18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
silwerbalk 2021-06-29, 4:26 86
Kurwa ale denne ten rapy kurwa.
Zgłoś
Avatar
DarkLord 2021-06-29, 4:35 44
Dam piwko za karmę ale kurwa wisisz mi 2 piwa za tą zjebaną muzę. Japierdole co za pojeby tworzą takie gówno...
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-06-29, 5:38 8
panowie powyżej, przecież nie dodałem tych motorapsów bo mi się podoba tylko stanowi element kultury pasjonatów.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2021-06-29, 6:39 9
Halman napisał/a:

panowie powyżej, przecież nie dodałem tych motorapsów bo mi się podoba tylko stanowi element kultury pasjonatów.



Huja wiesz. Zamilcz.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-06-29, 6:54 2
pro_avenger napisał/a:

Huja wiesz. Zamilcz.



CHuja jeśli już.
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-06-29, 7:42
brawa dla czasu za bycie we właściwym miejscu dla właściwych stróżów prawa
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-06-29, 7:49 7
00:28, policjant miał ochotę gnoja zastrzelić. Kurwa... to byśmy mieli radochę.
(motopizda odjebany, jednego banderowca mniej, drugi banderowiec zapewne z zarzutami)

Juzwa napisał/a:

CHuja jeśli już.



Kurwa ile będziecie wałkować to CH. Przez H też jest dopuszczalne, bardziej prawilnie jest CH, ale ja wolę przez H i Huj...
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-06-29, 8:01
I w takich sytuacjach po wyjściu z radiowozu policnajt przed wlepienie mandatu powinen wlepić na wstęp konkretnego lepika jak ten zdejmie kask. Następnie wypisać mandat czy tam zawinąć na 48 a na komendzie jeszcze po liściu od każdego obecnego.
Zgłoś
Avatar
zdun 2021-06-29, 8:12 1
Zasysacz napisał/a:

I w takich sytuacjach po wyjściu z radiowozu policnajt przed wlepienie mandatu powinen wlepić na wstęp konkretnego lepika jak ten zdejmie kask. Następnie wypisać mandat czy tam zawinąć na 48 a na komendzie jeszcze po liściu od każdego obecnego.



a ciebie jak tak na rowerze albo autem zrobisz powinni wyruchać w dupę. Co to za brak równouprawnienia?
Zgłoś
Avatar
silesian171 2021-06-29, 8:27
Halman napisał/a:

panowie powyżej, przecież nie dodałem tych motorapsów bo mi się podoba tylko stanowi element kultury pasjonatów.



kultury kurwa czego, pomyśl trochę i obejrzyj sobie ten filmik jeszcze raz i spróbuj się postawić na miejscu ojca , męża lub chłopaka te dziewczyny.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2021-06-29, 8:30 2
silesian171 napisał/a:

kultury k***a czego, pomyśl trochę i obejrzyj sobie ten filmik jeszcze raz i spróbuj się postawić na miejscu ojca , męża lub chłopaka te dziewczyny.



co ty pierdolisz człowieku
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-06-29, 9:24
zdun napisał/a:

a ciebie jak tak na rowerze albo autem zrobisz powinni wyruchać w dupę. Co to za brak równouprawnienia?



Tak, jak odjebiesz numer trzeba płacić ( ja do takiej akcji jak ta nigdy nie dopuściłem). Z tym ruchaniem w dupę to nie bo niektórzy lubią, a z liścia mało kto lubi publicznie dostać.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2021-06-29, 9:25
Gdyby miała większe cycki, byłoby po niej.
Zgłoś
Avatar
kretowicz14 2021-06-29, 10:35 1
silwerbalk napisał/a:

Kurwa ale denne ten rapy kurwa.



Od Goliniaka to ty się odpierdol. Lepiej idź po swojego starego bo pod sklepem znów najebany leży.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie