18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
lukas19933 2011-05-27, 16:34
Szkoda że mu sie nie złamała ;D
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-05-27, 16:40 173
Ja wiem, że to jest sadistic, i że właśnie ten gościu jest sadystą.
Ale jak widzę strach tych dzieci i jego pierdoloną radość z ich krzywdzenia, to mnie krew zalewa.
Kurwa jakbym takiego gnoja dorwał to bym go dłuuugo męczył.
Brudasy, nie brudasy - to dzieci. A krzywda dziecka powinna być oddawana z zajekurwapierdoloną nawiązką.
Aż mnie kurwa trzęsie.
Palce bym chujowi łamał po kolei.
Zadko mnie coś z równowagi wytrąca, to kurwa wytrąciło.
Za krzywdzenie dzieci i gwałty - lincz kurwa, tylko lincz.

BongMan za wkurwienie mnie na maksa - piwo.
Zadna, kurwa masakra nie boli tak jak widok strachu w oczach dziecka.
Kto ma dzieci, ten wie o czym mówię.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-05-27, 16:48 7
no ale i tak wielki postęp że mają dziewczynki w szkołach.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-05-27, 16:49 31
casimus napisał/a:

Ale jak widzę strach tych dzieci i jego pierdoloną radość z ich krzywdzenia, to mnie krew zalewa.



Za 10 lat te dzieci będą w stanie odciąć ci łeb a potem zjeść kanapkę.

casimus napisał/a:

Kurwa jakbym takiego gnoja dorwał to bym go dłuuugo męczył.



No. Chujowo robisz laskę.

casimus napisał/a:

Palce bym chujowi łamał po kolei.



Po kolei to ty się lepiej naucz zdania składać

casimus napisał/a:

Zadko mnie coś z równowagi wytrąca, to kurwa wytrąciło.



Rzadko kurwa, rzadko !

casimus napisał/a:

Zadna, kurwa masakra nie boli tak jak widok strachu w oczach dziecka.



Brudasy pomimo strachu w oczach dorosłego człowieka i tak ucinają mu łeb, więc w czym problem?

casimus napisał/a:

Kto ma dzieci, ten wie o czym mówię.



Wiem wiem, smakują jak kurczak
Zgłoś
Avatar
c................s 2011-05-27, 17:07 30
No i zdruzgotałeś mnie.
Będę się po tym zbierał latami.
Faktycznie może i są takiego wychowania plusy, może kiedyś, któreś z tych dzieci ujebie Ci łeb.
Nie jesteś w stanie mnie obrazić, bo jestem po za Twoim zasięgiem

Niom walnąłem ortografa, fakt sam się zdziwiłem.
Powinieneś zmienić ten piękny i jakże sugestywny nick na:
Haters gonna hate.

P.S.
Tak wybaczam Ci.
Zgłoś
Avatar
zawlo 2011-05-27, 18:06 5
krótko i na temat to co robi koleś w filmie-źle-kat- ale moim zdaniem powinni w szkole przywrócić takie manto aby jeden z drugim jak go matka nie wychowała przypomniał sobie o kulturze osobistej do siebie i innych. a teraz wielka akcja kocham-nie bije i pełno dresów i innego syfu biega po klatkach bazgrząc jp i inne pierdoły...
Zgłoś
Avatar
Alwaro1996 2011-05-27, 18:45 1
Casimus - zgadzam się z Tobą.
Rozumim, ze sadistic to jednak sadistic, ale jak widzę ten kurwa ryj kolesia, taki kurwa zadowolony..i te biednie dzieciaki..

Kurwa lincz..i tyle !
Zgłoś
Avatar
Vireek 2011-05-27, 19:22 1
Alwaro1996 napisał/a:


Rozumim, ze sadistic to jednak sadistic, ale jak widzę ten kurwa ryj kolesia, taki kurwa zadowolony..



Ja tam nie widzę czy on jest zadowolony, czy też nie. Sądzę, że ty też nie.

Co do nauczyciela na tym filmie - zapewne on sam w dzieciństwie dostawał niezłe manto od swoich pedagogów. Co kraj to obyczaj. Zresztą podobny system nauczania w dalszej przeszłości był popularny. Nawet w Polsce! Zapewne wasi pradziadkowie (o ile ich macie) pamiętają te czasy.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-05-27, 21:48 1
Jebany chuj pewnie czytać nawet nie potrafi, a wielkiego nauczyciela zgrywa. Pod koniec to już nawet tych zeszytów nie sprawdzał, tylko lał te dzieciaki. Karma do niego kiedyś wróci, dzieciaki dorastają, koleś zbierze kiedyś wpierdal pod domem i wyryją mu na skórze cały alfabet, bo tak ich kurwa dobrze go nauczył.
Zgłoś
Avatar
m................r 2011-05-27, 21:50
pierdolcie sobie co chcecie,ale dorwałbym tego starego zakompleksionego skurwysyna i łeb bym mu upierdolił
Zgłoś
Avatar
OMEN_666 2011-05-27, 23:09
Skurwiel za biurkiem-za jaja i na latarnię.Nie obchodzi mnie to czy w dzieciństwie karmili go z procy.Dzieciaki to dzieciaki...
Zgłoś
Avatar
C................l 2011-05-27, 23:26 6
"kocham nie biję" jak to ktoś wcześniej powiedział, dzięki takiemu jebanemu sloganowi, nauczyciel może nosić kosz na łbie, być opluwany itp. przez stado gimbusów, którym nikt nie spuścił porządnego wpierdol za dzieciaka, których nie nauczono szacunku do starszych wiekiem (i nie tylko). Co tym bachorom się takiego stało? Co psychikę im zwichrował? Tak wiem Przemoc Rodzi Przemoc...ale popytajcie swoich dziadków/babcie jak to było za ich czasów..a mimo to większość z tych młodych potrafiło walczyć za przekonania/tradycję/itp.TAK JESTEM ZA KARAMI CIELESNYMI W SZKOŁACH (może dla tego że już nie uczęszczam do "przymusówki")
Zgłoś
Avatar
marcincore 2011-05-27, 23:36 1
eh pierdolicie głupoty... spytajcie sie waszych rodziców czy za ich czasów nie napierdalali za nic i czy słabo...
Zgłoś
Avatar
Ranger 2011-05-27, 23:47 1
I to jest, kurwa, edukacja! Przydałoby się to w Polsce wprowadzić to może przeciętny Polak wreszcie mógłby się popisać intelektem. A tak to ośmieszamy się, gdzie tylko można, a edukację mamy w dupie.

Najlepiej to widać na śląsku - syn przyswaja od ojca, analfabety, śląską gwarę i potem męczy się na lekcjach polskiego, bo ''godo'' w wypracowaniach i poprawnie zdania po polsku nie umie ułożyć. A dlaczego? A no dlatego, że nauczyciel też ma wyjebane, bo co najwyżej może pogrozić palcem, a i tak kasę zgarnie, jak co miesiąc.

Kary cielesne są przydatne. Jak ktoś nie chce się uczyć to trzeba go do tego zmotywować. A nic tak nie motywuje, jak porządny wpierdol!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie