18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:08
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
Xevik20 2024-08-08, 3:03 66
Jebane małpy najlepsze czasy były wtedy, jak byli niewolnikami białej rasy. Jestem za powrotem tych czasów.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-08, 3:23 43
Xevik20 napisał/a:

Jebane małpy najlepsze czasy były wtedy, jak byli niewolnikami białej rasy. Jestem za powrotem tych czasów.



A ja nie, bo wtedy ludzkość popełniła największy błąd swojej egzystencji poprzez swoje lenistwo sprowadzając te gówno do cywilizacji. Wolałbym te czasy zanim wpadli na pomysł łapania w siatkę murzynów zamiast ryb.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-08, 4:29 30
@chorym: Ale błędem nie było przywiezienie ich tu spętanych łańcuchami. Błędem było wystąpienie Lutera Kinga i nazwanie ich równymi.

______________

Quae nocent, docent
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-08-08, 6:16 26
Dla mnie to zawsze będą malpy... Nikt mi nie powie, że to jest mi równe, a każda puszczalska białą szmata powinna zostać wyjebana na te ich piaski... Biali nie powinni im dawać żadnej technologii... Szmatloglowe chuje nie osiągnęły nic po średniowieczu oprócz picia wielbłądzich szczyn

______________

Ola gringo
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-08-08, 6:18 10
Ponoć czarni i jest to udowodnione posiadają jakąś tam wypustkę w mózgu która sprawia że są bardziej ulegli. Oni tylko udają twardzieli , ale jak ich zamkniesz w niewoli to będą ci służyć jak wierny pies. Więc genetycznie czarnuch miał być sługą białego , tyle tylko ,że zbyt dobrzy biali ludzie postanowili wypuścić małpki na wolność , a te grasują do dzisiaj. W obecnych czasach zbyt duże larmo by było jak by zakuć małpki ponownie w kajdany , wyłapując je na ulicach przeróżnych miast.
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-08-08, 6:29 3
I bardzo dobrze w końcu ceny są aut z UK spadną , trochę szpachli i będzie nówka
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-08-08, 6:53 2
Proszą się o to, żebym porzucił swój sadistic`owy awatar
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-08, 8:13 5
Zobaczył, że samochód ma wadę fabryczną czyli kierownicę po drugiej stronie. Wyeliminowali zagrożenie z drogi.
A dom nie był docieplony i zużywał zbyt wiele energii, co negatywnie wpływało na klimat.

Jednak inżynier jest potrzebny w społeczeństwie.
Zgłoś
Avatar
kambodzanin 2024-08-08, 8:33 1
smc napisał/a:

Zobaczył, że samochód ma wadę fabryczną czyli kierownicę po drugiej stronie. Wyeliminowali zagrożenie z drogi.
A dom nie był docieplony i zużywał zbyt wiele energii, co negatywnie wpływało na klimat.
Jednak inżynier jest potrzebny w społeczeństwie.



smc ty kurwa paróweczko mała dzisiaj mi ssiesz fiuta
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-08-08, 8:35 2
berhol napisał/a:

Ponoć czarni i jest to udowodnione posiadają jakąś tam wypustkę w mózgu która sprawia że są bardziej ulegli. Oni tylko udają twardzieli , ale jak ich zamkniesz w niewoli to będą ci służyć jak wierny pies. Więc genetycznie czarnuch miał być sługą białego , tyle tylko ,że zbyt dobrzy biali ludzie postanowili wypuścić małpki na wolność , a te grasują do dzisiaj. W obecnych czasach zbyt duże larmo by było jak by zakuć małpki ponownie w kajdany , wyłapując je na ulicach przeróżnych miast.



Podobno oglądałeś "Django"
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-08-08, 8:40 8
berhol napisał/a:

Ponoć czarni i jest to udowodnione posiadają jakąś tam wypustkę w mózgu która sprawia że są bardziej ulegli. Oni tylko udają twardzieli , ale jak ich zamkniesz w niewoli to będą ci służyć jak wierny pies. Więc genetycznie czarnuch miał być sługą białego , tyle tylko ,że zbyt dobrzy biali ludzie postanowili wypuścić małpki na wolność , a te grasują do dzisiaj. W obecnych czasach zbyt duże larmo by było jak by zakuć małpki ponownie w kajdany , wyłapując je na ulicach przeróżnych miast.



Racja , dodał bym jeszcze Cyganów w kupie silni pojedynczo to tchórzliwe kutasy ..
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-08, 8:56 2
Duczki1234 napisał/a:

I bardzo dobrze w końcu ceny są aut z UK spadną , trochę szpachli i będzie nówka



ceny wysokie? nikt tego nie chce bo ich jedyna wartość to części
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-08-08, 10:20 1
berhol napisał/a:

Ponoć czarni i jest to udowodnione posiadają jakąś tam wypustkę w mózgu która sprawia że są bardziej ulegli. Oni tylko udają twardzieli , ale jak ich zamkniesz w niewoli to będą ci służyć jak wierny pies. Więc genetycznie czarnuch miał być sługą białego , tyle tylko ,że zbyt dobrzy biali ludzie postanowili wypuścić małpki na wolność , a te grasują do dzisiaj. W obecnych czasach zbyt duże larmo by było jak by zakuć małpki ponownie w kajdany , wyłapując je na ulicach przeróżnych miast.



Źródło?
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex 2024-08-08, 11:20 9
Love_is_Love napisał/a:

Proszą się o to, żebym porzucił swój sadistic`owy awatar



Sugeruje od razu na takie coś jeśli się tego podejmiesz

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie