18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zsakuł 2013-09-22, 21:23 2
policjant jeszcze dupakę wiezie na pace
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2013-09-22, 21:28 4
murzyn znowu ukradł
Zgłoś
Avatar
Club92 2013-09-22, 21:28 34
Zgłoś
Avatar
StulejkaiBezrobocie 2013-09-22, 22:05
nigga stole my Viper!!!
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-09-22, 22:13 1
elegancko, tylko czarny ma 16v a 12v, morał taki, ze czarny się rozjebie podczas pościgu, bo ma ciężką stopę.
Zgłoś
Avatar
cveljan 2013-09-22, 22:17
no właśnie- te volty są podejrzane- może czarny porobił furę
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2013-09-22, 22:31 3
@Club92
Wpierdalanie wszędzie spierdolonych, oklepanych plakatów, gifów, czy obrazków licząc na wirtualne piwa jest chujowe, więc zaprzestańcie kurwa, miejcie ludzie kreatywność.

Czy to kurwa wyraża Twoje odczucia, czyś to wrzucił, bo chcesz być fajny?

Ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-09-22, 22:44 4
Drogi Tiquer!

Czemu uważasz, że ten obrazek nie obrazuje jego uczuć? Na załączonym zdjęciu widzimy rękę człowieka i małpy. Pod tym napis "say no to racism", co po angielsku oznacza "powiedź nie rasizmowi". Ma to charakter prześmiewczy, poniżający czarnuchów, gdyż zamiast czarnucha jest ukazana małpa, co degraduje go do jej poziomu.
Być może autor chciał właśnie w ten sposób okazać swoją pogardzę do asfaltów. Mam nadzieję, że Ci pomogłem. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2013-09-22, 23:15 2
KMD napisał/a:

Drogi Tiquer!

Czemu uważasz, że ten obrazek nie obrazuje jego uczuć? Na załączonym zdjęciu widzimy rękę człowieka i małpy. Pod tym napis "say no to racism", co po angielsku oznacza "powiedź nie rasizmowi". Ma to charakter prześmiewczy, poniżający czarnuchów, gdyż zamiast czarnucha jest ukazana małpa, co degraduje go do jej poziomu.
Być może autor chciał właśnie w ten sposób okazać swoją pogardzę do asfaltów. Mam nadzieję, że Ci pomogłem. Pozdrawiam.



Szanuję Twoje zdanie, ale nichuja się nie zgadzam, a dlaczego? Otóż dlatego, że ten obrazek już widziałem i to wiele razy, zapewne za pierwszym razem ktoś, kto go wrzucił chciał wyrazić swoje odczucia, ale myślę, że teraz był wrzucony tylko dlatego, że to jakaś pojebana moda na sadisticu, kurwa, na każdym prostackim fanpage na fb większość top komentarzy to oklepane teksty i gify, ale jakim chujem to się przedarło na sadola to ja nie mam pojęcia.
Zgłoś
Avatar
i................y 2013-09-22, 23:44
Doganiają go!
Zgłoś
Avatar
szklanka 2013-09-23, 17:35
co to za nowa moda, amtyrasizm sie tu szerzy czy co jest>?
Zgłoś