18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Ciekawy Protestem środowiska rekonstrukcyjnego i miłośników Historii w Polsce przeciw zakłamywaniu Historii przez Filmowców i Historyków z Niemiec.

Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-06-26, 22:21 69
Na Wykopie (nie lubię) ponoć jest akcja robienia kontrakcji do filmu. Zbieranie najgorszych scen z filmów o wojnie z udziałem Niemców i wrzucanie ich na torrenty z tytułem Nasi Ojcowie, Nasze Matki w oryginale. Prawy cel, warto podziałać.
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2013-06-26, 22:34
Daj link do akcji na wykopie.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-06-26, 22:42 1
łap:
Cytat:

http://www.wykop.pl/ramka/1560581/kontrakcja-na-film-nasze-matki-nasi-ojcowie-potrzebny-wykop-efekt/

Zgłoś
Avatar
j................s 2013-06-26, 23:25 4
I nie wychodźcie poza bramy auschwitz bo tam stoją Polaki i chcą was zjeść
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2013-06-26, 23:39
Ma ktoś jakieś linki do niemieckich for?
Ciekawi mnie jak reagują na nasze poruszenie, które jednak można be kozery nazwać bólem dupy.
Akcja z tym spamowaniem "tytułu" serialu nawet, nawet.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-06-27, 0:20 3
Rację miał kurwa Churchill.

Po wojnie on jeden mówił, że to gówno zwane Niemcy trzeba zlikwidować i zamiast tego stworzyć kilka lub nawet kilkanaście małych państewek tak jak to było przed zjednoczeniem Reichu.

Mądrego nikt nie posłuchał to teraz mamy co mamy.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-06-27, 0:20 4
Dyskusja o tym filmie to kolejny temat zastępczy, żeby nie gadać o tym, co rzeczywiście byłoby warte przekazania ludziom...

Kurwa, przecież to tylko film! Stowarzyszenie realistów niech zacznie protestować przeciwko zakłamywaniu rzeczywistości w ''Gwiezdnych Wojnach''... Jak Polacy robili z Niemców idiotów i nieudaczników w ''Czterech pancernych...'' to nikt mordy nie otworzył, a teraz wielka wrzawa, no bo jak to tak ? Polaków obrażać ? Przecież to my mamy wyłączność na obrażanie innych narodów.
Zgłoś
Avatar
darwinloska 2013-06-27, 0:32 1
Piwko, dla Ciebie za wrzutę i dla autorów filmu za obśmianie tak niemiaszków, którzy to kręcili jak baranów, którzy pozwolili puścić ten chłam w polskiej telewizji.
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2013-06-27, 0:35 2
O, i z kulturką, z humorem. Oni sobie pożartowali, i my sobie pożartowaliśmy.
Zgłoś
Avatar
Ar3ck1 2013-06-27, 0:52
szkoda że więźień nie miał opaski na ramieniu wiadomo jakiej
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-06-27, 8:19 2
Ja pod wieloma niemieckimi filmami o Nazi matkach daje taki komentarz (uwaga angielski): The truth is, Germany is too afraid to make movie about Russian cruelty during war, so it's better to focus on Poland instead. Poles suffered the most but they have never give up, and it's unacceptable to try turn victim into butcher. Most of Jews dying in concentration camps were mixed with Polish people, partially assimilated and integral part of society but nobody call them Poles. If not cameras in 1939 the whole blame for war will be on other countries (Poland,Austria,Italy) long time ago.
Zgłoś
Avatar
mazin 2013-06-27, 9:17 1
Ranger, jesteś głupszy niż wyborcy Palikota.

Skoll - inicjatywa słuszna, ale popraw tekst, bo byki aż kłują w oczy:
have never give up - never GIVEN up, a tu raczej HAD never given up
to turn into A butcher
Most of THE (Polish) Jews
If not the pictures taken/movies shot during ...
blame WOULD be
nobody CALLS

Poza tym, Austria powinna być winiona z powodu wojny (a nie jest!), dała wielu oficerów szwabskim armiom
Zgłoś
Avatar
Johny212 2013-06-27, 9:34
Tabernak napisał/a:

Rację miał kurwa Churchill.

Po wojnie on jeden mówił, że to gówno zwane Niemcy trzeba zlikwidować i zamiast tego stworzyć kilka lub nawet kilkanaście małych państewek tak jak to było przed zjednoczeniem Reichu.

Mądrego nikt nie posłuchał to teraz mamy co mamy.


Churchil mąrdy? To pierdolony chuj który zdradził nasz kraj i to jego w pierwszej kolejności powinni wykończyć.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-06-27, 10:02 4
Johny212 napisał/a:


Churchil mąrdy? To pierdolony chuj który zdradził nasz kraj i to jego w pierwszej kolejności powinni wykończyć.



Churchill był premierem WIELKIEJ BRYTANII, a nie Polski i nie dziwota, że dbał o SWOJE interesy i SWOJEGO kraju. Tylko w Polsce żyją debile, które bardziej przejmują się innymi niż sobą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie