18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nasze stosunki z sąsiadami
ademicus • 2013-07-15, 17:17
Taka naszła mnie refleksja, jak wygladaja nasze stosunki z sąsiedzkimi państwami. I tak:
1. Niemcy - dymaja nas z ruskimi na wszelkie strony (rurociąg, stocznie, przemysł cięzki), propaganda antypolska za pomocą filmów fałszujących historie
2. Czesi - antypolskie nastroje odnośnie naszej zywności, bojkot polskich produktów,
3. Słowacy - tutaj nie pamiętam.
4. Ukraińcy - obrzucanie prezydenta "bUl" Komorowskiego jajkami, wtrącanie sie w suwerenne decyzje parlamentu, negowanie treści uchwał,
5. Białorusini - aresztowanie działaczy polskich, nie wpuszczanie polskich polityków, działania zmierzające do likwidacji mniejszości polskiej
6. Litwinie - likwidacja polskich szkół, niszczenie mniejszosci polskiej, nawoływanie do nienawiści przeciw Polakom
7. Rosjanie - Katyń, Smoleńsk, dymanie razem z Niemcami, zakaz wwozu polskiego miesa i przetworów

Potem zacząłem się zastanawiać, że dobrze że od szwecji i Norwegii oddziela nas bałtyk, lecz po chwili...

8. Bałtyk - zakazy połowów ryb, które doprowadziły do upadku polskie rybołóstwo.

A na bonus Izrael - lecz to już nie nasz sasiad, choć wydaje mi się że jestesmy jego satelitą

Na szczęście Minister Sikorski sobie poradzi
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-07-15, 17:22 3
no i jeszcze wróg wewnętrzny, żydzi, cyganie, hanysy, górale, kaszubi, warszafka, polska C, łódz kurwa,

czesi, slowacy, ukraina, litwa ma bol dupy bo kiedys granice Wielkiej Polski obejmowały "ich" ziemie, no wiec teraz ujadają kundle bo pan zachorował

Wypisz teraz wszystkich wrogów Izraela łatwiej będzie przełknąc to o Polsce
Zgłoś
Avatar
s................n 2013-07-15, 17:24 5
"A na bonus Izrael - lecz to już nie nasz sasiad, choć wydaje mi się że jestesmy jego satelitą" <--- ładne stwierdzenie
Zgłoś
Avatar
Krwawy Opiekacz 2013-07-15, 17:30
Kto to są Litwinie?
Zgłoś
Avatar
doob888 2013-07-15, 17:40 7
@up
to ci co wracają z wycieczki
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2013-07-15, 17:41 27
To nawet Bałtyk nas nie lubi?
Zgłoś
Avatar
Pan_Marszałek 2013-07-15, 17:46
Namnożyło się tych nowych państw ostatnio.Ale o państwie Bałtyk to jeszcze nie słyszłem
Zgłoś
Avatar
M................d 2013-07-15, 17:51 11
Na szczęście minister sikorski jest ekspertem w międzynarodowym lizaniu fiutów
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-07-15, 18:02 3
Bo Polacy to skurwysyny które nie chcą żyć w zgodzie z innymi. Zawsze szukają zwady i kłótni.
Zgłoś
Avatar
Incognito1984 2013-07-15, 18:50
Nikt nie pomyślał, że inne kraje też mają takich dobrych sąsiadów? Niemcy na przykład, Francja. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.
Zgłoś
Avatar
Majesty 2013-07-15, 19:23 1
Incognito1994 napisał/a:

Nikt nie pomyślał, że inne kraje też mają takich dobrych sąsiadów? Niemcy na przykład, Francja. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.



Co nas obchodzą inne państwa ? (wiem wiem podejście wygodne) powinniśmy skupic się na naszym państwie w celu rozwiązania innych istotnych problemów.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-07-15, 19:45 1
ademicus napisał/a:

Taka naszła mnie refleksja, jak wygladaja nasze stosunki z sąsiedzkimi państwami. I tak:
1. Niemcy - dymaja nas z ruskimi na wszelkie strony (rurociąg, stocznie, przemysł cięzki), propaganda antypolska za pomocą filmów fałszujących historie
2. Czesi - antypolskie nastroje odnośnie naszej zywności, bojkot polskich produktów,
3. Słowacy - tutaj nie pamiętam.
4. Ukraińcy - obrzucanie prezydenta "bUl" Komorowskiego jajkami, wtrącanie sie w suwerenne decyzje parlamentu, negowanie treści uchwał,
5. Białorusini - aresztowanie działaczy polskich, nie wpuszczanie polskich polityków, działania zmierzające do likwidacji mniejszości polskiej
6. Litwinie - likwidacja polskich szkół, niszczenie mniejszosci polskiej, nawoływanie do nienawiści przeciw Polakom
7. Rosjanie - Katyń, Smoleńsk, dymanie razem z Niemcami, zakaz wwozu polskiego miesa i przetworów

Potem zacząłem się zastanawiać, że dobrze że od szwecji i Norwegii oddziela nas bałtyk, lecz po chwili...

8. Bałtyk - zakazy połowów ryb, które doprowadziły do upadku polskie rybołóstwo.

A na bonus Izrael - lecz to już nie nasz sasiad, choć wydaje mi się że jestesmy jego satelitą

Na szczęście Minister Sikorski sobie poradzi



Cóż za erudycja ! NA PREZYDENTA CIE !
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-07-15, 20:39 45
JB na 100% - Jebac Baltyk na 100%, tylko Ocean Spokojny nas moze sadzic!
Zgłoś
Avatar
zzupex 2013-07-15, 21:08 2
Embargo na mięso przez Rosję zostało już dawno zniesione.
Niemcy mają w interesie hamowanie polskiej gospodarki ponieważ gdyby nasi politycy aktualnie troszczyli się o kraj byłoby kurwa po prostu zajebiście.
Litwini mają swoje humory ale nie zapominajmy ,że to malutkie państwo a polskie ambasady i działacze dyplomatyczni nie dają się wydymywać chociaż są wyjątki.
Białoruś to dzicz i "demokracja", podobnie na Ukrainie.
Czesi mieli problem z naszą żywnością ale równocześnie jest uważana (tu niepewne źródełko) za dobrej/bardzo dobrej jakości.
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-07-15, 22:53 14
Jeszcze USA - dyma nas w dupe korespondencyjnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie