ti inna bajka. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2011-01-29, 12:55
A morał tej histori jest taki ,że lepiej przyjebać niż próbować gałę zrobić.
Zgłoś
Avatar
HighEnd 2011-01-29, 13:46
Im czarniejszy tym się bardziej robić nie chce...

po co zapracować, jak można zapierdolić?
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2011-01-29, 13:52
U nas role ciapatych pełnią jebane bezmózgie dresiki, które mają "problem"...
Zgłoś
Avatar
HighEnd 2011-01-29, 14:03
Pajoresko napisał/a:

U nas role ciapatych pełnią jebane bezmózgie dresiki, które mają "problem"...



Gdzie ty kurwa mieszkasz że u ciebie cyganów nie ma??
u mnie 35 lat temu podostawali darmowe mieszkania i tak sie to rozplazło ze wytępić nie idzie... okna w zimie dyktami pozabijane, na balkonach syf kiła i mogiła... na szczęście mieszkam po drugiej stronie, ale mam kumpli co mieszkają koło nich i wiem co przezywają nie raz...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie