18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Narodowcy ranili niemowlę
tds1974 • 2013-07-03, 10:57
Bydło, to zbyt delikatne określenie na "bohaterów" tego wydarzenia.

Znani ze szczególnej aktywności białostoccy nacjonaliści dokonali kolejnego ataku na mieszkających w mieście Czeczenów.

Pijani nacjonaliści pojawili się pod domem cudzoziemców przy ul. Tuwima w nocy z soboty na niedzielę. Zaczęło się od wyzwisk. Wyzywany ojciec rodziny wyskoczył do nich przez okno. Napastnicy usiłowali go pobić jednak byli zbyt pijani, skończyło się na tym, że uciekli.

Gdy wrócili z liczniejszym towarzystwem usiłowali wtargnąć do mieszkania. Gdy to im się nie udało, obrzucali okno mieszkania czym się dało. Zranione odłamkami szkieł w czoło zostało niemowlę.

ŹRÓDŁO
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-07-03, 11:03 3
Tak jak rodzina w składzie mąż, żona dwójka dzieci i pies, z flagą polski w ręku uczestniczący w marszu niepodległości to NIE faszyści, tak grupka pojebów po pijaku fikających do obco krajowców to NIE nacjonaliści nie obrażaj nas.
Zgłoś
Avatar
Armandoprawilniak 2013-07-03, 11:09 1
@tds1974 lewak, co nie zmienia faktu że uogólnia nasze środowisko, wszędzie są debile
Zgłoś
Avatar
Sabatiel 2013-07-03, 11:21
owa sytuacja to wybryk gówniarzerii, których to media opisują pod hasłami : nacjonaliści, środowiska prawicowe. Mieszkam w Białymstoku. znam owe "środowiska". lokalne media opisują takie wydarzenia bo jest to wygodne i na czasie (akcje propagujące zwalczanie faszyzmu i rasizmu w Białymstoku). Ciekawe tylko dlaczego nikt nic nie pisze o bandach przeciwników mydła włóczących się po osiedlach tuczących butelki po piwie na samochodach albo demolujących przystanki. to już nie jest takie medialne.

Swoją drogą ciekawe co za "bydło" będzie na tyle zorganizowane żeby w razie potrzeby wyjść na ulice i bronić swoich domów i miasta w przypadku jakiegokolwiek wydarzenia związanego czy to z działaniami militarnymi innego państwa czy też buntem imigrantów (Francja,Anglia itd.)
Jestem w o wiele lepszej sytuacji niż większość zachodnich lub większych miast w naszym kraju. wychodzę na ulicę i w oczy rzuca mi się jakiś turas lub murzyn na wymianie studenckiej, a nie sąsiad z bloku nawołujący mnie rano na modlitwę ...
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-07-03, 11:27 1
gabrychchch napisał/a:

Tak jak rodzina w składzie mąż, żona dwójka dzieci i pies, z flagą polski w ręku uczestniczący w marszu niepodległości to NIE faszyści, tak grupka pojebów po pijaku fikających do obco krajowców to NIE nacjonaliści nie obrażaj nas.



Niestety jest tak, że jak by to zrobili tzw. lewacy, to byście srali ze szczęścia i piwka leciałby jedno za drugim, a że niemowlę zranili polscy faszyści zwani w mediach nacjonalistami, to od razu "grupka pojebów po pijaku, nie obrażaj nas". A pod spodem wyzwiska.
Taka wasza lemingowata mentalność.

Zranione niemowlę macie głęboko w dupie.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-07-03, 11:54
Następnym razem będzie news, że rzucali granatami, a odłamkiem został zraniony 99 letni dziadek w stopę.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-07-03, 12:44
do tds1974: nie mój drogi jak mniemam lewaku, My Nacjonaliści nie latamy po ulicach i nie wysadzamy się w powietrze, nie katujemy ludzi, nie chcemy eksterminacji innych ras, Ty mój przyjacielu powinieneś do PO się zapisać bo tak jak wg. premiera wszyscy uczestnicy zamieszek na stadionach to kibole tak według Ciebie najwyraźniej wszyscy mordercy i kryminaliści to patrioci.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-07-03, 12:47
gabrychchch napisał/a:

do tds1974: nie mój drogi jak mniemam lewaku, My Nacjonaliści nie latamy po ulicach i nie wysadzamy się w powietrze, nie katujemy ludzi, nie chcemy eksterminacji innych ras, Ty mój przyjacielu powinieneś do PO się zapisać bo tak jak wg. premiera wszyscy uczestnicy zamieszek na stadionach to kibole tak według Ciebie najwyraźniej wszyscy mordercy i kryminaliści to patrioci.



Gardzę PO w takim samym stopniu jak nacjonalistami, którzy pod przykrywką patriotyzmu napierdalają innych. To jest pseudopatriotyzm. Niestety, prawdziwych patriotów, którzy powiedzieli by KK, skinom i kibolom - WON, nie ma w Polsce.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-07-03, 13:24 1
i dodam jeszcze, że lewactwo nie ma jaj, by pomyśleć o czymś takim, jedyne co lewactwo potrafi to właśnie generalizować i wkładać pojebańców z patriotami do jednego kosza, Kociołek = Lewak, Patelicki = Patriota idź siać propagandę nienawiści do Polaków gdzie indziej

Nie mój drogi mylisz się coraz częściej się organizujemy i nasze życie nie sprowadza się do latania z pałami i szalikami po ulicach, weź prześledź rozwój sytuacji w Poznaniu gdzie kibice Lecha przywrócili pamięć o Powstaniu Wielkopolskim, pomagają osobą starszym, którymi nikt się nie opiekuje, jak będziesz tylko TVN oglądał i stamtąd czerpał wiedzę na temat patriotów, którzy mówią otwarcie nie globalizacji to będziesz twierdził do końca swoich dni, iż patriotów u Nas nie ma. "Ktoś powiedział polak potrafi, On uwierzył bo wiarę miał, Ojczyznę i Boga w sercu, a dłonie jak stal"

i jeszcze żeby dopełnić podaje definicje nacjonalizmu: Nacjonalizm (z łac. natio – naród) – postawa społeczno - polityczna, uznająca naród za najwyższe dobro w sferze polityki. Nacjonalizm uznaje sprawy własnego narodu za najważniejsze (egoizm narodowy), jednak istnieją grupy, które szanują także racje i poglądy innych narodów. Nacjonalizm przejawia się głoszeniem poglądów o zabarwieniu narodowym, szerzeniem myśli narodowej i pamięci o bohaterach danego narodu. Głosi solidarność wszystkich grup i klas społecznych danego narodu. Wyróżniamy dwa typy nacjonalizmu: pozytywny i negatywny (szowinistyczny)
źródło wiki.
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-07-03, 13:26
gabrychchch napisał/a:

i dodam jeszcze, że lewactwo nie ma jaj, by pomyśleć o czymś takim



Rzeczywiście trzeba mieć jaja, żeby rzucać w niemowlę, oj potężne...

gabrychchch napisał/a:

pomagają osobą starszym



Co ZAWSZE jest widoczne we wpisach tzw. nazi-nacjonalistów, to ogromna liczba błędów ortograficznych. Wręcz poraża nieumiejętność posługiwania się językiem ojczystym.

Co również jest widoczne, to lemingowatość - czyli brak umiejętności sformułowania własnych wniosków, tylko powtarzanie jak leming wytartych haseł (Przestań oglądać TVN, czytać Wyborczą i tak dalej). Zresztą suma tych smutnych sloganów też jest ograniczona to kilka haseł, równie naiwnych co śmiesznych.

Nie oglądam TVN-u. Wolę TVP INFO (choć i oni mają sporo autopromocyjnego syfu), więc zostaw sobie te gadki dla zwolenników PO.
Najgorsze chyba jest to, że niektórzy wierzą rzeczywiście że są patriotami, choć tak naprawdę są na smyczy kilku polityków kierujących emocjami w tę czy inną stronę.

Mówisz, że się organizujecie. A wuja tam. Kilku łysych, wołających o patriotyzmie, machającymi flagami z symbolami przypominającymi faszystowskie, to nie jest zorganizowana grupa, tylko grupka zadymiarzy.

Do nauki, KJM! Za informatykę się brać, za ekonomię, za prawo! A nie religię czy historię. Do nauki. Tym - być może - można jeszcze uratować nasz kraj. Na pewno nie rzucaniem w niemowlęta lub pedalskimi marszami po stolicy.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-07-03, 14:06
tzn tak broń Boże nie popieram ataków na innych a zachowanie opisane w artykule jest karygodne, jestem pacyfistą i w swoim krótkim życiu jeszcze nigdy nie używałem przemocy, ciągnę dwa kierunki na studiach Stosunki Międzynarodowe i Administrację, łysy nie jestem, używam flagi i godła Polskiego, z tvn fakt tekst wyślizgany, a zachęcam do oglądania red. Michalkiewicza oraz pana Żebrowskiego Leszka, i zauważ, że zarzucasz mi banalność a sam porównujesz patriotów do neofaszystów i idiotów. Historii trzeba się uczyć bo jesteśmy tym kim jesteśmy dzięki naszym przodkom, a przykład w życiu należy brać z bohaterów tego wspaniałego narodu. Jeżeli zaś chodzi o ludzi, których wymieniłeś tzn. sługusów tak zwanych elit to masz rację psują oni opinię zwykłym zjadaczom chleba, którzy codziennie starają się zmieniać kraj na lepsze na polu lokalnym.Z ortografią mam problem przyznaję się do tego, ufam bezgranicznie auto korekcie.
Zgłoś
Avatar
kuba9449 2013-07-04, 7:58
tds1974 napisał/a:



Rzeczywiście trzeba mieć jaja, żeby rzucać w niemowlę, oj potężne...


Jeszcze nie dotarło do ciebie, że w tym zdarzeniu nie brali udziału nacjonaliści tylko jakaś lewacka naćpana hołota? Zresztą zobacz sobie komentarze na tej stronce źródłowej.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-07-04, 8:17
Karanie ludzi za działanie które wykonali pod alkoholem? I owszem bo sami z siebie go wlali w siebie i nie ważne w jakim stanie byli bo atak na małego bobasa to skurwienie totalne...
Ale na miłość sadystyczną nie mieszajmy do tego kim na co dzień i na trzeźwo są ludzie. Nie ma znaczenia czy to narodowcy, lewacy, kurwiniści, marksiści etc. Każdy neurobiolog wam powie że alkohol "odłącza" cześć mózgu, zapomniałem nazwy, odpowiedzialną za jakąkolwiek kontrolę swoich działań i ocenę sytuacji w stylu "czy warto?", od reszty mózgu a wtedy układ limbiczny, czyli część związana z emocjami robi co jej się podoba bez zahamowań.

PS.
Bardziej zjebanego źródła nie było. Anarchistyczne ścierwo źle jak wlezie, więc wolałbym to przeczytać gzie indziej. Nawet Gówno Wyborcze brzmi lepiej.
Zgłoś
Avatar
Jarrt 2013-07-04, 8:23
gabrychchch napisał/a:

i dodam jeszcze, że lewactwo nie ma jaj, by pomyśleć o czymś takim, jedyne co lewactwo potrafi to właśnie generalizować i wkładać pojebańców z patriotami do jednego kosza, Kociołek = Lewak, Patelicki = Patriota idź siać propagandę nienawiści do Polaków gdzie indziej



>Nazywaj lewakami 95% ludzkości.
>Spinaj dupę o generalizowanie.
Zgłoś
Avatar
gabrychchch 2013-07-04, 9:53
nie no nie wszystkich, tylko tych z lewej strony mocy
Zgłoś