18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nowynick 2017-02-28, 10:16 9
No cóż National Geographic słynie z dokumentów, w których nie ingerują nawet jeśli widzą, że zwierzę cierpi. Swoją drogą ja bym w tego węża napierdalał łopatą a nie kręcił film, co chyba oznacza, że jestem mniejszym rasistą niż Anglicy, szach mat poprawnie politycznie zachodzie...
Zgłoś
Avatar
R................i 2017-02-28, 10:41 258
nowynick napisał/a:

ja bym w tego murzyna napierdalał łopatą



Zrobiłeś literówkę, ale już poprawiłem
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-02-28, 11:15 10
To selekcja naturalna zwierząt, jedno musi zginąć aby żyło drugie
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2017-02-28, 11:26 2
Ja uważam, że to ściema. Jak widać głowa "wenża" jest po lewej od aktora, więc nie sądzę kurwa, żeby go dupą zaatakował. No ale fotkę pewnie cały zachód łykną i moment jebnęli subskrypcję z konta na jakieś "fundacje". Wąż pewnie z Zoo, a zdjęcie zrobione pod Londynem.
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-02-28, 11:36
Przecież to ustawione jak amerykańska telewizja.
Zgłoś
Avatar
Aw3s0m3 2017-02-28, 12:54 3
Co wy tam wiecie, tak jak wyżej, jak dwa zwierzęta walczą ze sobą to National Geographic się nie wtrąca. Ale tak po za tym, to stawiałbym na węża
Zgłoś
Avatar
arekkomp 2017-02-28, 14:35
no tak, a do tego kto pstrykał tę fotkę to już takich pretensji nie ma? :/ hipokryzja.
Zgłoś
Avatar
mp0011 2017-02-28, 16:45 30
Zdjęcie z tematu przedstawia INSCENIZACJĘ walki i jest ustawione.
Chłopak jest opiekunem i właścicielem tego węża

Zgłoś
Avatar
radek225 2017-02-28, 17:40 4
Jaka jest różnica między białą, a czarną kobietą? Biała jest na okładce Playboya, a czarna na okładce National Geographic.
Zgłoś
Avatar
spinaczel 2017-02-28, 17:46
mp0011 napisał/a:

Zdjęcie z tematu przedstawia INSCENIZACJĘ walki i jest ustawione.
Chłopak jest opiekunem i właścicielem tego węża

Trzyma tego węża w kieszeni ?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-02-28, 17:50 3
mp0011 napisał/a:

Zdjęcie z tematu przedstawia INSCENIZACJĘ walki i jest ustawione.



Tak samo jak połowa płaczących dzieci z Afryki na węgierskiej granicy.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2017-02-28, 17:51 2
Pierwszą i najważniejszą zasadą dziennikarstwa jest neutrealność i nieingerenacja w wydarzenia za wszelką cenę - dziennikarz ma RELACJONOWAĆ wydarzenia a nie brać w nich udział a wszystko robi się na zasadzie "jakby nas tu nie było to wszystko i tak by się wydarzyło". Zresztą wielu dziennikarzy miało z tego powodu problemy min. Kevin Carter (słynny fotograf od obsypanego nagrodami zdjęcia z głodującym w Sudanie dzieckiem i sępa, który wylądował nieopodal niego w oczekiwaniu na żer). Pan Carter zaklinał się, że po zrobieniu zdjęcia odgonił padlinożercę a dziecko "otrzymało wszelką niezbędną pomoc" ale potem ktoś go wydał, że 20 minut robił w pełnym słońcu serie zdjeć żeby zrobić najlepsze ujęcie a "los dziecka pozostał nieznany" - spakowali się i odjechali. Samo zdjęcie w pewnym stopniu też było ustawione bo działo się ledwo kilka metrów od ośrodka dokaramiania (stąd sęp - przylatywał po resztki z kuchni a nie żeby zjadać dzieci) a dziecko zostało wybrane i ustawione w tym właśnie miejscu przez autora
Zgłoś
Avatar
mp0011 2017-02-28, 18:12 1
OD 25:30



spinaczel napisał/a:

Trzyma tego węża w kieszeni ?


Miałem na myśli osobę ze zdjęcia które wrzuciłem, a nie dziewczynkę którą "ratuje"
Zgłoś
Avatar
Zacharael 2017-03-01, 18:47
Skalny pytong
Zgłoś