18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
k................1 2018-07-26, 19:50 18
mandat dostanie osobówka za za pozny kierunkowskaz i nie ustapienie motocykliście
Zgłoś
Avatar
TT4 2018-07-26, 20:05
Ach jak dobrze...
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2018-07-26, 20:08 12
.

komin321 napisał/a:

mandat dostanie osobówka za za pozny kierunkowskaz i nie ustapienie motocykliście





Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-07-26, 20:14 13
W ciemno stawiam dychę, że się kurwa niczego nie nauczy.

Dziś miałem z takim dziadem "kolizję". Jebnęliśmy się lusterkami. Jemu rozjebało i potłukło całkowicie a mi tylko zgięło i bez szkód (działa mechanizm składania, ruszania, szkło nietknięte i bez rys na lakierze).

Wychodzę i mówię mu czy kurwa znaków nie widzi, że mam pierwszeństwo a ten się pruje i produkuje.
Mówię mu, że zwężenie i znaki są od jego strony i od mojej kto ma pierwszeństwo a ten debil zapierdalał drogą szeroką na 3 metry dobre 50km/h.
Pytam czy się rozjeżdżamy czy mam dzwonić po policję i aby dostał 500zł mandatu bo już mnie wkurwiał.
No i zamiast grzecznie "przepraszam" czy cokolwiek to "jedź już stąd" wkurwiony.
Też na bank się chuj niczego nie nauczył ale przynajmniej nowe lusterko będzie musiał kupić całe łącznie z wkładką bo i obudowę sobie rozjebał i lustro.

Salieri16000 napisał/a:

.

Obrazek


Jemu chodziło o "za zbyt późny" ale napisał to debilnie po prostu.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2018-07-26, 20:26
^ "Się kurwa tylko nie zesraj".
Zgłoś
Avatar
k................1 2018-07-26, 20:30
Erutlev napisał/a:

W ciemno stawiam dychę, że się kurwa niczego nie nauczy.

Dziś miałem z takim dziadem "kolizję". Jebnęliśmy się lusterkami. Jemu rozjebało i potłukło całkowicie a mi tylko zgięło i bez szkód (działa mechanizm składania, ruszania, szkło nietknięte i bez rys na lakierze).

Wychodzę i mówię mu czy kurwa znaków nie widzi, że mam pierwszeństwo a ten się pruje i produkuje.
Mówię mu, że zwężenie i znaki są od jego strony i od mojej kto ma pierwszeństwo a ten debil zapierdalał drogą szeroką na 3 metry dobre 50km/h.
Pytam czy się rozjeżdżamy czy mam dzwonić po policję i aby dostał 500zł mandatu bo już mnie wkurwiał.
No i zamiast grzecznie "przepraszam" czy cokolwiek to "jedź już stąd" wkurwiony.
Też na bank się chuj niczego nie nauczył ale przynajmniej nowe lusterko będzie musiał kupić całe łącznie z wkładką bo i obudowę sobie rozjebał i lustro.

Jemu chodziło o "za zbyt późny" ale napisał to debilnie po prostu.



bardzo ładnie napisałem
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-07-26, 20:42 5
Cebula po asfalcie toczona.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-07-26, 20:58 5
Skoro mówimy motocyklista to forma motopizdzista wydaje się logiczna
Zgłoś
Avatar
Stewie 2018-07-26, 22:14 1
Może i nieczego sie nie nauczy ale za to szlifiereczka za kilkanaście tysi poszła sie jebać
Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2018-07-26, 22:15 4
Za wypadek motopizdy zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2018-07-26, 22:21 2
Mam nadzieję, że dzięki temu nagraniu kierowca nie zostanie uznany winnego tego jebnięcia.
Zgłoś
Avatar
piotrj3 2018-07-26, 22:32 3
Mandatu nie dostanie osobówka ponieważ motocykliście nie wolno minąć tak tego VW passata. Gdyby VW passata nie było lub tamta osobówka na podobnej zasadzie przywaliła w paska to tak, ale motocyklista nie może być pośrodku 2 pasów, może być za passatem i go poprostu wyminąć i wtedy jest za osobówką i nie dostosował się motocyklista do tego co się wydarzyło, albo motocyklista nigdy nie znalazł się na pasie lewym co oznacza że był za Passatem i audi miało prawo go nie widzieć przy takim manewrze minięcia.
Zgłoś
Avatar
Krzaktak 2018-07-26, 23:37 13
piotrj3 napisał/a:

Mandatu nie dostanie osobówka ponieważ motocykliście nie wolno minąć tak tego VW passata. Gdyby VW passata nie było lub tamta osobówka na podobnej zasadzie przywaliła w paska to tak, ale motocyklista nie może być pośrodku 2 pasów, może być za passatem i go poprostu wyminąć i wtedy jest za osobówką i nie dostosował się motocyklista do tego co się wydarzyło, albo motocyklista nigdy nie znalazł się na pasie lewym co oznacza że był za Passatem i audi miało prawo go nie widzieć przy takim manewrze minięcia.



Nie pruj się o przepisach, bo nawet kurwa nie odróżniasz manewru wymijania od wyprzedzania. Poza tym motocyklista w żadnym momencie nie zmienił pasa ruchu, ani nawet nie najechał na linię. Nie mówiąc o tym że żaden przepis nie zabrania wyprzedzania pojazdu jadącego tym samym pasem, chyba że stoi znak zakazu wyprzedzania.
Składni twojego wyrzygu już nie będę komentował, bo to jak kopanie rudego.
Zgłoś
Avatar
arturo1988 2018-07-26, 23:56
up a motocykl nie musi czasem zmienić pasa ruchu do takiego manewru ? Nie wspominając o prędkości jaką miał bo na pewno 70 nie miał na blacie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie