18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
Avatar
shodek 2011-05-28, 0:12 1
no kurwa co jak co, to jest sadistic ale tego skurwysyna bym zabil, co za kurwa frajer! Zna ktos szczegoly czy ktos inny tego juz nie zrobil? Jakies info czy gnije skurwysyn w wiezieniu czy cos?
Zgłoś
Avatar
KT1 2011-05-28, 0:16
Za karami cielesnymi wypowiedzieli się:
- Ci najbardziej gnojeni w szkole
- ludzie którzy skończyli szkołę w czasach "bez bicia"
- oglądający uwage na TVNie
Zgłoś
Avatar
Majster90 2011-05-28, 0:22 3
o zesz ty kurwa kurwysynu, pedale jebany, zeby ci sie tak stara do wyra w ciapki spierdolila, i zeby nowego przescieradla na rynku nie mieli swinio francowata, mendo jebana.
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-05-28, 0:34 2
to przecież dzieci małe były. najbardziej niewinne istotki. jak on mógł je tak skrzywdzić ;(

nie było by litości dla takiego. zabił bym go bez mrugnięcia okiem

Ranger napisał/a:

I to jest, kurwa, edukacja! Przydałoby się to w Polsce wprowadzić to może przeciętny Polak wreszcie mógłby się popisać intelektem. A tak to ośmieszamy się, gdzie tylko można, a edukację mamy w dupie.

Najlepiej to widać na śląsku - syn przyswaja od ojca, analfabety, śląską gwarę i potem męczy się na lekcjach polskiego, bo ''godo'' w wypracowaniach i poprawnie zdania po polsku nie umie ułożyć. A dlaczego? A no dlatego, że nauczyciel też ma wyjebane, bo co najwyżej może pogrozić palcem, a i tak kasę zgarnie, jak co miesiąc.

Kary cielesne są przydatne. Jak ktoś nie chce się uczyć to trzeba go do tego zmotywować. A nic tak nie motywuje, jak porządny wpierdol!



podaj twój adres... przyjadę cię zmotywować do myślenia
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2011-05-28, 0:41 3
casimus napisał/a:

Ja wiem, że to jest sadistic, i że właśnie ten gościu jest sadystą.
Ale jak widzę strach tych dzieci i jego pierdoloną radość z ich krzywdzenia, to mnie krew zalewa.
Kurwa jakbym takiego gnoja dorwał to bym go dłuuugo męczył.
Brudasy, nie brudasy - to dzieci. A krzywda dziecka powinna być oddawana z zajekurwapierdoloną nawiązką.
Aż mnie kurwa trzęsie.
Palce bym chujowi łamał po kolei.
Zadko mnie coś z równowagi wytrąca, to kurwa wytrąciło.
Za krzywdzenie dzieci i gwałty - lincz kurwa, tylko lincz.

BongMan za wkurwienie mnie na maksa - piwo.
Zadna, kurwa masakra nie boli tak jak widok strachu w oczach dziecka.
Kto ma dzieci, ten wie o czym mówię.

K**** mać! ziomek! dawno nie widziałem na tym forum bardziej inteligentnej wypowiedzi! PIWO dla Ciebie! dla filmu NIE!

W Anal Wjeżdżam napisał/a:



Za 10 lat te dzieci będą w stanie odciąć ci łeb a potem zjeść kanapkę.

No. Chujowo robisz laskę.

Po kolei to ty się lepiej naucz zdania składać

Rzadko kurwa, rzadko !

Brudasy pomimo strachu w oczach dorosłego człowieka i tak ucinają mu łeb, więc w czym problem?

Wiem wiem, smakują jak kurczak

stary Cie ładował w tyłek i teraz srasz na rzadko.. sorry.. stara..!
Zgłoś
Avatar
Morosgovany 2011-05-28, 0:52 2
ja mam pytanie: kto to nagrywa?
Zgłoś
Avatar
Ranger 2011-05-28, 0:52
Cytat:

podaj twój adres... przyjadę cię zmotywować do myślenia



Jak mi obiecasz, że przyjedziesz to mogę ci posłać. Ale wątpię, bo mały, wątły chłopczyk w grubych okularach, który porządnie rozporka nie potrafi zapiąć ogranicza się do gróźb typu ''podaj adres''.

Tak więc powiem krótko: spierdalaj, hejterze!
Zgłoś
Avatar
Ratel141 2011-05-28, 1:00 1
Chciałbym, żeby tak spróbował w polskim liceum albo gimnazjum. Do drzwi by żywy nie doszedł...
Zgłoś
Avatar
butlonosy 2011-05-28, 1:02
@Ranger mnie nazywasz małym chłopczykiem tak?

a zauważyłeś co ten sadistic z ciebie robi? bo chyba na siłę chcesz być nie wiem jakim sadystą wypowiadając się "ooo jak zajebiście, napierdalają małe dzieci"

a jeśli już się urodziłeś takim zajebanym skurwysynem to nie zasługujesz na życie...

jest też trzecia opcja. starzy cię nie kochali albo koledzy z podwórka nie lubili.

staram się być powściągliwy w słowach... więc powiem tylko. zamknij paczę bo i tak nie pofatyguje się do ciebie przyjechać bo musiał bym cię wtedy zabić... inacze nie zrobił bym nic lepszego bo jak byś dostał kolejny wpierdol to pewnie zaczął byś robić jak hitlerowskie śmieci "za nogi dzieciaka i o ścianę"

myśl sobie co chcesz, ale widzę w tobie złego człowieka. nienawidzę takich ludzi... więc nie odzywaj się do mnie plugawy śmieciu
Zgłoś
Avatar
metal15 2011-05-28, 1:09
mnie to wcale nie rusza, raczej śmieszy... dostają bardziej "symbolicznie" tym patykiem, bo widać że słowo nie działa
Zgłoś
Avatar
kalo_gero 2011-05-28, 1:17
Nie ma litości dla skurwysynów bijących dzieci. Wyrwać chwasta!
Zgłoś
Avatar
Bartz 2011-05-28, 1:18 1
@ Butlonosy i Ranger
Panowie. Nie sądzicie, że wymienianie sobie uprzejmości przez neta i to jeszcze w takim miejscu jest kretyńskie? Wymieńcie się adresami i weźcie osobę trzecią co by kamerzysta jakiś był. A może nawet jakiś smaczny hardzik będzie

Co do filmiku. W tamtych rejonach takie rzeczy są tolerowane. Skoro ojcu i matce nie przeszkadza jak im córkę się obrzezuje kawałkiem szkła to dostanie linijką przez łapy tym bardziej nie zrobi na nich wrażenia. Niemniej nauczycielowi nie zaszkodziłoby jakby dostał kopa w ryj. Ot tak dla zdrowia.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2011-05-28, 1:22 3
Cytat:

a zauważyłeś co ten sadistic z ciebie robi? bo chyba na siłę chcesz być nie wiem jakim sadystą wypowiadając się "ooo jak zajebiście, napierdalają małe dzieci"



To chyba ty tutaj jesteś, żeby udowodnić proboszczowi, że masz jaja i można cię spokojnie ruchać w dupę. To jest zwykłe napierdalanie linijką, co było praktykowane również w Polsce. Moi rodzice tego doświadczyli i co? Do dzisiaj pamiętają rzeczy, które przeciętny ''wyluzowany'' i beztroski licealista zapomni w 10 minut, bo jego umysł jest zajęty wymyślaniem kolejnego, debilnego demotywatora czy obrazka na kweika.

A jak widzę takich ludzi, co to ukaranie dziecka klapsem w dupę nazywają katowaniem i lecą od razu z donosem do opieki społecznej to mam ochotę ich zajebać. To właśnie tacy ludzie jak ty przyczyniają się do zacofania w dzisiejszym świecie, co objawia się między innymi tym, że 8 letnie dzieci do szkoły popierdalają z telefonami komórkowymi i nauka to jest ostatnie, co je interesuje.

Cytat:

staram się być powściągliwy w słowach... więc powiem tylko. zamknij paczę bo i tak nie pofatyguje się do ciebie przyjechać bo musiał bym cię wtedy zabić... inacze nie zrobił bym nic lepszego bo jak byś dostał kolejny wpierdol to pewnie zaczął byś robić jak hitlerowskie śmieci "za nogi dzieciaka i o ścianę"


Otóż to! Więc skoro nie potrafisz spełnić obietnicy to zamknij mordę i idź spać, bo jak mama się dowie, że o 1 w nocy siedzisz na internecie to szlaban na komputer jak nic!
Poza tym niezły z ciebie hipokryta - dziecka nie dotykaj, bo jest święte. Ale jak tylko dorośnie to mógłbyś je zajebać, bo nie zasługuje na życie...
Zgłoś
Avatar
p................o 2011-05-28, 1:50
kurwa casimus jak nie prześwięcisz za młodego to później jeszcze większa patola. Wolałbym by moje dzieci dostawały po łapach niż później się kroiły bo są EMO czy chuj wie co jeszcze. Wchodząc na sadistica licz się z tym, że laski dostają po ryju a dzieci po łapach. Kurwa...
Zgłoś
Avatar
C................l 2011-05-28, 3:03 2
KT1 napisał/a:

Za karami cielesnymi wypowiedzieli się:
- Ci najbardziej gnojeni w szkole
- ludzie którzy skończyli szkołę w czasach "bez bicia"
- oglądający uwage na TVNie



A Ty co...z CIA, FBI czy kurwa jakiegoś KFC jesteś, że tyle m.in. o mnie wiesz??? Może wiesz jeszcze, w którą stronę włosy na dupie mi się skręcają???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie