18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Dupa_Zza_Krzaka 2013-12-23, 21:37 17
Tak to jest, jak się bierze samemu.
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-12-23, 22:00 1
Kurde teraz będę omijał skrzynki z listami szerokim łukiem
Zgłoś
Avatar
c................s 2013-12-23, 22:14 4
Z kwasem nie ma żartów. Trza mieć umiar i mądrego towarzysza "bajki".
Jak wbijesz się w bad tripa to nie ma zmiłuj, potrafi beret zryć.
Zgłoś
Avatar
mrnobody123 2013-12-25, 1:58 1
Nie no takie coś po kwasie to jest zupełna norma więc nie widzę tu żadnej sensacji
Zgłoś
Avatar
prawiebezglowy 2013-12-25, 3:06
jest kurewska różnica między "kwasem" a prawdziwym zsyntetyzowanym LSD, kurwa pamiętajcie o tym i nie bierzcie syfu, zwiesi was i chuj będzie z całej bajki
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-25, 3:50
Ej kurwa, najlepszego komentarza jeszcze nie ma. Jeszcze macie szansę!
Zgłoś
Avatar
Iperyt669 2013-12-25, 6:42 3
prawiebezglowy napisał/a:

jest kurewska różnica między "kwasem" a prawdziwym zsyntetyzowanym LSD, kurwa pamiętajcie o tym i nie bierzcie syfu, zwiesi was i chuj będzie z całej bajki



Chyba zasra, kolejna owca powtarza miejskie legendy.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-12-25, 8:47 2
prawiebezglowy napisał/a:

jest kurewska różnica między "kwasem" a prawdziwym zsyntetyzowanym LSD, kurwa pamiętajcie o tym i nie bierzcie syfu, zwiesi was i chuj będzie z całej bajki


Widzę, ze doświadczony narkoman się wypowiedział. Nie będę polemizował z tą wiedzą praktyczną.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-12-25, 9:15
Łoooo komixxy przejmują sadistic...
Zgłoś
Avatar
prawiebezglowy 2013-12-25, 10:10
Cytat:

Chyba zasra, kolejna owca powtarza miejskie legendy.

Widzę, ze doświadczony narkoman się wypowiedział. Nie będę polemizował z tą wiedzą praktyczną.



w dupie byliście, gówno widzieliście na prawdę nie chce się tym chwalić ale powiem że próbowałem tych specyfików, bania fajna ale na dłuższą mete stanowczo odradzam

edit: mówiąc kwas mam na myśli te gówno które można dostać na ulicy za 2 dyszki od jakiegoś łba w bramie, prawdziwe LSD nie ma z tym syfem żadnego porównania. Ponad to specyfiki takie jak właśnie lsd/kwasy jak kto woli, grzyby czy inne bielunie(wiem że od tego gówna można zejść) są dla ludzi którzy mają czas, chęci, spokojny umysł i najważniejsze odpowiedni wiek(wkurwiają mnie 15 latki które wpierdalają co popadnie, byleby tylko być "kimś" w gimnazjalnym świecie ćpunów) czyli nie są to narkotyki które można otwarcie wpierdalać garściami, uwierzcie mi na słowo psychodeliki potrafią ostro namieszać w bani, no ale wszystko jest dla ludzi, oby tylko z głową
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-12-25, 11:13
ludzie z głową takich rzeczy nie zażywają.
Zgłoś
Avatar
Faith955 2013-12-25, 13:24 3
kam332 napisał/a:

ludzie z głową takich rzeczy nie zażywają.


Zanim LSD zostało zdelegalizowane były prowadzone badania z naukowcami którzy brali LSD. Fazę mieli, a pomysłów od chuja. W tamtym okresie powstało wiele rzeczy właśnie dzięki nim.
Faktycznie, ludzie z głową takich rzeczy nie zażywają, ale lepiej się wypowiedzieć mimo, że chuja się o czymś wie
(mowa tu o prawdziwym LSD, a nie jakieś dopy od kolesia z bramy)
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-25, 15:40 1
Iperyt669 napisał/a:

Chyba zasra, kolejna owca powtarza miejskie legendy.


No nie wiem... Znam kolesia, który po kwasach i grzybach jest na rencie inwalidzkiej bo do żadnej roboty się nie nadaje, gada do własnej ręki i w popierdala w sierpniowym upale w bluzie. Mózg ma totalnie rozjebany.
Zgłoś
Avatar
leitoml 2013-12-25, 18:37 1
BongMan piwo za trochę historii z twojego życia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie